Пілінг татуювання- Як доглядати за шкірою після пілінгу татуювання?

Ваше щойно нанесене татуювання відшаровується? Хоча це може спричиняти певний дискомфорт, у більшості випадків це частина природного процесу загоєння. Ваше тіло видаляє сухі клітини шкіри з татуюваною шкірою, залишаючи помітний відбиток чорнила.

Однак надмірне лущення шкіри після татуювання може бути проблемою. Додаткове лущення може статися через інфекцію шкіри. Тому вам потрібні детальні вказівки, щоб відрізнити нормальний пілінг від проблемного. Ось що вам потрібно знати про пілінг татуювань і догляд за шкірою, необхідний, щоб його позбутися!

Коли починається стадія лущення?

Пілінг татуювання- Як доглядати за шкірою після пілінгу татуювання?

Все починається відразу після того, як ви отримуєте чорнило. Татуювання робиться шляхом створення рани на вашій шкірі. Майстер татуювань проштовхує голку через епідерміс і дерму вашої шкіри. Природно, коли робота закінчена, рана починає загоюватися, що робить татуювання стійким.

Відшулушування шкіри також є частиною процесу загоєння. Зазвичай ми щодня видаляємо багато відмерлих клітин шкіри, але лущення після татуювання помітно, оскільки на шматочках шкіри є пігменти для татуювання. Після видалення старої шкіри звільняється місце для омолодження нової шкіри.

Процес загоєння починається відразу після нанесення татуювання і триває кілька тижнів. За цей час ваше татуювання здається трохи вицвілим і може виглядати жахливо зовні. Іноді лущення шкіри також може нагадувати сонячний опік. Але незначне подразнення та свербіж є нормальними.

Догляд за татуюванням: поради та інструкції

Щойно нанесене татуювання завжди під загрозою інфікування. Перші два тижні особливо важливі, оскільки ваше татуювання залишається на вразливій стадії. Ось чому необхідний належний догляд, щоб уникнути будь-якої інфекції шкіри.

1. Попросіть майстра татуювання належним чином покрити татуювання вазеліном і чистим бинтом. Переконайтеся, що немає місця для інфекції.

2. Тримайте пов’язку не менше 24 годин. Пізніше обережно зніміть його та вимийте м’яким миючим засобом.

3. Наносьте антибактеріальну мазь або вазелін двічі на день. Обов’язково нанесіть мазь товстим шаром. Однак більше немає необхідності накривати його пов’язкою.

4. Повторюйте процедуру промивання та нанесення мазі, доки ділянка татуювання повністю не заживе.

5. Уникайте носіння одягу, який закриває область татуювання, якщо це не є необхідним.

6. Душ прохолодною водою. Купання в гарячій воді може ще більше подразнити шкіру.

7. Якщо ви виходите на вулицю серед білого дня, нанесіть сонцезахисний крем із вмістом не менше 7% оксиду цинку. Накрийте область тканиною або бинтом.

8. Ніколи не дряпайте, не колойте і не намагайтеся здерти шкіру самостійно. Це може спровокувати інфекцію.

9. Крім того, намагайтеся уникати плавання, доки ваше татуювання належним чином не заживе. Дайте йому кілька тижнів часу.

10. Намагайтеся використовувати продукти без ароматизаторів під час процесу загоєння.

11. Переконайтеся, що ви дотримуєтесь інструкцій, наданих вашим майстром татуювань, і якщо ви помітили будь-який дискомфорт, проконсультуйтеся з лікарем.


Скільки часу заживає ваше татуювання?

Пілінг татуювання- Як доглядати за шкірою після пілінгу татуювання?

Зовнішньому шару вашого татуювання потрібно приблизно два-три тижні, щоб зажити. Але те, що зовнішній шар вашої шкіри омолодився, не означає, що область татуювання повністю відновилася. Продовжуйте дотримуватися порад щодо догляду навіть після того, як ваше татуювання виглядає загоєним. Потрібно майже шість місяців, щоб шкіра під татуюванням повністю зажила. Крім того, якщо татуювання розтягнуто помилково, для відновлення може знадобитися більше часу, ніж зазвичай.

Ознаки того, що ваше татуювання не загоюється

1. Шкірні висипання

Висипання на шкірі є найпоширенішою ознакою, яка з’являється, коли шкіра під татуюванням не загоюється. Ви помітите на шкірі червоні горбки, що сверблять, що згодом може перерости в такі серйозні захворювання шкіри, як екзема, розацеа, псоріаз тощо. Іноді на поверхні шкіри з’являються червоні плями.

2. Сверблячка

Легкий свербіж не є рідкістю, коли ваше татуювання починає заживати. Якщо свербіж нестерпний і триває тривалий час, це тому, що ваше татуювання не заживає належним чином. Ви можете страждати від алергічної реакції або інфекції в цій конкретній області. Нанесіть заспокійливу мазь, щоб зменшити свербіж, але не дряпайте нігті. Подряпини погіршать стан шкіри.

3. Запалення

Уважно огляньте своє татуювання та перевірте, чи не опухла шкіра навколо. Шкіра, що лущиться, може виглядати червоною та запаленою. Татуйована шкіра буде виглядати так, наче на неї почалася алергічна реакція. У деяких випадках старі татуювання можуть стикатися із запаленням і свербінням, і це, безперечно, тривожний знак. Якщо ви зіткнулися з подібними проблемами, дуже важливо отримати експертну думку.

4. Шкірні виділення

У деяких випадках деякі люди відчувають шкірні виділення з татуйованої ділянки тіла. Невеликі виділення крові до 24 годин є нормальним явищем, але якщо після цього з’являються жовтуваті виділення, це проблема. Це може статися разом із почервонінням запаленої шкіри, що свербить. Це може бути надзвичайно незручно і важко впоратися. Зазвичай шкірні виділення супроводжуються лихоманкою та ознобом. Це вимагає негайної медичної допомоги.

5. Шрами

Якщо лущення не припиняється і ділянка татуювання не заживає, на шкірі можуть залишитися шрами. Це не тільки псує красу вашого татуювання, але і викликає дискомфорт. Однак така ситуація зустрічається рідко.

Чи можу я тренуватися на етапі загоєння та пілінгу?

Як правило, будь-який майстер татуювань попросить вас почекати принаймні 48 годин, щоб відновити будь-яку фізичну активність, яка спричинить сильне потовиділення. Треба уникати занять спортом, танців, їзди на велосипеді та будь-якого виду важкого. Але для повного загоєння рани потрібно від 4 до 6 тижнів. Тому рекомендується деякий час робити тренування легкими.

Висновок

Татуювання – це прекрасне доповнення до вашого життя. Незначні проблеми, такі як лущення шкіри та легкий дискомфорт, не повинні змусити вас думати інакше. Невеликий догляд за вашою татуйованою шкірою легко вирішить проблеми. Крім того, наведені вище поради допоможуть вам у процесі подальшого догляду. У разі серйозних побічних ефектів, таких як запалення, шкірні виділення або надмірний свербіж, негайно зверніться до лікаря.