Чи можна визначити місце знаходження людини за номером телефону?

Здавалося б, що в нашу епоху, знайти когось дуже просто, адже практично у кожного є смартфон і ви можете у будь-яку хвилину зателефонувати, де б ви не були. Проте трапляються випадки, коли рідні та близькі просто не виходять на зв’язок, а хвилювання не дають нам спокою, особливо, якщо мова іде про дитину. Саме в таких випадках важливо знати, як визначити місцезнаходження людини за номером телефону. Ми пропонуємо вашій увазі 3 способи відстежити місцезнаходження за номером телефону, котрі вбережуть ваші нерви.

Послуга «Маячок» від мережі Київстар

Тепер усі можуть легко відстежити місцезнаходження людини за номером телефону Київстар, завдяки послузі «Маячок». Вона платна і її вартість складає 53 копійки на добу. Проте її перевагою є те, що відстежити телефон можна з легкістю, навіть за відсутності підключення до Всесвітньої мережі. Ви спостерігатимете за місцем перебування людини на карті з допомогою смартфона чи комп’ютера, а також отримуватимете сповіщення через СМС чи ММС повідомлення.

Активувати послугу можна у будь-який момент, набравши 147*2*1*номер абонента через 380…

При цьому абонент отримає сповіщення про те, що ви хочете стежити за його роз положенням, яке він повинен підтвердити на протязі 15 хвилин, відправивши схвальну відповідь. Усе досить просто та зрозуміло, за невелику плату ви завжди знатимете, де перебуває ваша дитина чи інша близька людина.Чи можна визначити місце знаходження людини за номером телефону?

Послуга «ЗнайДе» від Vodafone

Аналогічна послуга, як і в мережі Київстар, доступна в мобільного оператора Vodafone. Завдяки їй ви завжди знатимете, як визначити місцезнаходження людина за номером телефону, та будете впевнені, що ваші близькі у безпеці. У середньому точність визначення місця розташування абонента в центрі міста складає 300-500 метрів, на околицях міста — 1-1,5 км, за межами міста похибка у визначенні місця розташування може досягати декількох кілометрів.

Цією послугою можна скористатись не лише з мобільного телефону, але через Інтернет (poisk.vodafone.ua). Вартість одного  запиту від 25 копійок, проте ви маєте 5 днів безкоштовних, щоб познайомитись з роботою додатку.

Підключити можна так:

  • Додайте потрібний номер телефону до списку послуги, відправивши SMS-повідомлення на номер 7005 з текстом ДОДАТИ <номер телефону> <ім’я>. <Ім’я> може містити тільки кириличні або латинські літери, а також знаки «тире»,«+», «$», «@», «*», «_», «точка», цифри від 0 до 9.
  • На цей номер прийде SMS-повідомлення з запитом на дозвіл визначення місця перебування. Для того щоб дозволити визначення місця перебування, ця особа повинна відправити SMS-повідомлення на номер 7003 з текстом ТАК <номер телефону>. Для заборони — SMS-повідомлення на номер 7003 з текстом НІ <номер телефону>.
  • Щоб дізнатися місце перебування необхідно відправити SMS-повідомлення на номер 7005 з текстом ПОШУК <номер абонента або ім’я>.

Також доступні WEB-версія послуги: poisk.vodafone.ua та WAP-версія послуги: wap.poisk.vodafone.ua.

Додаток Sygic Family

Цей додаток також допоможе відслідкувати місцезнаходження людини у режимі реального часу. Він, навіть, покаже вам рівень заряду смартфона вашої близької людини. Він доступний, як для власників iOS, так і Android.

Ще один плюс цього додатку – можливість обмінюватись повідомленнями між абонентами, що додані у чат. А для того аби отримати інформацію про місце, де перебуває людина, слід просто натиснути кнопку SOS.

Якщо ви знаєте ще варіанти, то діліться ними у коментарях.

  • Чи можна визначити місце знаходження людини за номером телефону?

    Завдяки співпраці з різноплановими компаніями, маю досвід написання статей на різноманітну тематику. Хобі — кухня та все, що пов’язано з домашніми солодощами. Все це дозволяє мені створювати якісний контент для читачів блогу.

    View all posts