Підтримка здоров’я кісток та зубів для активного життя

Підтримка здорових кісток та зубів необхідна для активного та повноцінного життя. Сильні кістки – основа нашого тіла, вони забезпечують рухливість та захищають життєво важливі органи. Аналогічним чином, здорові зуби мають важливе значення для правильного жування, травлення та впевненої посмішки. Щоб забезпечити оптимальне здоров’я кісток і зубів, потрібно дотримуватись декількох порад.

Як забезпечити здоров’я кісток і зубів

Поради, приведенні нижче, дуже важливі. Але в певні сезони буває важко їх притримуватись. Тоді на допомогу може прийти Сalcemin – лінійка препаратів від компанії Байєр.

Що робити, щоб зуби і кістки були здоровими:

  • Споживати продукти, багаті кальцієм. Кальцій є життєво важливим мінералом для здоров’я кісток та зубів. Дуже важливо вживати їжу, багату на кальцій, таку як молочні продукти, листова зелень і крупи. Дорослим у віці 19-50 років потрібно близько 1000 мг кальцію на день, а людям старше 50 років – 1200 мг;
  • Вітамін D. Засвоєння кальцію залежить від вітаміну D. Вплив сонячного світла допомагає нашому організму виробляти вітамін D, але корисні джерела, такі як жирна риба, яєчні жовтки та збагачені продукти, також корисні. Рекомендована доза до 600-800 МО вітаміну D на день;
  • Регулярні фізичні вправи. Виконання вправ, таких як ходьба, біг, танці або підняття ваги, сприяє зміцненню кісток. Вони стимулюють синтез нової кісткової тканини та зміцнюють кістки. Потрібно намагатись займатися фізичними вправами середньої інтенсивності щонайменше 150 хвилин на тиждень;
  • Збалансована дієта. Вона повинна включати різноманітні поживні речовини, необхідні для кісток і зубів. Потрібна  достатня кількість фруктів, овочів, цільнозернових продуктів, нежирних білків та корисних жирів. Бажано уникати надмірного вживання солодких закусок та напоїв, оскільки вони можуть сприяти руйнуванню зубів;
  • Обмежити вживання алкоголю та паління. Надмірне вживання алкоголю та тютюнопаління може послабити кістки та збільшити ризик переломів. Рекомендується помірно вживати алкоголь та кинути палити, щоб підтримувати оптимальне здоров’я кісток та зубів;
  • Гігієна зубів. Гігієна ротової порожнини має вирішальне значення для здоров’я зубів. Чистити зуби необхідно двічі на день зубною пастою з фтором, щодня користуватись зубною ниткою та регулярно відвідувати стоматолога для огляду. Ці звички запобігають руйнуванню зубів, захворюванням ясен і сприяють загальному здоров’ю порожнини рота.

Потрібно розуміти, що підтримка здоров’я кісток та зубів – це зобов’язання на все життя. Прийнявши ці поради, можна забезпечити міцні кістки та зуби, що призведе до активного та повноцінного життя. А підтримувати рівень кальцію та вітаміну Д3 в організмі допоможе лінійка препаратів Кальцемін.

Користь препарату Кальцемін для зубів та кісток

Кальцемін – це препарат, розроблений спеціально для комплексної підтримки кісток та зубів. Його склад включає такі компоненти, як кальцій, магній, мідь, вітаміни D3. Кальцій є основним будівельним матеріалом кісток.

Для досягнення максимальної користі від препарату Кальцемін рекомендується дотримуватися інструкцій щодо його застосування. Препарат випускається у вигляді таблеток, які слід запивати водою. Дозування та тривалість прийому визначаються лікарем залежно від потреб організму.

Основні симптоми та ознаки нестачі кальцію та інших поживних речовин, такі як часті переломи чи слабкість кісток, крихкість зубів чи проблеми з яснами,  можуть бути попереджені або зменшені за допомогою препарату Кальцемін.

Здоров’я кісток і зубів відіграє важливу роль у нашому активному житті, і для його підтримки можна використовувати препарат Кальцемін. Завдяки своєму складу та властивостям, він допомагає зміцнювати кістки, підтримувати здоров’я суглобів та запобігати остеопорозу. Щоб досягти максимальної користі, рекомендується проконсультуватися з лікарем та дотримуватися інструкцій щодо застосування препарату.

Підтримка здоров’я кісток та зубів для активного життя

Література

1. Meier C, Woitge HW, Witte K, Lemmer B, Seibel MJ. Supplementation with oral vitamin D3 and calcium during winter prevents seasonal bone loss: a randomized controlled open-label prospective trial. J Bone Miner Res. 2004 Aug;19(8):1221-30. doi: 10.1359/JBMR.040511. Epub 2004 May 24. PMID: 15231008.

2. Uwitonze AM, Murererehe J, Ineza MC, Harelimana EI, Nsabimana U, Uwambaye P, Gatarayiha A, Haq A, Razzaque MS. Effects of vitamin D status on oral health. J Steroid Biochem Mol Biol. 2018 Jan;175:190-194. doi: 10.1016/j.jsbmb.2017.01.020. Epub 2017 Feb 1. PMID: 28161532.

3. Inoue D. [Vitamin D and calcium for the treatment of osteoporosis]. Nihon Rinsho. 2009 May;67(5):967-74. Japanese. PMID: 19432118.