Як зрозуміти, що треба купити новий холодильник: за якими параметрами вибирати

Сучасна побутова техніка тішить споживачів своєю функціональністю та стильним дизайном. Пральні машини та холодильники ефективно використовують електроенергію та добре виконують свою роботу. Проте кожен з видів побутової техніки, якою б брендовою та сучасною вона не була, має один недолік – строк її експлуатації є обмеженим. І якщо холодильник раптом ламається, для сім’ї така несподіванка може стати справжньою катастрофою.

Як зрозуміти, що треба купити новий холодильник: за якими параметрами вибирати

Тому краще завчасно попіклуватися про те, аби провести діагностику чи ремонт. Але оптимальний варіант – купити новий холодильник за покликанням https://www.ctrs.com.ua/ru/holodilniki/tip-kholodilnika_dvukhkamernye/, де увазі покупців представлено широкий асортимент від провідних брендів. Якщо купувати холодильник Samsung, Whirlpool, LG, Beko тощо, в магазині офіційного партнера, вам гарантовано наступні переваги:

 • вигідні умови покупки в кредит або на виплат;
 • швидке доставлення, а також монтаж для мешканців Києва та Одеси;
 • великий вибір під будь-які забаганки та гаманець;
 • тривала гарантія та професійне сервісне обслуговування – а це запорука, що ваш новий холодильник слугуватиме довго, принаймні сім – десять років, адже виробник надає гарантію не лише на холодильник, а й на його агрегати, зокрема компресор

Але як же зрозуміти, що настав час міняти холодильник?

Ознаки швидкої поламки холодильника

Будь-яка техніка має власний ресурс. Часто причиною поламки стає безвідповідальність користувача та порушення елементарних правил експлуатації. Які ознаки свідчать, що ваш старий холодильник доживає останні дні:

 • ущільнювач зношений, він не забезпечує щільне притискання дверей, через що всередині неможливо підтримувати сталу низьку температуру;
 • ви чуєте, що компресор почав частіше вмикатися й гудить голосніше;
 • холодильник почав погано морозити;
 • зросли рахунки за електроенергію;
 • раніше ви вже мали проблеми та викликали майстра.

Слід зазначити, що причиною для купівлі нового холодильника може стати поповнення сім’ї. Молодій родині цілком вистачить звичайного двокамерного холодильника. Якщо ж вже є діти, потрібно зберігати більше продуктів. До того ж дитяче харчування потребує особливих умов – за температурою та рівнем вологості.

Ідеальний холодильник: яким має бути

Кожна родина має власне розуміння. Втім є деякі універсальні правила:

 1. Місткість – експерти радять орієнтуватися на 60 літрів для кожного члена сім’ї;
 2. Сухе замороження – такий холодильник не потребує розморожування;
 3. Фреш зони – спеціальні секції де можна регулювати температурний рівень;
 4. Відомий бренд – холодильник ми купуємо на тривалий термін, тому заощаджувати не бажано, купуйте краще, що є на ринку;
 5. Організація простору – подивіться чи можна переставляти полиці, збільшувати обсяг відділень, де плануєте тримати дитяче харчування.

Якщо звернутися до відомих інтернет-магазинів, що офіційно представляють в Україні продукцію тих чи інших брендів, вам гарантують професійну допомогу з вибором, відкриють кредитний договір, безплатно доставлять побутову техніку та встановлять її.