Жіночий оргазм: 4 секретні ерогенні зони, про які мало хто знає

Всі навколо говорять про точку G, але мало хто говорить про інші, не менш важливі ерогенні зони жінки. Якщо ти навчишся пробуджувати ці точки, оргазм більше не втече у тебе з-під носа.

Ерогенні зони у жінок

Багато хто не раз вже чув про чудодійні властивості особливої ​​точки G на тілі жінки, але далеко не всі розуміють, що ховається за цією назвою, і вже зовсім мало хто знає про існування ще як мінімум 3 особливих точок, стимуляція яких доставить жінці особливо приємні відчуття. Називаються ці самі ерогенні зони у жінок точки A, K, U. Весь «жіночий алфавіт» складається з акроніма G-A-K-U.

Давайте детально розберемо, що собою представляють ці ерогенні зони на тілі жінки, де вони знаходяться, як їх стимулювати, і який ефект жінка отримає від стимуляції.

Точка G розташовується на передній стінці піхви на глибині 4-5 сантиметрів від входу в піхву. Вона являє собою надчутливу ділянку піхви, величиною від 1.5 до 2 см, що містить 600 нервових закінчень на квадратний міліметр, на відміну від інших ділянок, що містять не більш ніж 30 нервових закінчень. Тобто стимуляція цієї зони доставить в 20 разів більшу насолоду. Стимулювати цю ерогенну зону у жінок можна легко за допомогою пальця або невеликого вібратора, що має відповідне призначення і форму.

Де знаходяться найерогенніші зони у жінок

Точка А

Де у жінки знаходиться ерогенна зона під назвою точка А? Знайти цю інтимну точку можна на передній частині піхви, між сечовим міхуром і шийкою матки, вона являє собою, так само як і G, надчутливий ділянку величиною від 2 до 4 см. При сильному збудженні навколишні тканини матки починають сильно скорочуватися, і чоловічий пеніс може проникнути за її шиюку майже на 3 сантиметри. Крім того, ця зона не стає надчутливою ​​після оргазму, що дає можливість продовжити задоволення.

Точка K

Точка K розташована на задній стінці піхви, і стимуляція цієї точки здійснюється в процесі анального сексу, але за умови, що стінка між прямою кишкою і піхвою не дуже потовщена. Стимуляція цієї зони, на відміну від попередніх двох зон, не дає емоційно забарвлених переживань, любові і прихильності до партнера, але доставляє особливо гострий і яскравий оргазм.

Точка U

Які ще ерогенні зони є у жінок? Точка U – це м’яка еректильна тканина, так само пронизана нервовими закінченнями в більшому обсязі, ніж навколишні тканини. Її можна знайти напереді сечівника. Під час стимуляції точки U одночасно виникають сильне сексуальне бажання і бажання помочитися. При цьому вплив йде не тільки на точку U, але і на залози Скіна, так звану «передміхурову залозу» жінки, розташовані по всьому губчатому тілу сечівника.Ці зони індивідуальні для кожної жінки і можуть розташовуватися біля виходу уретри, посередині каналу або біля самої шийки. Їх розташування – важливий фактор для чутливості точки U. При звичайному сексі точка U не зачіпається, тому її потрібно стимулювати окремо, круговими рухами пальця. Стимуляція одночасно точок G і U у жінок іноді призводить до так званого «Сквірту» і мультиоргазму.А щоб відчути по-справжньому незабутню насолоду, можна спробувати впливати на всі зони одночасно. Адже тепер ти знаєш, де знаходяться ці ерогенні зони у жінок.

  • Жіночий оргазм: 4 секретні ерогенні зони, про які мало хто знає

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts