Майбутні ігри CD Projekt Red: від Cyberpunk до нової Witcher

У CD Projekt RED в даний час багато майбутніх ігор у розробці, оскільки студія підійшла до нових висот після комерційного успіху The Witcher 3: Wild Hunt та Cyberpunk 2077.

CD Projekt Red: ігри, які у розробці

Всесвіт The Witcher значно розшириться. CDPR працює над новою трилогією ігор, починаючи з нової трилогії ігор The Witcher, спін-оффом разом з розробниками Drake Hollow The Molasses Flood та підтримкою ремейку першої гри. Якщо ви не дуже захоплюєтесь пригодами Геральта та його чаклунських пригод, вам може сподобатися звучання цікавої нової IP, яка може означати щось цілком інше для студії. Важко відстежувати всі події в CDPR, тому ось повний список усього, що вам потрібно знати про майбутні ігри CD Projekt RED, на які варто звернути увагу.

THE WITCHER 4 POLARIS

Майбутні ігри CD Projekt Red: від Cyberpunk до нової Witcher

CD Projekt Red підтвердила існування гри The Witcher 4 у березні 2022 року і з тих пір тихо випускає оновлення. Ми тепер знаємо, що The Witcher Polaris (так воно називається внутрішньо) буде “історієорієнтованою відкритим світом RPG, побудованою на спадщині The Witcher 3: Wild Hunt”. Нова гра The Witcher знаходиться в передвиробничій стадії з більш ніж 150 працівників, що беруть участь в ранньому розробленні, і будується за допомогою Unreal Engine 5, а не власного RED Engine, який приводив The Witcher 3 та Cyberpunk 2077. І у дійсно захопливих новинах ми знаємо, що проект Polaris є лише початком того, що має настати – “початок нової саги”.

НОВА ТРИЛОГІЯ ВІДЬМАКА

The Witcher Polaris – це лише початок, перша частина “нової AAA RPG трилогії”. Так, в розробці є нова трилогія із ігор The Witcher, і у CDPR великі амбіції. Оригінальна трилогія вийшла за вісім років та пропонувала дуже різні ігрові досвіди, з The Witcher який був ексклюзивом для ПК та The Witcher 2: Assassins of Kings, який не вийшов на платформи PlayStation. З цими трьома новими іграми The Witcher, CDPR каже, що має намір випустити все це “протягом шести років після виходу Polaris”, що має забезпечити більш злагоджений пакет ігор.

THE WITCHER SIRIUS

Майбутні ігри CD Projekt Red: від Cyberpunk до нової Witcher

The Witcher Sirius є абсолютно новою грою, що відбувається відповідно до всесвіту The Witcher, яка розробляється The Molasses Flood. Це студія, яку CDPR придбала у 2021 році, і вона відома своїми двома чудовими іграми про виживання: The Flame in the Flood та Drake Hollow. CD Projekt Red стверджує, що Codename Sirius “відрізнятиметься від наших минулих продукцій”, оскільки буде “пропонувати гру в мультиплеєрному режимі, на основі одиночного досвіду, включаючи кампанію з завданнями та історією”. Так що очікуйте чогось нового, особливо зі студії, що натякає на те, що це буде “інноваційний підхід до всесвіту The Witcher”. Розробка The Witcher Sirius, за повідомленнями, була перезапущена, а The Molasses Flood повернулась до початку роботи в співпраці з ширшою командою CDPR, щоб забезпечити виконання обіцянок гри.

THE WITCHER РІМЕЙК

Майбутні ігри CD Projekt Red: від Cyberpunk до нової Witcher

Поки CDPR працюватиме над своєю новою трилогією ігор, вони залучатимуть зовнішні студії для подальшого розширення всесвіту The Witcher. Спочатку з кодовою назвою The Witcher Canis Majoris, CD Projekt Red тепер розкриває, що це фактично The Witcher Remake – повне перевидання оригінальної гри The Witcher, яка буде “сучасним переосмисленням”. Для цієї гри CDPR буде співпрацювати з “зовнішньою студією під керівництвом досвідчених розробників, які працювали над попередніми громадянами Witcher”, а ця студія – Fool’s Theory.

Вона буде створена за допомогою Unreal Engine 5 – так само, як The Witcher 4 – але CDPR попереджає, що “мине деякий час, поки ми зможемо поділитися більш детальною інформацією”.

CYBERPUNK 2077: PHANTOM LIBERTY

Кіберпанк 2077 насолоджується чимось на зразок ренесансу. Після виходу на платформи нового покоління, важливі поліпшення якості життя та появи патча Cyberpunk 2077 1.5 на початку цього року, Найт-Сіті перебуває в кращій формі, ніж будь-коли раніше. Оскільки цей відкритий світовий РПГ нещодавно перевищив позначку в 20 мільйонів проданих копій, не дивно, що нам чекає більше. Кіберпанк 2077: Фантомна свобода – це “великий експансійний квест, зорієнтований на історію”, описаний як “шпигунський трилер-експансійний пакет для Кіберпанку 2077, розташований в зовсім новому районі Найт-Сіті”. CDPR підтвердила, що Cyberpunk 2077: Phantom Liberty буде платним доповненням.

CYBERPUNK 2077 ОРІОН

Якби ви запитали нас два роки тому, ми б спекулювали, що ми ніколи не побачимо сиквел Cyberpunk 2077. Але після двох років уважних поліпшень та оновлень здається, що CD Projekt Red знайшов стабільність у Найт-Сіті. Після того, як цього року було продано понад 20 мільйонів копій гри, і вона перевершила всі рекорди одночасних гравців на Steam, CDPR розпочала розробку нової гри. Cyberpunk Orion описується студією як “сиквел Cyberpunk 2077, який продемонструє повну потужність та потенціал кіберпанк-всесвіту”, компанія додає, що планує “піти далі з франшизою Cyberpunk та продовжувати використовувати потенціал цього темного фентезі-універсуму”. Іншої інформації немає, але очікуйте, що Cyberpunk 2077 Orion вийде пізніше, ніж The Witcher Polaris.

CD PROJEKT RED HADAR

Майбутні ігри CD Projekt Red: від Cyberpunk до нової Witcher

Якщо CD Projekt Red ще не задовольняється розробкою нової трилогії гри Відьмак та продовженням Cyberpunk 2077, вона також працює над іншим проєктом. Студія каже, що з 2021 року працює над “іншою самостійною IP, відмінною від Відьмака та Cyberpunk 2077”. Проєкт Hadar розробляється власними силами CDPR і все ще знаходиться в концептуальній фазі. “Hadar – це кодова назва для третьої, повністю відмінної IP, створеної з нуля всередині CDPR. Проект знаходиться на початкових стадіях творчого процесу, що означає, що ми ще не розробляємо жодної гри, але працюємо виключно над основами для цього нового світу”. Очікуйте, що новини про проект Hadar будуть далекою метою.

Не можете насититися просторами Континенту? Ось кращі ігри з відкритим світом, які варто дослідити краще.