Огляд Lost Light – безкоштовний онлайн-шутер

Огляд Lost Light – безкоштовний онлайн-шутер

Гра від NetEase Games доступна на РС, Android та iOS.

З моменту свого першого ЗБТ у 2021 році Lost Light залучила понад 4 мільйони гравців, і гра кілька разів входила до Топ-30 новинок у Google Play.

Це шутер на виживання, дія якого відбувається в постапокаліптичних 2040-х, де гравці досліджують зону відчуження у пошуках цінного лута, будують притулок, об’єднуються один з одним (доступний кросплей між усіма платформами), а також розвивають своїх персонажів.

Lost Light тепер запущена у всьому світі, і гру можна скачати безкоштовно:

Скачати Lost Light в Steam

Скачати Lost Light в Google Play

Скачати Lost Light в App Store

Огляд Lost Light

Lost Light – змагальний шутер у сеттингу постапокаліпсису, де голод і біль правлять світом, а люди, що вижили, ховаються в глибоких тунелях метро. З’являтися на поверхні смертельно небезпечно, але саме там залишилися медикаменти та продукти. Тим, хто вижив, необхідно приносити якнайбільше ресурсів і торгувати ними з іншими фракціями, отримуючи нове екіпірування або покращені зразки озброєнь.

Вас зацікавлять найкращі безкоштовні онлайн ігри

Битва за виживання може бути варіативною, і гравці вільні діяти поодинці або збиваючись до груп. У кожній місії нам необхідно шукати і збирати цінності, а потім пробиватися до точки евакуації, де найімовірніші засідки з боку конкурентів. Перед вилазкою варто налаштувати свою зброю: кожен ствол підтримує 12 змінних частин і сотні змінних компонентів.

Lost Light не вимагатиме від вас грошей, але й не подарує ураганного геймплею та якісної графіки.