Як у грі Stray відкрити замкнений сейф у трущобах

У Stray є всі різні види прихованих побічних завдань, які потрібно знайти та виконати. Це може бути будь-що, від квестів до предметів колекціонування або, в даному випадку, сейфів. Перший район, в який ви потрапляєте в Stray – трущоби, сповнений розваг. Насправді, ви, швидше за все, проведете в трущобах більше часу, ніж деінде.

Через його розмір можна легко пропустити деякі речі. Одна річ, яка може збити людей з пантелику, — це таємничий сейф, який, здається, замкнений якимось двійковим кодом. Вирішення цієї головоломки просте, якщо ви знаєте, що робите, але якщо ви цього не знаєте, ви можете просто здатися. На щастя існують такі статті як ця!

Де знайти замкнений сейф

Як у грі Stray відкрити замкнений сейф у трущобах

Сейф, про який йдеться, можна знайти, пройшовши ліворуч у центральній частині Трущоб. Ви зрозумієте, що знаходитеся на потрібному місці, коли ви побачите Стража, який вітав вас біля входу. Ідучи ліворуч, ви знайдете робота, який хоче навчитися музиці, але якщо ви продовжите йти повз цей робот, ви знайдете сейф.

На сейфі є записка, написана повністю двійковим кодом.

Як у грі Stray відкрити замкнений сейф у трущобах

Ви можете подумати, що ручне розшифрування коду – це рішення – чорт забирай, ви можете навіть подумати, що відповіддю є числа, написані на стінах навколо сейфа. Це не так.

Розшифровка двійкового коду

Як у грі Stray відкрити замкнений сейф у трущобах

Щоб розшифрувати код, все, що вам потрібно зробити, це повернутися в центральну зону і прочитати найближчий курсор. Один із цих знаків записується у двійковому форматі. Мало того, якщо показати код будь-якій роботі, вони натякнуть, що потрібно знайти «гіка».

Йдеться про Елліотта, і його можна знайти, дотримуючись цих бінарних знаків. Ви дізнаєтеся про це місце, тому що його двері також покриті двійковим кодом. Поскребіть двері, підніміться нагору та покажіть йому код. Він скаже вам, що там написано “Duffer Bar”.

У пошуках бару Даффер

Як у грі Stray відкрити замкнений сейф у трущобах

Бар Duffer знаходиться прямо за рогом від Elliotts, ви, ймовірно, проходили повз нього кілька разів, досліджуючи трущоби. Воно позначено неоновими вивісками зовні.

Якщо ви не можете згадати, де він знаходиться, то дотримуйтесь цих вказівок від вхідних дверей Елліотта:

  • Поверніть ліворуч біля дверей і слідуйте за провулком
  • Дотримуйтесь провулку праворуч, і бар буде прямо перед вами.
  • Як тільки ви опинитеся в барі, стрибайте на стійку і плескайте по вивісці “Duffer Bar”. Він впаде та покаже код сейфа.

Код: 1283

Повернутись до сейфа

Як у грі Stray відкрити замкнений сейф у трущобах

Отримавши код, запишіть його на аркуші паперу або на чомусь і поверніться до сейфа. Введіть код та отримайте нагороду – нотний лист. Ви його заслужили.