Як виправити помилку 48 в iTunesваш остаточний посібник з усунення несправностей

Estimated read time 2 min read

Якщо ви користуєтеся пристроєм iOS, швидше за все, ви стикалися з помилкою iTunes 48. Ця помилка зазвичай виникає, коли ви намагаєтеся відновити або оновити свій пристрій через iTunes. Коли ви не можете продовжити оновлення або відновлення через цю помилку, це може розчаровувати.

Існує багато причин, чому ви можете зіткнутися з помилкою 48 у iTunes. Серед найпоширеніших — проблеми з кабелем USB, застаріле програмне забезпечення iTunes, пошкоджене або неповне програмне забезпечення iOS або проблеми з апаратним забезпеченням вашого пристрою. Щоб правильно виправити помилку, важливо знати, що її спричиняє.

У цьому посібнику з усунення несправностей ми надамо вам покрокові інструкції щодо виправлення помилки 48 у iTunes. Ми розглянемо різні рішення, які ви можете спробувати, щоб відновити працездатність вашого пристрою. Незалежно від того, використовуєте ви Mac чи ПК, ці кроки допоможуть вам вирішити проблему та безпечно відновити або оновити ваш пристрій.

Що таке помилка iTunes 48?

Помилка iTunes 48 — це відносно поширена помилка, яка може виникнути під час спроби відновити або оновити iPhone або iPad за допомогою iTunes. Вона часто спричинена апаратними проблемами, які заважають iTunes взаємодіяти з пристроєм, хоча також може бути спричинена програмними проблемами або неправильними налаштуваннями на пристрої або комп’ютері.

Коли виникає помилка iTunes 48, зазвичай з’являється повідомлення: «iPhone [назва пристрою] не вдалося відновити. Виникла невідома помилка (48)». Це може бути дуже неприємним досвідом, оскільки це може перешкодити користувачам оновити свої пристрої до найновішого програмного забезпечення або відновити їх до попереднього стану.

Щоб виправити помилку 48 в iTunes, можна виконати кілька кроків з усунення несправностей, зокрема оновити iTunes, скинути налаштування пристрою або перевірити наявність апаратних проблем. Важливо ретельно виконати ці кроки і переконатися, що пристрій і комп’ютер працюють належним чином, перш ніж повторно намагатися відновити або оновити пристрій.

 • Оновлення iTunes: Переконайтеся, що на вашому комп’ютері встановлено останню версію iTunes. Ви можете перевірити наявність оновлень в App Store на комп’ютері Mac або в меню «Довідка» на комп’ютері з ОС Windows.
 • Скидання налаштувань пристрою: Спробуйте перезавантажити пристрій, утримуючи кнопку живлення і кнопку «Додому», доки не з’явиться логотип Apple. Це може допомогти усунути будь-які проблеми, які можуть спричинити помилку.
 • Перевірка на наявність апаратних проблем: Якщо помилка не зникає, це може бути пов’язано з апаратною проблемою пристрою, наприклад, пошкодженим акумулятором або зарядним портом. У цьому випадку може знадобитися віднести пристрій до фахівця для ремонту.

Дотримуючись цих кроків з усунення несправностей, користувачі часто можуть вирішити проблему помилки 48 iTunes і успішно оновити або відновити свої пристрої.

Причини виникнення помилки 48

Помилка 48 в iTunes є поширеною проблемою, яка виникає з багатьох причин. Нижче наведено деякі з основних причин цієї помилки:

 • Пошкоджена інсталяція iTunes: Якщо програма iTunes, встановлена на вашому пристрої, працює некоректно, це може спричинити появу помилки 48.
 • Застаріла версія iTunes: Якщо ви використовуєте застарілу версію iTunes, вона може конфліктувати з програмним забезпеченням, яке працює на вашому пристрої, що може спричинити цю помилку.
 • Апаратні проблеми: Іноді несправне апаратне забезпечення вашого пристрою також призводить до помилки 48 в iTunes.
 • Пошкоджений USB-кабель або порт: Якщо ваш USB-кабель або порт пошкоджено або зламано, це також може призвести до помилки 48 при підключенні вашого пристрою до iTunes.
 • Шкідливе програмне забезпечення або вірусна атака: Якщо ваш пристрій було уражено шкідливим програмним забезпеченням або вірусом, це може призвести до пошкодження файлів iTunes і спричинити помилку.

