У Diablo IV можна пограти безкоштовно до 28 листопада

У Diablo IV можна пограти безкоштовно до 28 листопада

Diablo 4 запускає безкоштовну пробну версію в Steam з цього моменту до 28 листопада, повідомляє Blizzard. За збігом обставин, це узгоджується з поточною пропозицією збільшення ставки золота та досвіду на 35%, що робить зараз майже ідеальним часом для переходу до Sanctuary.

Благословення Матері XP і золотий бонус фактично почали працювати 20 листопада, але вони триватимуть до 27 листопада, тож у вас ще є достатньо часу, щоб скористатися швидшими виграшами. Крім того, з будь-якої причини бонус надавав лише 25% збільшення золота та досвіду до вчора, але Blizzard підтвердила, що зараз це виправлено. Варто зазначити, що підказка в грі все ще показуватиме, що бонус становить 25%, але Blizzard запевняє, що ви отримаєте правильний бонус відтепер і до кінця події.

Give thanks and drag your friends to Hell.

Play #DiabloIV for free on Steam, from now until November 28th at 10am PT.

https://t.co/BEhUaX6Ntz pic.twitter.com/JnQ2wPu2i9

— Diablo (@Diablo) November 21, 2023

Як завжди, зараз у Diablo 4 багато чого відбувається для новачків і ветеранів. Ми офіційно в епіцентрі Diablo 4 Season 2, вампірського Season of Blood, у який ви зможете впитися зубами, якщо стрибнете в безкоштовну пробну версію в Steam. Тим часом Blizzard нещодавно дражнила, що легендарний рівень корови все-таки може бути реальним , що прирікає їхню спільноту на продовження вічних пошуків. Також 5 грудня відбудеться трохи зловісна ендшпільна подія Abattoir of Zir, про яку кажуть, що вона настільки складна, що «ніхто не зможе закінчити фінальний рівень».