Вертикальні пилососи – Який вертикальний пилосос вибрати?

Зміст

Вертикальні пилососи стають все більш популярними та витісняють традиційні моделі, головним чином тому, що вони набагато зручніші у використанні . До переваг вертикальних пилососів можна віднести відсутність заплутаних кабелів, універсальність і можливість швидко очистити будь-які поверхні , а також сучасний дизайн і стиль.

Вертикальні моделі вже замінили традиційні пилососи? Як працює вертикальний пилосос і на що слід звернути увагу при його виборі ? Відповідаємо в довіднику. Також ми підготували рейтинг вертикальних пилососів 2023, серед якого ви знайдете моделі з різного цінового діапазону. 

Рейтинг вертикальних пилососів

Як вибрати вертикальний пилосос без мішка, щоб не розчаруватися? Може бути корисним наступний рейтинг акумуляторних пилососів 2023 року, в якому ми представляємо моделі, які користуються дуже хорошими відгуками експертів.

 • Дешевий вертикальний пилосос (провідний): Ariete 2764 Evo 2 v 1
 • Акумуляторний вертикальний пилосос: Dreame T30
 • Вертикальний пилосос: Eta Moneto Aqua +
 • Хороший вертикальний пилосос: Severin HV 7187 Sepuro Pro
 • Вертикальний пилосос з функцією миття: Vestfrost AQUA
 • Універсальний вертикальний пилосос 2-в-1: Bissell Cross Wave x7 Plus Cordless Pet
 • Хороший вертикальний пилосос для алергіків: Severin HV 7185 Sepuro
 • Удосконалений вертикальний пилосос: Dreame H12

Дешевий вертикальний (провідний) пилосос: Ariete 2764 Evo 2 в 1

Якщо ви хочете недорого купити вертикальний пилосос з додатковим ручним пилососом , вам варто розглянути модель Ariete 2764 Evo 2 в 1. Цей пилосос без мішка дуже практичний, оскільки дозволяє дістатися до важкодоступних місць. Завдяки тому, що він безмішковий , він відмінно відокремлює забруднення, які залишаються в ємності об’ємом 0,8 л. Крім того, він характеризується високим класом енергоспоживання А+, а річне споживання не перевищує 21,6 кВт/год. Пилосос легко зберігати завдяки складній ручці . Він має вбудований фільтр HEPA , який зупиняє найдрібніші забруднення. Пристрій має потужність 600 Вт і довжину кабелю 5 метрів, тому ви зможете ефективно прибирати.

Акумуляторний вертикальний пилосос: Dreame T30

Вибираючи вертикальний пилосос Concept VP4170 3in1, ви отримуєте пристрій високого класу. Потужний двигун може генерувати до 150 000 обертів/хв, що гарантує його справляння з будь-яким пилом, пилом і частинками бруду. Ефективний фільтр поглинає 99,6% твердих частинок, тому повітря після прибирання чисте і не містить плаваючих частинок, які зазвичай піднімаються під час прибирання. Пилосос Dreame T30 має 3 режими роботи, які автоматично вибираються в залежності від кількості пилу, виявленого пристроєм. Потужний акумулятор забезпечує до 90 хвилин роботи на одному заряді.

Вертикальний пилосос до 1000 злотих: ETA Moneto Aqua+

Бездротовий вертикальний пилосос ETA Moneto Aqua+ забезпечує до 60 хвилин роботи на одному заряді, тому ви можете легко пропилососити всю квартиру за один раз. Обладнання може працювати з різними типами твердих підлог, включаючи дерево, вініл, плитку, паркет тощо.

Ще однією великою перевагою є використання фільтра HEPA , який дозволяє покращити якість повітря в приміщенні. Також варто відзначити циклонну систему фільтрації та можливість встановлення двох рівнів потужності всмоктування . Цей пилосос також має сучасний та елегантний дизайн та ергономічну ручку.

Хороший вертикальний пилосос: Severin HV 7187 Sepuro Pro

Цей вертикальний пилосос пропонує інноваційну технологію мішка для пилу та високу потужність всмоктування 24 кПа завдяки додатковому рівню Turbo. Крім того, продукт також включає 3 інших режими – еко, потужність і стандарт. Ефективна і швидкозаряджається батарея в Severin HV 7187 Sepuro Pro забезпечує час роботи до 60 хвилин.

Великою перевагою цього вертикального пилососа також є фільтр HEPA 13 , який гарантує фільтрацію до 99,98% алергенів. Пилосос також має автоматичний світлодіодний індикатор заповнення пилом.

