Як впізнати жінку, яка володіє магією за її зовнішнім виглядом

Існує низка фізіологічних ознак.

Іноді одного погляду на дівчину достатньо, щоб зрозуміти: з нею краще не жартувати. Але, крім інтуїції, існує низка фізіологічних ознак, що вказують на приналежність жінки до відьом.

Цими тілесними знаками відзначені лише ті жінки, які мають пряме чи непряме відношення до магії. Їх дарують найвищі сили, нагороджуючи вміннями знати наперед майбутнє, заглядати в минуле, чаклувати.

Крапки на зелених очах

Зелені очі асоціюються у оточуючих як з хитрістю і сексуальністю, а й із приналежністю жінки до роду відьом. Варто лише згадати, що всіх рудих дам із цим відтінком очей за старих часів вважали чаклунками і спалювали. Вважається, що дар у дівчини надзвичайно сильний, якщо, крім зелені, в очах є невеликі цятки іншого відтінку.

Родимка на скроні

Якщо з’явилася родимка в цьому місці, значить, у вас є здатність до матеріалізації думок. Не тільки точки, а й родимі плями та інші мітки тут вказують на прогностичні здібності. У жінки з такою особливістю добре розвинений внутрішній голос та інтуїція, яка допомагає робити менше помилок у житті.

Родимка поруч із коліном

Чергова “розпізнавальна” мітка на тілі жінки. Родимку над коліном називають ще “знаком диявола”, вона вказує на схильність жінки бути головною чаклункою з неперевершеними силами. Жінки з цією міткою на тілі часто бачать пророчі сни, вміють тлумачити знаки Всесвіту. Особливо попереджають про швидке лихо.

“Важкий” погляд

Найголовніша ознака відьми — її гіпнотичний і ніби важкий погляд. Одним людям жінка з такою особливістю може телепатично віддавати накази, других проганяти від себе. Деякі особи під поглядом чаклунки взагалі починають нервувати і метушитися так, ніби з них випитують всі потаємні таємниці.