Вишивання хрестиком – Які є схеми вишивання хрестиком?

Вам іноді хочеться вишивати, але ви абсолютно не уявляєте, якою має бути наступна тема вашої роботи? Або ви тільки починаєте свою пригоду з вишиванням і ще не можете створювати власні дизайни?


Це може бути неймовірно розчаровуючим. Минає час, і замість того, щоб вишивати, ми бездумно блукаємо в Інтернеті в пошуках натхнення або злимося, бо знаємо, ЩО хочемо вишити, але не знаємо ЯК.


Що робити в цій ситуації? Як боротися з письменницьким блоком? Як вишивати нові візерунки, коли ми тільки робимо перші кроки в цій техніці?


Відповідь: безкоштовні схеми вишивання хрестиком.

Так, ви правильно почули. Абсолютно безкоштовні схеми вишивання хрестиком. Хоча на ринку з’являється все більше платних наборів для вишивання, а Etsy тріщить по швах від платних візерунків у pdf-версії, якщо ви уважно подивитеся, ви можете знайти цілу шахту візерунків, доступних безкоштовно!


Ви готові до першої частини огляду місць з абсолютно безкоштовними візерунками, які мені вдалося знайти? Зараз ми почнемо!

На сайті французької ниткової компанії, повно безкоштовних схем для вишивання (і не тільки!). На даний момент (кінець квітня 2022 року) на сайті ви знайдете аж 756 візерунків, але база даних постійно поповнюється. Варто підписатися на розсилку на сайті – тоді ви будете отримувати інформацію про новинки прямо на свою електронну скриньку.

Безкоштовні схеми вишивання хрестиком

Рамка (Шаблон) Для Виготовлення Голниці


Вишивання хрестиком - Які є схеми вишивання хрестиком?

Зайчик

Вишивання хрестиком - Які є схеми вишивання хрестиком?

Писанки

Вишивання хрестиком - Які є схеми вишивання хрестиком?

Тварини Африки Слон, Жираф, Страус

Вишивання хрестиком - Які є схеми вишивання хрестиком?

Будемо Раді, Якщо Ви Поділитеся Результатами Своєї Роботи 

Відео – Безкоштовні схеми вишивання хрестиком