Як дізнатись свій тариф від Київстар та його умови?

Сьогодні людина отримує таку велику кількість інформації, що пам’ятати про все дуже важко. Якщо ви забули чи просто хочете взнати свій тариф Київстар, уточнити його умови або змінити його чи дізнатись якісь деталі, то у вас є кілька способів зробити це у даній мережі.Як дізнатись свій тариф від Київстар та його умови?

  • Ввести USSD комбінацію. Це чи не найпростіший спосіб і один із найбільш популярних. Все, що вам потрібно зробити, ввести на своєму смартфоні просту комбінацію: *100*01*2# та підтвердити натисненням кнопки виклику з відповідної картки. Всього за кілька секунд ви отримаєте повідомлення з детальним описом тарифу, який підключено за вашим номером телефону.
  • Дзвінок оператору за номером 466*66 – ви відразу отримаєте усю інформацію про свій тарифний план та вам нададуть інформацію про інші Київстар тарифи, які доступні для вашого номера. Плюс – з цього меню ви зможете одразу обрати тариф, який вам максимально зручний та перейти на нього.
  • На офіційному сайті оператора мобільної мережі Київстар у розділі «Мій Київстар». Все, що від вас потрібно – авторизуватись на сайті, ввівши свій номер телефону та код, який прийде у вигляді смс-повідомлення. Крім того сьогодні компанія створила не лише свій офіційний сайт, де вас чекає найповніша інформація про тарифи та мережу загалом, але й мобільний додаток, що доступний безкоштовно для систем iOS та Андроїд.

Обирайте найбільш зручний для вас спосіб та завжди користуйтесь лише найвигіднішими тарифами мобільної мережі Київстар.

  • Як дізнатись свій тариф від Київстар та його умови?

    Завдяки співпраці з різноплановими компаніями, маю досвід написання статей на різноманітну тематику. Хобі — кухня та все, що пов’язано з домашніми солодощами. Все це дозволяє мені створювати якісний контент для читачів блогу.

    View all posts