Якщо ви зіткнулися з помилкою 48 iTunes, важливо визначити першопричину, щоб вирішити проблему. Визначивши причину, ви можете виконати кроки з усунення несправностей, щоб подолати цю помилку і продовжити користуватися iTunes без будь-яких проблем.

Наслідки помилки 48

Коли iTunes стикається з помилкою 48, це може призвести до різних негативних наслідків для вашого пристрою iOS та комп’ютера. Ось деякі з найпоширеніших наслідків:

 • Пристрій не відновлюється: Одним з найбільш неприємних наслідків помилки 48 є те, що вона може перешкоджати відновленню вашого пристрою iOS. Це означає, що ви не зможете оновити свій пристрій до останньої версії iOS або відновити його до початкових налаштувань.
 • Втрата даних: Якщо ви не можете відновити пристрій через помилку 48, ви можете втратити важливі дані на вашому пристрої, включаючи фотографії, музику, контакти тощо.
 • Блокування пристрою: У деяких випадках помилка 48 може призвести до того, що ваш пристрій iOS стане повністю непридатним для використання, по суті, «заблокувавши» його і зробивши марним до вирішення проблеми.
 • Нестабільність системи: […] […]

Загалом, важливо усунути помилку 48 якомога швидше, щоб уникнути будь-яких потенційних негативних наслідків для вашого пристрою або комп’ютера.

Способи виправлення помилки 48 в iTunes

Помилка iTunes 48 — це неприємна проблема, яка може виникнути під час спроби оновити або відновити iPhone. Зазвичай вона викликана застарілими або несправними драйверами, пошкодженими файлами або налаштуваннями, або апаратними проблемами. Ось кілька способів виправити цю помилку:

 1. Оновлення iTunes: Переконайтеся, що ваша версія iTunes є останньою. Якщо ні, то оновіть її до останньої версії, перейшовши до меню «Довідка» і вибравши «Перевірити наявність оновлень».
 2. Вимкнути антивірус: Тимчасово вимкніть антивірусне програмне забезпечення, оскільки воно може перешкоджати процесу оновлення або відновлення.
 3. Перевірте кабель і порт USB: Переконайтеся, що ви використовуєте справжній кабель блискавки, і перевірте порт USB на наявність видимих пошкоджень.
 4. Перезавантажте iPhone і комп’ютер: Перезавантажте iPhone і комп’ютер, а потім підключіть їх знову, щоб перевірити, чи помилку вирішено.
 5. Відновіть iPhone в режимі DFU: Якщо нічого не допомагає, спробуйте відновити iPhone в режимі DFU (Оновлення прошивки пристрою). Це видаляє всі дані, тому рекомендується зробити резервну копію перед тим, як спробувати цей варіант.

Якщо перераховані вище методи не спрацювали, то, можливо, ваш iPhone має апаратну проблему, і ми рекомендуємо віднести його в авторизований сервісний центр Apple для діагностики та ремонту.

Перезавантаження комп’ютера та iPhone

Якщо ви зіткнулися з помилкою 48 в iTunes, рекомендується спробувати перезавантажити комп’ютер і iPhone. Іноді простий перезапуск може виправити невідомі помилки та проблеми. Нижче наведено кроки для перезавантаження комп’ютера:

 • Збережіть усі відкриті файли або документи.
 • Натисніть кнопку меню «Пуск» і виберіть піктограму «Живлення».
 • Виберіть Перезавантажити з опцій живлення.

Після перезавантаження комп’ютера можна перейти до перезавантаження iPhone. Нижче наведено кроки для перезавантаження iPhone:

 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення на вашому iPhone, доки не з’явиться повзунок.
 2. Перетягніть повзунок, щоб вимкнути iPhone.
 3. Після того, як iPhone вимкнеться, знову натисніть і утримуйте кнопку живлення, доки не з’явиться логотип Apple.

Після перезавантаження iPhone спробуйте підключити його до комп’ютера і знову відкрити iTunes. Якщо помилка не зникає, можливо, вам доведеться спробувати інші методи усунення несправностей.

Оновлення iTunes до останньої версії

Якщо у вас виникає помилка 48 iTunes, можливо, причиною проблеми є застаріла версія iTunes. Оновлення iTunes до останньої версії може бути швидким і простим вирішенням цієї проблеми.

Щоб оновити iTunes, запустіть програму та перейдіть до меню «Довідка». Там виберіть «Перевірити наявність оновлень». Якщо оновлення доступне, дотримуйтесь вказівок, щоб завантажити та інсталювати останню версію iTunes.