Вертикальний пилосос з функцією миття: Vestfrost AQUA

Вертикальний пилосос Vestfrost AQUA + дозволяє одночасно пилососити і мити підлогу . Спеціальні присоски дозволяють використовувати техніку вручну, щоб легко видалити забруднення з важкодоступних місць. Цей пилосос ефективний і не вимагає додаткової док-станції при зарядці акумулятора.

До переваг даного виробу також можна віднести великий радіус дії, сім рівнів регулювання телескопічної труби і її легкість – вага всього 2,65 кг. На одній зарядці можна очистити площу до 100 м2 . Також варто відзначити використання фільтра EPA E12, який вловлює 99,6% шкідливих частинок.

Хороший миючий і вертикальний пилосос: Bissell CrossWave X7 Plus Cordless Pet

Удосконалений багатофункціональний пристрій для сухого та вологого прибирання. Має потужне всмоктування (61 AW) і рівень шуму 77 дБ . Пилосос має резервуар, який вміщує 0,6 літра води і може працювати протягом 30 хвилин. Що ще? Якщо у вас вдома є собака чи кіт, ви оціните режим Turbo Pet , який ефективно видаляє бруд, залишений тваринами, функцію самоочищення валика щітки та систему з 2 резервуарів, які гарантують чисте миття та легке видалення бруд. Пристрій живиться від літій-іонного акумулятора 25 В, заряджається протягом 4 годин.

Акумуляторний вертикальний пилосос для алергіків: Severin HV 7185 Sepuro

Вертикальний мішковий пилосос зі знімним ручним пилососом. Він має двигун потужністю 400 Вт і потужність всмоктування 20000 Па. Рівень шуму 79 дБ. Пилосос оснащений режимами Eco, Power, Standard і Turbo і фільтром HEPA 13 (фільтрація алергенів 99,98%) з автоматичним світлодіодним індикатором наповнення пилом . Пристрій живиться від літій-іонного акумулятора 18 В, який після 1 години зарядки забезпечує час роботи до 60 хвилин. Завдяки використанню інноваційних мішків для пилу Sepuro бруд не потрапляє в навколишнє середовище, а пилосос – гарна ідея для алергіків.

Удосконалений вертикальний пилосос: Dreame H12

Модель Dreame H12 – це вертикальний миючий пилосос, який автоматично розпізнає ступінь забруднення поверхні і підлаштовує під неї свою потужність. Він також очиститься сам. Інтелектуальне виявлення забруднень і автоматичне регулювання потужності відповідно до ступеня забруднення дозволяє проводити більш ретельне очищення та оптимізувати споживання енергії. І що ще важливо: щітка моделі H12 оснащена спеціальним скребком, який видаляє з неї бруд під час чищення ! Кольоровий дисплей заслуговує на увагу: у вас є легкий доступ, щоб перевірити не тільки рівень заряду батареї або стан прибирання, але й пилосос повідомить вас усно , наприклад, коли вам потрібно поповнити резервуар для води.

Що таке вертикальний пилосос і як він працює?

Сама назва цього виду обладнання багато говорить про його конструкцію. Ми не знайдемо в ньому жодної змії і не повинні тягти його за собою . Якщо ви вважаєте пристрій важким і складним у використанні, варто перевірити його в магазині. Ви швидко зрозумієте, що все навпаки. Вся вага лежить на щітці, яка прилипає до підлоги. Лише рухами рук направляємо його в потрібному напрямку.

Чим вирізняється стоячий пилосос (вертикальний пилосос)? Він має всі компоненти, укладені в його корпусі – двигун, труби, щітку, ручку. Серед інших Таке рішення робить вертикальні пилососи популярними серед покупців.

Вертикальний пилосос має всі компоненти, укладені в єдиний корпус – двигун, труби, щітку, ручку.

У багатьох моделях ви також отримуєте додатковий міні-ручний пилосос, який можна від’єднати в будь-який час . Інші додаткові функції включають вертикальні пилососи з миттям. Це означає, що такий вертикальний пилосос також має резервуар для води та миючого засобу, тому ви можете чистити його вологим способом.

Вертикальний пилосос не має мішків. Пил і сміття збираються в контейнері.

Після заповнення контейнера від’єднуємо, спорожняємо і встановлюємо заново.

Переважна більшість вертикальних пилососів бездротові.

Пропозиція також включає шнурові вертикальні пилососи. Однак найбільшою популярністю користуються бездротові моделі , які працюють від повністю зарядженого акумулятора і в більшості випадків вистачає, щоб пилососити великі поверхні за раз.

Як вибрати бездротовий вертикальний пилосос, на що звернути увагу?

Коли ви почнете переглядати пропозиції вертикальних пилососів, ви швидко зрозумієте, що вибір дуже широкий. Варто заздалегідь ознайомитися з найважливішими параметрами і з’ясувати, на що вони впливають.

Перш ніж почати складати рейтинг бездротових пилососів, вказати, який вертикальний пилосос ви можете вибрати, і перевірити, який дротовий вертикальний пилосос варто протестувати, давайте розглянемо ключові характеристики цих пристроїв. Ось вони:

 • Потужність двигуна
 • Обладнання
 • Тип фільтра
 • світлодіодне освітлення
 • Час роботи батареї
 • Додаткові функції

Потужність двигуна і потужність всмоктування в пилососі

Потужність двигуна сильно впливає на потужність всмоктування. Однак не на 100%, тому що такі фактори, як герметичність корпусу пилососа, структура його щітки або контейнера для пилу також враховуються. Однак можна просто припустити, що чим вища потужність двигуна, тим вищою буде потужність всмоктування .

Також варто знати, що законодавство ЄС забороняє виробництво та імпорт пилососів, потужність двигуна яких перевищує 900 Вт . Він також вимагає використання міток на пристроях, які, серед іншого, представляють: класи енергоефективності. 

Додаткове обладнання, яке може Вам знадобитися

Додаткове обладнання вертикального пилососа багато в чому впливає на його функціональність.

Кисті в комплекті

Щітки, що входять в набір, дуже важливі. Крім основного, ми можемо отримати, серед інших: спеціальна щітка для килимів, паркету, меблів або щілинний інструмент, який дозволяє ретельно очистити маленькі куточки та щілини . Деякі моделі також мають електричну щітку , яка буквально очищає килим під час чищення. Це допомагає зібрати волосся, хутро або нитки.

У свою чергу, вертикальний пилосос з функцією миття може включати в себе, серед іншого: насадки для миття підлоги або миття плитки.

Настінне кріплення

Деякі моделі оснащені настінним тримачем. Це маленький елемент, який дуже полегшує зберігання обладнання . Кріпимо на стіну або всередині шафи. Після встановлення ми можемо повісити на нього наш вертикальний пилосос. Це економить певну кількість місця.

Тип фільтра – особливо важливий для алергіків

Дуже важлива інформація, особливо для людей з проблемами алергії. При таких недугах варто визначитися з вибором пристрою, оснащеного фільтром класу HEPA. Здебільшого він виготовлений із композиту поліестер-скло. На його поверхні є пори діаметром близько 0,3 мкм. Фільтр класу HEPA H14 здатний затримувати 99,995% частинок такого діаметру або більше.

Вибираючи пилосос, давайте також перевіримо, миється чи ні його фільтр. Якщо він має цю перевагу, то при правильному очищенні ми зможемо використовувати його протягом багатьох років.

У чому важливість світлодіодного підсвічування?

Деякі вертикальні пилососи мають світлодіодні лампи, вбудовані в головну щітку . Це дуже зручне рішення, завдяки якому ви не пропустите пил і сміття навіть у найтемніших куточках . Лампи довговічні, тому вам не доведеться хвилюватися, що вони розіб’ються при ударі об меблі або стіни.

Тривалість роботи від акумулятора

Бездротовий вертикальний пилосос дає нам багато свободи. Нам не потрібно переходити з розетки на розетку . Однак це обмежує можливість постійного використання. Через деякий час акумулятор розряджається, і його потрібно підключити до зарядного пристрою.

Перед покупкою перевірте ємність акумулятора обладнання, яке ви хочете придбати. Час роботи акумуляторного пилососа варто підлаштовувати під розміри квартири . Може виявитися достатнім, наприклад, 30-40 хвилин роботи при повному заряді.

Додаткові функції

Проаналізувавши необхідне обладнання, настав час поглянути на додаткові функції, які може запропонувати вертикальний пилосос. Особливо зверніть увагу на:

Знімний ручний пилосос

Вбудований міні-ручний пилосос — це фантастичне рішення, яке, безсумнівно, сприяло зростанню популярності вертикальних пилососів. Прибирання будинку – це не просто пилососити підлогу. Це також включає низку менших завдань, наприклад, витирання пилу з меблів і полиць, чищення стільниці або чищення дитячої коляски . Це також ідеальне рішення для очищення салону вашого автомобіля . У всіх цих заходах допоможе знімний міні-пилосос.

Знімний пилосос легкий, зручний, ефективний і працює від акумулятора. Після використання просто помістіть його назад у основний корпус пилососа.

