Волосся – Як безпечно висушити волосся?

Дні з поганим волоссям – це облом; це прекрасна правда! Грубе тертя волосся рушником або укладка мокрого волосся – це процедури, які можуть пошкодити шкіру голови та волосся.

Але що робити, коли ти спізнюєшся на важливу зустріч і поспішаєш висушити волосся? З невеликими змінами в розпорядку дня ви зможете вчасно вийти з дому. Прокрутіть вниз, щоб дізнатися.

Як швидко висушити волосся рушником?

Волосся - Як безпечно висушити волосся?

Це майже інстинктивно загортати волосся в рушник, коли ви виходите з душу. Але щоб правильно висушити волосся на повітрі, агресивне розтирання вологого волосся рушником не підходить.

Вологе волосся частіше ламається, тому що вологе кутикули волосся набухають і розтягуються. У такому крихкому стані, якщо ви грубо сушите рушник, це просто рецепт для сильного завивання та ламкості.

Правильний спосіб отримати поглинаючий і гладкий підхід – це промокнути та обережно вичавити надлишок води, щоб ваше волосся не було мокрим. Не закручуйте волосся сильно, щоб вивести зайву воду. Замість цього зав’яжіть волосся в тюрбан і дайте рушнику ввібрати зайву воду протягом 10-15 хвилин.Ніколи не дозволяйте волоссю висохнути більш ніж на 50-60 відсотків. 


Якщо ваше волосся стає занадто сухим, ви не можете ним маніпулювати.


Як сушити волосся феном?

Волосся - Як безпечно висушити волосся?

 • Після душу візьміть обраний вами засіб для укладання. Пальцями протріть вологе волосся від коренів до кінчиків, а потім розчешіть волосся, щоб розподілити продукт.
 • Висушіть волосся частинами, зосереджуючи повітряний потік вниз по стрижню волосся, на низькому вогні та швидкості, доки не стане теплим. Це гарантує, що ваше волосся не перегріється. Тримайте сушарку щонайменше на 5 дюймів або настільки далеко, наскільки вам зручно дотягнутися від голови, і сушіть безперервними рухами.
 • Коли ваше волосся висохне на 90%, ви можете збільшити температуру.
 • Найважливіша умова для чудового продування – це чудовий фен. Шукайте такий із кількома налаштуваннями повітря та тепла. Подих прохолодного повітря наприкінці гарантує відновлення ваших внутрішніх зв’язків і закріплює стиль на місціСередній нагрівання найкраще підходить для попереднього сушіння волосся, тоді як високий нагрів найкраще підходить для маніпулювання формою вашого волосся та створення зачіски.


Як швидко висушити волосся за допомогою майки?

Ви б коли-небудь подумали, що ліками від неслухняного, кучерявого волосся є стара футболка? Так, ваша стара спортивна футболка може стати одкровенням для приборкання волосся, про яке ви так благали.

У той час як звичайні рушники вбирають всю вологу з вашого волосся, борозенки можуть бути агресивними для кутикули вашого волосся. Що ви хочете, так це ввібрати надлишок води, не позбавляючи волосся вологи, що запобігає його розпушенню.

Плоска поверхня бавовняної футболки дозволяє воді занурюватися всередину, коли вона ковзає по волоссю, а не грубить його. Цей спосіб сушіння футболок відомий як «плюп».Плопінг зазвичай не дуже добре працює для тих, у кого пряме волосся. 


Насправді, це найкращий спосіб догляду за кучерявим волоссям, оскільки йдеться про визначення існуючих кучерів чи хвиль, а не про створення нових.


Як швидко висушити волосся за допомогою Самбрані?

Таким чином можна швидко та природно висушити волосся.

Запалювання самбрані — це давня традиція, дотримувана в кількох індійських домогосподарствах протягом багатьох років. Був час, коли після миття голови жінки запалювали самбрані, накривали солом’яним кошиком і випускали пару з пір, щоб висушити волосся.

Самбрані швидше сушить волосся, а також відтягує зайву воду з голови та обличчя. Таким чином, це чудовий засіб для тих, хто страждає синуситом і застудою. Кілька домогосподарств посипають самбрані пелюстками троянд, що виділяє солодкий аромат, який тримається на волоссі днями.

Самбрані також дезінфікує шкіру та волосся. Також відома як бензоїнова смола, це смола дерева, яку висушують, подрібнюють і продають. Сучасна наука виявила, що бензоїн має кілька лікувальних властивостей.

Як швидко висушити волосся за допомогою дифузора?

Замість того, щоб повторно завивати свої пасма щипцями або витрачати надто багато часу на розгладжування кучерявого волосся, ідеальним інструментом для покращення природного волосся є дифузор.

Дифузор – це кріплення для вашого фена. Він випускає повітря, яке не порушує структуру хвилі/завитків волосся та не викликає завивання під час сушіння. Він ідеально підходить для текстур, від штопороподібних завитків до хвиль.Фен добре підходить для прямого волосся, але не для кучерявого. 


Подібним чином дифузор добре підходить для кучерявого/хвилястого волосся, а не для прямого.

Для кучерявого волосся волосся злипається в чіткі хвилі або кучері, і повітряна сила фена може це зіпсувати. Якщо ви коли-небудь сушили волосся феном, і ви зрозуміли, про що ми говоримо.

Дифузор зменшує швидкість повітря від фена і дозволяє сушити волосся, не порушуючи текстуру волосся. Це ідеальний варіант для тих, хто поспішає, кому потрібно безпечно та швидко висушити волосся. Крім того, ви можете максимізувати об’єм ваших хвиль і створити ілюзію більшого та густішого волосся.

Ось що робити, якщо ви новачок у дифузії

Волосся - Як безпечно висушити волосся?

 • На вологе волосся (близько 75% вологості або більше – вибір за вами) нанесіть свій улюблений засіб для укладання.
 • Встановіть сушильну машину на холодний або середній рівень. Уникайте тепла, наскільки це можливо, щоб зберегти загальний стан волосся.
 • Повісьте голову догори ногами або набік і обережно помістіть пасма волосся в чашу дифузора.
 • Акуратно переміщайтеся по волоссю, не порушуючи злипання або формування локонів.
 • Ви можете розподіляти великі ділянки, доки ваше волосся не висохне приблизно на 80-90%.
 • Після того, як ваше волосся висохне, скористайтеся легким кремом для завивки, щоб надати волоссю чітких кучерів.
 • Щоб додати об’єм, витрусіть і розпушіть коріння. Не чіпайте волосся.Деякі пряме волосся можуть не реагувати на дифузор. 


Що ви можете зробити, так це заплести кілька ділянок волосся та розпушити їх. 


Форма не буде триматися, якщо залишити занадто багато вологи, тому висушіть до 90%.

Висновок

Залежно від текстури вашого волосся, часу, який у вас є, і того, що вам підходить, ви можете вибрати один із наведених вище методів, щоб швидко висушити волосся. Дозвольте волоссю якомога довше сушитися під вентилятором, це найкраще. Якщо ви схильні до завивання, загорніть волосся в рушник або футболку, поки не будете готові взятися за процес сушіння.