Крім того, ви можете завантажити останню версію iTunes безпосередньо з веб-сайту Apple. Просто перейдіть на сторінку завантаження iTunes і натисніть кнопку «Завантажити зараз». Дотримуйтесь підказок, щоб встановити останню версію iTunes на свій комп’ютер.

Важливо зазначити, що оновлення iTunes може також вимагати оновлення іншого програмного забезпечення або операційної системи на вашому комп’ютері. Уважно дотримуйтесь усіх підказок та інструкцій, щоб забезпечити успішне оновлення.

Після оновлення iTunes спробуйте підключити пристрій ще раз і перевірте, чи помилку 48 було усунуто. Якщо проблема не зникає, можливо, вам доведеться спробувати інші способи усунення несправностей.

Перевірте USB-з’єднання та порти

Перше, що слід перевірити при виникненні помилки 48 в iTunes — це ваше USB-з’єднання та порти. Несправний або пошкоджений USB-кабель або порт може бути причиною появи цієї помилки. Переконайтеся, що ви використовуєте сертифікований та оригінальний USB-кабель Apple, щоб уникнути будь-яких проблем. Також спробуйте використовувати різні USB-порти, щоб перевірити, чи помилка не зникає.

Якщо помилка все ще з’являється, спробуйте виконати ці кроки з усунення несправностей:

 • Перезавантажте комп’ютер і пристрій iOS
 • Оновіть iTunes до останньої версії
 • Тимчасово вимкніть програмне забезпечення для захисту

Якщо жоден з цих кроків не спрацював, можливо, вам доведеться звернутися до служби підтримки Apple за подальшою допомогою.

Додаткові рішення для виправлення помилки 48 в iTunes

Якщо основні рішення не спрацювали, ви можете спробувати виправити помилку 48 у iTunes додатковими способами:

 • Оновити iTunes: Оновлення до останньої версії iTunes може вирішити багато проблем, зокрема й помилку 48.
 • Вимкніть програмне забезпечення безпеки: Іноді програмне забезпечення для захисту може перешкоджати роботі iTunes. Спробуйте тимчасово вимкнути будь-яке антивірусне або брандмауерне програмне забезпечення, а потім перевірте, чи це виправило помилку.
 • Скидання налаштувань iPhone: Скидання налаштувань iPhone може здатися екстремальним, але потенційно може виправити більшість проблем системного рівня, включаючи помилку 48. Переконайтеся, що ви створили резервну копію всіх важливих даних перед цим.
 • Відновіть iPhone: Якщо жодне з перерахованих вище рішень не спрацювало, відновлення iPhone до заводських налаштувань може бути єдиним варіантом, що залишився. При цьому всі дані на вашому iPhone буде видалено, тому зробіть резервну копію, перш ніж продовжувати.
 • Зверніться до служби підтримки Apple: Якщо помилка не зникає, незважаючи на всі перераховані вище методи, найкраще звернутися до служби підтримки Apple за подальшою допомогою. Можливо, вони зможуть діагностувати та вирішити проблему.

Перевірте, чи перебуває ваш iPhone у режимі відновлення або DFU

Якщо ви зіткнулися з помилкою 48 в iTunes і безуспішно спробували виконати інші кроки з усунення несправностей, важливо перевірити, чи не перебуває ваш iPhone у режимі відновлення або DFU. Ці режими вказують на наявність проблеми з операційною системою вашого пристрою і можуть вимагати подальших дій.

Щоб перевірити, чи знаходиться ваш iPhone в режимі відновлення, підключіть пристрій до комп’ютера і відкрийте iTunes. Ви повинні побачити повідомлення про те, що пристрій перебуває в режимі відновлення, а також запит на відновлення пристрою. Якщо ваш iPhone перебуває в режимі DFU, екран пристрою буде чорним, і пристрій не реагуватиме на будь-які дії.

Вхід і вихід з режиму відновлення або DFU можна здійснити, дотримуючись певних кроків для вашої моделі пристрою. Важливо дотримуватися інструкцій уважно і точно, щоб уникнути подальшого пошкодження пристрою. Крім того, спроба відновити пристрій з режиму відновлення або DFU може призвести до втрати даних.

Якщо ви не впевнені, чи перебуває ваш iPhone в режимі відновлення або DFU, або якщо вам некомфортно намагатися вийти з цих режимів самостійно, рекомендується звернутися за допомогою до кваліфікованого фахівця або в службу підтримки Apple.