Функція вологого прибирання

Вертикальний пилосос для вологого прибирання — це рішення, призначене для обладнання високого класу. Однак варто подумати, чи варто платити трохи більше і мати можливість насолоджуватися розширеною функціональністю. Даний вид пристрою найчастіше оснащується двома баками. Перший містить чисту воду, яка використовується для прання . Брудна вода всмоктувалася назад у другу ємність. Система надзвичайно практична та зручна у використанні. Таким пилососом ми можемо спочатку пропилососити підлогу, а потім ретельно вимити її миючим засобом.

Відділення для аксесуарів

Під час прибирання пилососом нам часто потрібні додаткові аксесуари, такі як щілинний інструмент або маленька насадка для оббивки. Діставати їх з шафи досить клопітно. Ось чому деякі виробники вирішили розмістити вбудовані відділення для зберігання такого типу елементів у корпусі вертикальних пилососів. Ви також можете використовувати настінний тримач як місце для зберігання аксесуарів , оскільки він часто має спеціальні місця для зберігання додаткових пензлів. Це дуже полегшує очищення .

Переваги та недоліки вертикальних пилососів

Стрімко зростаючий інтерес до вертикальних пилососів є результатом багатьох переваг, які вони мають. Перше, про що варто відзначити, це зручність використання . Дістаємо з шафи або знімаємо зі спеціальної вішалки і готово до використання. Нам не потрібно підключати труби чи щітки, тому що пристрій є одним цілим.

У багатьох випадках нам навіть не потрібно його вмикати, тому що дротовий вертикальний пилосос зустрічається рідко. Найчастіше таке обладнання працює від акумулятора. Під час пилососу нічого не тягнеться за нами, не вдаряється об меблі чи стіни. Кабель не плутається під ногами. Нам також не потрібно нахилятися, що корисно для нашої спини. Пилосос розроблений таким чином, щоб забезпечити ергономічне положення під час прибирання .

У вертикальних пилососів є і недоліки. Перше випливає з їх конструкції – мотор розміщений в ручці, тому він не може бути занадто великим і важким. Це, в свою чергу, призводить до того, що дешевші моделі мають деякі обмеження в потужності . На щастя, добре продумана система повітряного потоку та інноваційні щітки компенсують будь-які недоліки потужності всмоктування.

У випадку з моделями нижчого класу проблемою також може бути низька ємність акумулятора . Зниження потужності або навіть вимкнення пилососа під час прибирання можуть дратувати. Щоб уникнути цієї проблеми, нам просто потрібно не забувати підключати пристрій до зарядки після кожного пилососу.

+ Зручність використання – не потрібно підключати трубу або щітку

+ Ергономічне положення для прибирання

+ Міні-пилосос (додаткова функція в окремих моделях)

– Обмеження потужності та низька ємність акумулятора (стосується дешевших моделей)

Для кого призначені вертикальні пилососи?

Перш за все, для людей, відкритих до нового та інноваційних рішень. Цей пилосос також добре працюватиме в невеликих квартирах завдяки невеликій кількості місця, необхідного для зберігання .

Потужний вертикальний пилосос також чудово підходить для тих, хто хоче пилососити в зручному вертикальному положенні – навіть завдяки спині. Хороший безмішковий пилосос також оцінять люди, які борються з алергією.

І в яких ситуаціях цей тип пилососа може бути менш ефективним? Перш за все , коли потрібно пропилососити дуже щільні килими з дуже довгим ворсом . Щоб їх ретельно очистити, вам потрібен пилосос із високою потужністю всмоктування, яка тепер зарезервована для класичних моделей.

Чи варто купувати вертикальний пилосос?

Ще кілька років тому здавалося, що ніякої революції на ринку пилососів не відбудеться. Виробники намагалися збільшити потужність всмоктування класичних пилососів, одночасно борючись з обмеженнями на їхню потужність, встановленими владою Європейського Союзу.

У той же час вони намагалися модернізувати такі аксесуари, як щітки, насадки та фільтри . Вертикальні пилососи сприйняли як цікавинку для любителів дуже інноваційних рішень. Однак виявилося, що вертикальні пилососи швидко набирають популярність. Користувачі почали цінувати простоту їх використання та постійне вдосконалення робочих параметрів. Тепер найкращий вертикальний пилосос не поступається своєму старшому братові.

Переваги вертикальних пилососів, описані в цьому посібнику, зробили їх найпопулярнішими типами пилососів сьогодні. Особливо при використанні робота-прибиральника. Комбінація цих пристроїв однозначно полегшує прибирання квартири .

Робот-прибиральник освіжить квартиру, а вертикальний пилосос стане зручним доповненням в екстрених випадках або для більш ретельного прибирання квартири.

Якщо раптово з’явився бруд, візьміть вертикальний пилосос і очистіть його швидко та зручно. На такий прилад ви не витратите величезну суму – ви легко знайдете хороші і дешеві акумуляторні пилососи.