Чи варто пробувати вірт і як зробити так, щоб він не закінчився проблемами

Кіберсекс може зміцнити відносини. Або зруйнувати їх.

Віртуальним сексом, кіберсексом або Віртом називають будь-яку взаємодію по інтернету з метою отримати еротичне задоволення або сексуальну розрядку. До нього відносять:

  • Секстинг – обмін текстовими повідомленнями, фото або відео еротичного змісту;
  • Секс по голосового зв’язку або телефону;
  • Еротичний відеочат – партнери виконують сексуальні побажання один одного перед веб-камерою.

На відміну від перегляду порно на онлайн-ресурсах, кіберсекс передбачає наявність як мінімум одного партнера, який залучений в процес. При цьому учасники не взаємодіють один з одним фізично.

У чому переваги вірта і чому його варто спробувати

Нерідко віртуальний секс вважають «несправжнім», що не зовсім справедливо. Хоча все відбувається безконтактно, це цілком ефективний спосіб обмінятися емоціями, отримати новий досвід, зберегти еротичний інтерес один до одного і просто трохи підбадьоритися. До того ж у вірта є певні переваги перед звичайним сексом.Він допомагає підтримувати близькі стосунки парам, які розлучені фізично. Такий секс може служити свого роду профілактикою зрад.При вірті не можна завагітніти або підчепити якусь хворобу. Цей плюс актуальний для тих, у кого поки немає постійного партнера, а безладні зв’язки здаються занадто небезпечними для здоров’я.За допомогою кіберсексу отримати оргазм і поліпшити самопочуття можуть люди, у яких немає можливості зайнятися звичайним сексом, наприклад, через хворобу.Іноді по інтернету простіше розкріпачитися і реалізувати свої фантазії.Секстинг- або флірт по телефону служить відмінною прелюдією для романтичної зустрічі.Вірт відкриває безмежні можливості для рольових ігор та перевтілень. У мережі ви можете бути ким завгодно.Якщо щось пішло не так, досить вийти з чату. Не треба терпіти до ранку або тікати, поспішно одягаючись на ходу.

Які ризики пов’язані з віртуальним сексом

Так, по інтернету ви точно не підчепити сифіліс. Зате можете нарватися на інші реальні неприємності. Перерахуємо кілька для прикладу.Ваші відверті фото або відео можуть потрапити в загальний доступ, що в свою чергу відіб’ється на особистому житті і роботі.Якщо ви займаєтеся віртуальним сексом не з постійним партнером, завжди є ризик, що людина по той бік екрану не той, за кого себе видає. Буває, що не збігається не тільки зовнішність і вік, але навіть стать.В інтернеті легко пуститися у всі тяжкі, забувши, що ви все ж маєте справу з реальною особою. Яка може знайти вас. І ця зустріч не обов’язково буде приємною.У вас може розвинутися Кіберсексуальна залежність. У групі ризику знаходяться люди з низькою самооцінкою або різними сексуальними розладами. Як і будь-яка інша адикція, нездоровий потяг до вірту веде до розладу сну, проблем на роботі і сімейних негараздів.

Як убезпечити себе від неприємностей, займаючись віртом

Звичайно, застрахуватися від всіх небезпек, які підстерігають вас в віртуальному просторі, неможливо – як і в реальному житті. Але дотримуючись деяких правил, ви все ж зможете з великою часткою ймовірності уникнути небажаних наслідків.

Зберігайте анонімність

При віртуальному романі з незнайомцем користуйтеся ніком, а не справжнім ім’ям. Не давайте свій телефон, не діліться подробицями про вашу роботу, друзів або хобі. Так вас буде складніше відстежити в реальному житті.

Подбайте про тьмяне освітлення

Домовилися зустрітися з кимось малознайомим у відеочаті? Приглушіть в кімнаті світло і приберіть з кадру всі речі, які можуть розповісти про вас більше, ніж потрібно: фотографії, сертифікати, корпоративні футболки.

Пам’ятайте, що віртуальна зрада – це все ж зрада

Онлайн-зрада так само руйнівна для відносин, як і традиційний роман на стороні. Чи відчуваєте, що вас затягує у вир віртуальної пристрасті при наявності постійного партнера? Поставтеся до цього як до тривожного знаку: у вашій парі щось не так, і вам не завадить звернутися до сімейного психотерапевта. Якщо ви, звичайно, прагнете зберегти сім’ю.

Відстежуйте адикцію

Якщо ви фліртуєте в телефоні по 5-6 годин в день, а в реальності який рік проблеми в особистому житті, схоже, у вас залежність. Не виключено, що вам, як і в випадку з зрадами, потрібна допомога психотерапевта.

Тримайте друзів у курсі

Припустимо, ви вже давно зустрічаєтеся з кимось в мережі і, нарешті, зважилися на реальне побачення. Обов’язково повідомте про місце і час зустрічі кільком друзям або подругам. Домовтеся, щоб в певний момент вони зробили «контрольний дзвінок». Придумайте кодове слово, яке буде означати: «Щось не так. Мені потрібна допомога!”

Якщо вам некомфортно, просто вийдіть з чату

Як і будь-який інший вид сексу, вірт підходить не всім. Іноді він просто не працює: не порушує, не викликає емоцій. Якщо вам неприємно, клікніть мишкою – і все закінчиться.

  • Чи варто пробувати вірт і як зробити так, щоб він не закінчився проблемами

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts