Завдяки чому люди живуть разом десятки років: 10 причин, про які ми забули

Ви коли-небудь зустрічали літню пару, яка виглядає так, немов пара молодих закоханих? У цій статті ми розповімо вам про секрети, які допомагають їм зберегти відносини на багато років.

Коли я бачу двох 70-річних людей, які йдуть, тримаючись за руки, моє серце наповнюється теплом.

Чи є у них якась секретна формула, завдяки якій їх любов змогла витримати настільки багато?

У більшості щасливих пар є причини, завдяки яким вони разом всі ці роки. Сьогодні про ці причини занадто багато з нас забули.

Що ж, давайте згадаємо.

1. У них є спільні інтереси, і вони знаходяться в постійному пошуку речей, які зможуть зацікавити їх обох

Завдяки чому люди живуть разом десятки років: 10 причин, про які ми забули

Загальні інтереси – це те, що зближує людей. А щасливі пари націлені на те, щоб знайти ще більше занять і тем для розмов, які будуть цікаві обом.

Загальні інтереси і заняття не повинні бути чимось з області фантастики. Іноді досить того, що ви обидва любите подивитися ввечері фільм в обіймах.

Згадайте, адже спільні інтереси, почуття, що з вами людина, яка вас розуміє, – саме це колись привернуло вас у вашому партнері. А що тепер? А тепер ви дуже зайняті, щоб шукати щось, що може сподобатися вам двом.

Якщо ви будете продовжувати відносини не як пара однодумців, яка постійно хоче вчитися удвох і один у одного, ділитися своїми інтересами і шукати щось спільне, а як дві різні людини, які незрозуміло чому і навіщо виявилися поруч, то навряд чи через енну кількість років хтось побачить вашу пару і подумає про те, що у вас є формула щасливих відносин.

2. Вони лягають спати разом щоночі

Завдяки чому люди живуть разом десятки років: 10 причин, про які ми забули

Час перед сном – найдорожчій, адже саме тоді ви можете поділитися з близькою людиною своїми переживаннями і отримати від нього підтримку. Саме тоді ви можете відчути, що поруч з вами той самий чоловік, який здатний підтримати вас.

Багато пар сьогодні живуть по якомусь своєму розкладу і забувають про те, як важливо проводити час один з одним. Навіть увечері замість того, щоб бути поруч зі своєю коханою людиною, ви сидите, втупившись носом у телевізор, і дивіться чергову несмішну комедію. Краще подивіться цей фільм разом з дружиною / чоловіком, обнявшись під ковдрою, звичайно ж не забувайте, що всі ми потребуємо людської теплоти і ласки.

3. Вони ніколи не лягають спати, затаївши образу один на одного

Завдяки чому люди живуть разом десятки років: 10 причин, про які ми забули

Щасливі пари відзначають, що це одне з головних правил.

Інтерв’ю з людьми, які перебувають у шлюбі вже 50-60 років, доводять, що це не просто кліше – мораль набагато глибше.

Якщо ви посварилися, побилися об заклад, розлютили один одного і при цьому йдете спати, не з’ясувавши відносини і не розібравшись у причинах і наслідках, то за один вечір ви можете зруйнувати те, що будували роками.

Поговоріть один з одним відверто, висловіться самі і прислухайтеся до партнера. Знайдіть компроміс і не забудьте сказати своїй другій половинці, що любите і поважаєте її, незважаючи на всі розбіжності, сварки, образи і недомовки, через які вам доведеться пройти.

Сьогодні багато пар ігнорують це просте правило і відправляються спати, не з’ясувавши відносини і затамувавши в серці образу. Якщо це відбувається постійно, то це перший сигнал до того, що ви власними руками руйнуєте своє щастя.

4. Вони обіймають і цілують один одного в початку і в кінці дня

Завдяки чому люди живуть разом десятки років: 10 причин, про які ми забули

Щасливі пари відзначають, що свій день вони починають з обіймів, поцілунків і закінчують так само. Психологи припускають, що завдяки цьому у обох партнерів розвивається почуття взаємної симпатії, у них поліпшується настрій, вони починають довіряти один одному і відчувати себе в безпеці.

Дуже часто сучасні пари забувають про важливість обіймів. Все настільки зайняті своїми справами-проблемами-турботами, що навіть не згадають про те, що сьогодні ні разу не поцілували свою кохану людину. Відсутність близькості в кінцевому підсумку призведе відношення до краху.

5. Вони довіряють один одному

Завдяки чому люди живуть разом десятки років: 10 причин, про які ми забули

Довіра – це фундамент будь-яких міцних відносин. Коли ви впевнені в своєму партнері, ви можете покластися на нього, знаєте, що він завжди прийде вам на допомогу, коли ви будете в цього найбільше потребуватимете.

Сьогодні, судячи з усього, недовіру і постійні підозри – це незмінна частина будь-яких сучасних відносин. Якщо так буде тривати і далі, то такі відносини не тільки не принесуть вам щастя, але і зроблять з вас параноїка.

6. Вони кажуть «дякую» замість «мені шкода»

Завдяки чому люди живуть разом десятки років: 10 причин, про які ми забули

Щасливі пари завжди фокусуються на позитивних, а не на негативних моментах.

Вони не шкодують. Вони дякують.

Сьогодні дуже багато хто любить вказувати іншому на його недоліки, при цьому забуваючи, що самі вони теж далеко не ідеальні. А люди, які на насправді люблять один одного, готові миритися з недоліками. Замість того, щоб думати про мінуси, зосередьтеся на плюсах вашого партнера, адже вони в нього, безумовно, є.

7. Вони радіють успіхам один одного

Завдяки чому люди живуть разом десятки років: 10 причин, про які ми забули

У щасливих парах немає поняття «твоє – моє», у них все спільне – як радості, так і прикрощі. Вони допомагають один одному постійно рухатися вперед, надихають один одного на нові звершення.

Відносини – це не гра в одні ворота, а процес, в якому необхідно постійно підтримувати свого партнера.

8. Вони продовжують робити один для одного приємні дрібниці

Завдяки чому люди живуть разом десятки років: 10 причин, про які ми забули

Іноді в стосунках навіть дрібниці значать дуже багато. Щасливі пари навіть через багато років продовжують робити ці дрібниці один для одного: залишають записки з найпростішої і приємною фразою «Я люблю тебе» або можуть вигуляти собаку, якщо бачать, що їх кохана людина дуже втомився для цього.

Сьогодні ми забули про те, наскільки важливі дрібниці в стосунках. А адже саме ці дрібниці дуже часто допомагають нам відчути, що нас люблять і піклуються про нас.

9. Вони поважають почуття один одного

Завдяки чому люди живуть разом десятки років: 10 причин, про які ми забули

Це не означає, що вони завжди і в усьому погоджуються один з одним, але в будь-якій ситуації вони з повагою ставляться до почуттів іншого.

Звичайна, здавалося б, фраза «Я розумію, що ти відчуваєш» може стати чарівною і знищити у зародку багато непорозумінь і розбіжностей.

У багатьох пар відносини нагадують перетягування каната: кожен за всяку ціну хоче відстояти свою думку і зовсім не хоче прислухатися до іншого. Як думаєте, що вийде з такого союзу? Правильно, нічого.

10. Вони не забувають про важливість почуття гумору

Завдяки чому люди живуть разом десятки років: 10 причин, про які ми забули

Почуття гумору допомагає щасливим парам виходити з незручних ситуацій і простіше дивитися на світ.

Про те, наскільки важливий гумор у відносинах, задумалися вже дуже багато, по цій темі навіть проводяться щорічні конференції.

Але сьогодні багато сучасних пари плутають гумор з сарказмом. Впадаючи в крайності, ви можете образити свого партнера, навіть самі того не бажаючи.

  • Завдяки чому люди живуть разом десятки років: 10 причин, про які ми забули

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts