Як душа дитини обирає батьків до народження за рік

В езотериці вважають, що душа дитини обирає батьків самостійно. Думка пов’язана із законами реінкарнації та карми. Вони дух безсмертний і втілюється після смерті у різних тілах. Це визначає його подальшу долю.

Реінкарнація як вічне повернення

У східних навчаннях душа проходить кілька циклів втілень. За одними джерелами, вона не може вибирати, куди переселиться — це визначає кармічний закон. А за іншими — вона спілкується з духовними наставниками і сама шукає втілення.

Щоправда десь посередині. Після смерті тіла душа вирушає у світ тонких матерій. Там вирішується, наскільки вона еволюціонувала за законами карми. Якщо за життя людина робить погані вчинки, їй доведеться вибирати важку долю, важкі стосунки з оточуючими. А якщо зроблено багато добра, то втілиться вийде в тілі успішної, щасливої людини. Також існує версія, що будь-який дух розвивається: від перебування у камені чи тварині до повернення в людині.

Душа дитини вибирає собі батьків задовго до народження, але з моменту зачаття. В езотериці називають термін – 4-й місяць вагітності. При вселенні пам’ять про попередні втілення стирається.

Закони вибору

Механізми розподілу науково не підтверджені. Є деякі практики, в яких досягли часткового відновлення пам’яті про минулі життя та духовний досвід. З них відомо:

  • душа дитини обирає своїх батьків до народження з огляду на минулий досвід;
  • побажання не завжди враховуються;
  • життя нової сім’ї має мотивувати в розвитку, а чи не просто надавати хороші умови.

Навіть якщо дух прагнув у втіленні в сім’ї багатих батьків, що любить, він може з’явитися на світ у людей зі скромним достатком і поганим характером. Тому що головне завдання буття – розвиватися.

За версією практиків, вибір роблять за рік. Душа може придивитися до цих людей, зрозуміти, які можливості для розвитку вони можуть дати.

Наприклад, жорстоких і жадібних людей відправляють у багатодітні сім’ї, де треба ділитися, а тих, хто хизується багатством, — до батьків зі скромним достатком.

Деяким батькам призначено мати 1 дитину. Це їхня програма максимум, більше дати душам вони не можуть. Іншим надсилають кілька чад із різними долями. Проживаючи життєвий сценарій із оточуючими, вони виконують призначення.

Очікування батьків

Під час підготовки до зачаття батьки стежать за своїм фізичним здоров’ям. Але езотерики рекомендують звернути увагу на духовне вдосконалення. Якщо душа дитини вибирає маму і тата сама, вона захоче з’явиться там, де на неї чекають, тому:

  • чекайте на дитину, готуйтеся до її появи;
  • медитуйте;
  • робіть добрі вчинки, будьте співчутливі;
  • займайтеся благодійністю.

Не всім батькам дістається чадо із простою долею. Бувають важкі діти, замкнуті, болючі. Це випробування, які потрібно пройти не лише дитині, а й матері з татом. Нерідко після зачаття вищі сили перевіряють майбутніх батьків на чесність та бажання.

Вважають, що навіть безплідні пари з благословення духовних наставників можуть завести дитину. Для них уготована доля ще складніша: гідно виховати. Вони перевіряються дивом. Якщо мати згодна на переривання вагітності, то душі доведеться повернутися назад і чекати на наступне втілення.

У сім’ю з високим рівнем духовного розвитку може прийти просвітлений, геній або навіть надсутність.

Аборт та реінкарнація

З подорожей до початку нинішнього життя відомо, що аборт не вважають мінусом до карми. Його роблять ті, хто ще не готовий духовно виховувати дитину. Якщо душа до народження обирає батьків, але вони наважуються на переривання вагітності, вона просто повертається до духовних наставників. Це не впливає на її статус, не погіршує карму.

Для жінки вибір теж не фатальний: просто залежно від нього, її доля піде іншим шляхом. Іноді діти заздалегідь знають, що майбутня мати зробить аборт. В якомусь сенсі це взаємне випробування.

Вплив душі на стосунки у сім’ї

Душу посилають до батьків із місією: вона розвивається сама, допомагає вдосконалюватись іншим. Духовний наставник моделює сценарій усередині сім’ї.

  1. Дух хотів відчути братерську та сестринську любов. Але йому доведеться довго налагоджувати стосунки із членами сім’ї, бо всі народжені з різними душами. Будуть конфлікти, радості та прикрості, нерозуміння та взаємодопомога.
  2. Було бажання народитись у багатій родині. Так, батьки багато заробляють, але мало проводять часу вдома та спілкуються з дитиною. Йому доведеться навчитися цінувати час із сім’єю та дізнатися справжню вартість достатку.
  3. Дух хоче бути коханим незалежно від обставин. Наставники розроблять сценарій, де батьки цінуватимуть дитину не просто так. А за допомогу, відповідальність, організованість. Так з’являється стимул розвиватися майбутніх втілень.

Тому батькам із важкими підлітками слід задуматися, як допомогти їхній душі вийти із ситуації. Важливо пережити всі випробування, щоб кожен член сім’ї отримав безцінний досвід.

Коли душа обирає батьків до народження, вона розуміє, що забуде продуманий сценарій. Тому буває важко порозумітися з рідними. Але не варто відмовлятися від спроб і своєї сім’ї, якщо людина з’являється там невипадково. У найближчому колі, з мамою та татом уперше формується модель спілкування з оточуючими.