З яких тканин виготовляють постільну білизнуБавовняна постільна білизна, як і раніше, знаходиться на вершині популярності. І недарма. Адже вона винятково приємна на дотик, чудово відводить вологу та дозволяє шкірі дихати. Великою  перевагою також є доступність по ціні, що не виключає гарної якості. Варіантів бавовняних тканин безліч. На текстильному ринку представлена:

З яких тканин виготовляють постільну білизну

  • Фланель – рекомендується в холодні дні, тому що її поверхня має волокнисте покриття, яке чудово ізолює тепло. Завдяки йому тканина виходить ще й виключно м’якою, і водночас ніжною та легкою.
  • Сатин – найпоширеніша тканина для елегантних і сучасних комплектів, завдяки ніжному блиску та благородному зовнішньому вигляду.
  • Жаккард – постійно розширює коло своїх любителів, завдяки своїй винятковій міцності, товщині та блискучому малюнку. В інтернет-магазині https://domashniy.com.ua/ua/postelnoe-bele жакардову постільну білизну часто вибирають для розкішних отелей. Адже що як на вона підкреслить високий статус закладу?
  • Бязь – щільна та міцна тканина з чітким полотняним переплетенням. Незважаючи на високу зносостійкість, вимагає ретельного прасування після кожного прання. А також може змінити форму.
  • Шовк був шановним і найвишуканішим волокном у світі протягом багатьох років. Виняткова м’якість і чуттєвість на дотик зробили шовкову постільну білизну предметом розкоші, приносячи в інтер’єр нотку елегантності. Шовкова постільна білизна має в першу чергу терморегулюючі властивості, завдяки чому тіло не перегрівається, не пітніє і не порушує природну температуру тіла людини. Враховуючи натуральність цієї тканини, її зносостійкість та унікальні властивості, постільна білизна з шовку в даний час вважається кращою. При правильному догляді може прослужити кілька років. Але має достатньо високу ціну.
  • Льон – тканина, відома переважно своєю довговічністю та міцністю. Льон можно безбоязно піддавати процесам стерилізації або варіння, і він все одно збереже свої цінні властивості, яких чимало. Лляна постільна білизна має в першу чергу бактерицидні властивості. Це екологічний, натуральний матеріал, що повністю біорозкладається. Тому він позитивно впливає на здоров’я людини, зміцнюючи імунітет та забезпечуючи шкірі оптимальний мікроклімат.

З яких тканин виготовляють постільну білизну

Лляна постільна білизна влітку дарує відчуття прохолоди, вбираючи вологу, а взимку чудово зігріває тіло, не потіючи. Завдяки своїй м’якості та високій стійкості до термообробки ця постільна білизна рекомендується для дітей та людей з проблемами шкіри.

Температура повітря за вікном і в кімнаті може істотно вплинути на вибір постільної білизни. Звичайно, є універсальні постільні речі, що поєднують у собі всі параметри, але, як говорить стара приказка, «якщо щось для всього, то це задарма». І справді, у цьому є частка правди. Щоб ефективно відпочивати, не піддаючи шкірі пітливості або подразненню, варто міняти постільну білизну сезонно, адже літній текстиль повинен мати дещо інші властивості, ніж зимовий.