 • Увійдіть в режим відновлення на iPhone 8 або новішої моделі: Натисніть і швидко відпустіть кнопку збільшення гучності, натисніть і швидко відпустіть кнопку зменшення гучності, потім натисніть і утримуйте кнопку сну/пробудження, поки пристрій не увійде в режим відновлення.
 • Увімкніть режим DFU на iPhone 8 або новішої версії: Підключіть пристрій до комп’ютера, потім натисніть і швидко відпустіть кнопку збільшення гучності, натисніть і швидко відпустіть кнопку зменшення гучності, потім натисніть і утримуйте бічну кнопку, поки екран не стане чорним, потім утримуйте бічну кнопку і кнопку зменшення гучності протягом 5 секунд, відпустіть бічну кнопку і продовжуйте утримувати кнопку зменшення гучності, поки пристрій не з’явиться в iTunes.

Ретельне і точне виконання цих кроків допоможе вам визначити, чи перебуває ваш iPhone у режимі відновлення або DFU, і вжити необхідних заходів для усунення помилки 48 в iTunes.

Повторна інсталяція або відновлення USB-драйвера мобільного пристрою Apple

Якщо у вас виникла помилка iTunes 48, можливо, причиною є драйвер USB для мобільних пристроїв Apple. Цей драйвер відповідає за зв’язок між вашим пристроєм iOS та комп’ютером. Коли він стає пошкодженим або застарілим, iTunes може не розпізнавати ваш пристрій або відображати повідомлення про помилки, такі як Помилка 48. Нижче наведено кілька кроків, які можна виконати, щоб виправити або переінсталювати драйвер:

 • Відкрийте диспетчер пристроїв, натиснувши клавіші Windows + X і вибравши в меню пункт «Диспетчер пристроїв».
 • Розгорніть категорію «Контролери універсальної послідовної шини» і знайдіть «Apple Mobile Device USB Driver».
 • Клацніть правою кнопкою миші по драйверу і виберіть «Видалити пристрій». Коли з’явиться відповідний запит, виберіть видалення програмного забезпечення драйвера.
 • Від’єднайте пристрій iOS від комп’ютера і перезавантажте його.
 • Знову підключіть пристрій iOS до комп’ютера і дочекайтеся автоматичного перевстановлення драйвера. Якщо цього не сталося, перейдіть на веб-сайт Apple і завантажте останню версію iTunes, яка містить необхідний драйвер.
 • Після встановлення драйвера перезавантажте комп’ютер і спробуйте підключити пристрій iOS до iTunes ще раз, щоб перевірити, чи помилку було усунуто.

Якщо наведені вище кроки не допомогли, можливо, вам доведеться спробувати відремонтувати пристрій iOS за допомогою iTunes або звернутися до служби підтримки Apple за подальшою допомогою.

Запобігання повторному виникненню помилки 48 в iTunes

Щоб уникнути виникнення помилки iTunes 48, дотримуйтесь цих порад:

 • Оновіть iTunes та iOS : Переконайтеся, що ви використовуєте останню версію iTunes та iOS. Apple регулярно випускає оновлення для виправлення помилок та покращення продуктивності.
 • Не переривайте процес оновлення або відновлення: Не від’єднуйте пристрій від комп’ютера і не зупиняйте процес оновлення або відновлення після його початку. Переривання може призвести до виникнення помилки.
 • Використовуйте стабільне з’єднання з Інтернетом : Погане або нестабільне з’єднання з Інтернетом може спричинити збій процесу оновлення або відновлення, що призведе до помилки 48 iTunes. Перед початком процесу переконайтеся, що у вас стабільне з’єднання з Інтернетом.
 • Звільніть пам’ять пристрою : Недостатній обсяг пам’яті на пристрої може спричинити проблеми з процесом оновлення або відновлення. Переконайтеся, що на вашому пристрої є достатньо місця, перш ніж намагатися оновити або відновити його.
 • Уникайте джейлбрейку пристрою : Здійснення джейлбрейку вашого пристрою iOS може зробити його більш вразливим до помилок, таких як помилка 48 в iTunes. Уникайте джейлбрейку вашого пристрою, якщо це можливо.

Дотримуючись цих порад, ви зможете зменшити ймовірність виникнення помилки iTunes 48 і насолоджуватися безперебійними оновленнями та відновленнями за допомогою iTunes.

Оновлення iPhone та iTunes

Важливо постійно оновлювати програмне забезпечення iPhone та iTunes, щоб уникнути будь-яких помилок, зокрема помилки з кодом 48.

Check for updates regularly on your iPhone by going to Settings > General > Оновлення програмного забезпечення. Якщо доступне оновлення, дотримуйтесь інструкцій, щоб завантажити та інсталювати його.

To update iTunes on a Mac, open the App Store and click on the Updates tab. If an update is available for iTunes, select it and click Update. On Windows, open iTunes and go to Help > Перевірте наявність оновлень. Дотримуйтесь інструкцій, щоб завантажити та інсталювати всі доступні оновлення.

Крім того, синхронізація та узгодження iPhone і iTunes між собою також може допомогти запобігти виникненню помилок. Регулярно підключайте iPhone до комп’ютера і дозволяйте iTunes виконувати резервні копії та оновлення за потреби.

Оновлюючи програмне забезпечення iPhone та iTunes, ви зможете забезпечити належну взаємодію між ними та мінімізувати ризик виникнення будь-яких помилок, зокрема помилки 48.

Використовуйте оригінальні кабелі та аксесуари Apple

Якщо у вас виникає помилка 48 в iTunes, використання оригінальних кабелів та аксесуарів Apple може допомогти вирішити проблему. Неоригінальні аксесуари можуть здаватися більш доступним варіантом порівняно з продуктами Apple, але вони можуть спричинити проблеми з вашими пристроями, а також зі зв’язком з iTunes. Продукція сторонніх виробників може не відповідати стандартам якості Apple, що може завдати шкоди вашому пристрою.

Важливо використовувати лише фірмові кабелі та аксесуари Apple, щоб забезпечити сумісність з вашими пристроями та запобігти пошкодженню як пристроїв, так і комп’ютера. Використання неоригінальних кабелів або аксесуарів може спричинити проблеми з передачею даних або зарядкою.

Коли справа доходить до кабелів та аксесуарів, завжди віддавайте перевагу якості, а не кількості. На продукцію Apple надається гарантія, і клієнти можуть покладатися на підтримку Apple у разі потреби. Використання неоригінальних продуктів може призвести до анулювання гарантії на ваш пристрій і додаткових витрат, якщо це призведе до пошкодження.

Якщо у вас виникає помилка 48 в iTunes, перевірте свої кабелі та аксесуари. За потреби замініть їх на оригінальні продукти Apple. Це не тільки вирішить поточну проблему, але й запобіжить її виникненню в майбутньому.

Питання-відповідь:

Що таке помилка 48 iTunes і чому вона виникає?

Помилка 48 iTunes зазвичай виникає в процесі відновлення або оновлення вашого пристрою iOS. Часто це пов’язано з проблемою USB-з’єднання між вашим комп’ютером і пристроєм. Крім того, застаріле або несумісне програмне забезпечення, програмне забезпечення для захисту або апаратні проблеми також можуть призвести до цієї помилки.

Чи можна виправити помилку 48 в iTunes без втрати даних на моєму пристрої iOS?

На жаль, у деяких випадках для виправлення помилки 48 у iTunes може знадобитися відновлення заводських налаштувань пристрою. Це означає, що всі дані на вашому пристрої iOS буде видалено. Однак, якщо ви створили резервну копію даних вашого пристрою до того, як виникла ця помилка, ви зможете відновити їх згодом.

Чи може апаратна проблема спричинити помилку 48 в iTunes?

Так, апаратні проблеми можуть спричинити помилку 48 у iTunes. Наприклад, пошкоджений USB-кабель або порт може завадити комп’ютеру належним чином розпізнати ваш пристрій iOS, що призведе до виникнення помилки. Якщо ви підозрюєте, що причиною помилки є апаратна проблема, спробуйте використати інший кабель або підключити пристрій до іншого комп’ютера, щоб перевірити, чи помилка не зникає.

Чи існують сторонні інструменти, які можуть допомогти виправити помилку 48 у iTunes?

Хоча існують деякі сторонні інструменти, які стверджують, що можуть виправити помилку 48 у iTunes, загалом не рекомендується ними користуватися. Ці інструменти можуть спричинити додаткові проблеми з вашим пристроєм iOS або комп’ютером і навіть поставити під загрозу безпеку вашого пристрою. Краще дотримуватися офіційних методів усунення несправностей або звернутися за допомогою до служби підтримки Apple.