Талісмани, які приносять удачу знакам зодіаку

Талісмани за знаком Зодіаку і датою народження

Від початку часів люди вірять в долю і в те, що людина може змусити служити собі надприродні сили. З давнини вважається, талісмани приносять удачу, в їх силах навіть змінити долю людини. Для кожного з знаків Зодіаку є свої талісмани, що несуть удачу представникам того чи іншого знака і захищають їх від негативних впливів. Носіння талісмана відповідно до дати народження і знаком Зодіаку допомагає залучити на свою сторону позитивні космічні енергії і жити повним життям.

Талісмани і камені Овна

Талісман Овна повинен мати зв’язок з вогнем і золотом. Відповідними кольорами будуть червоний, жовтий і оранжевий. Талісмани цього знака Зодіаку можуть мати форму квадрату, саме ця фігура відповідає владі, силі і перемоз.Перший Знак зодіаку, його початок збігається з днем ​​весняного рівнодення, символічним відродженням року. Овни – першовідкривачі і природжені лідери, пристрасні, рішучі і сміливі, вони не бояться постояти за справедливість. Народжені під цим знаком ідеалістичні, вони з ентузіазмом готові розвивати ідеї, які приходять до них. Як вогняний знак, він має достаток життєвої енергії, насолоджуючись всім, що може запропонувати світ.Що може принести Овну удачу в любові, бізнесі і всіх інших справах – це камені червоного кольору. Рубін, геліотроп, червоний гранат – вдалий талісман. Ці камені як магніт притягують до них сприятливі обставини, потрібних людей і успіх у всьому. Геліотроп не тільки дає удачу, але і допомагає від головного болю. Рубін – дуже сильний камінь, його енергетика спорідненою з тією, що містить в собі Овен. Чоловікам – Овнам рубін несе силу духу, надихає їх на великі досягнення. Жінкам – Овнам золоте кільце з рубіном допоможе знайти багатого чоловіка. Для залучення любові виберіть рожевий кварц – це сильний любовний камінь.Овен – це знак стихії Вогню, так що для них будуть сприятливими талісманами зображення зірок і Сонця. Буддистський символ Дорджи захищає людей цього знаку Зодіаку і несе їм удачу. Як захисні талісмани і обереги можна використовувати хвости будь-яких тварин, як справжні, так і декоративні.Вдалий колір для талісмана – червоний.

Талісмани і камені Тельця

Телець – знак стихії Землі. Людям цього знака несуть удачу металеві прикраси з натуральними каменями. Камені містять в собі енергетику Землі, тому вони гарні як талісман Тельця, залучають удачу, любов, багатство і хороше здоров’я.Особливо хорошим вибором талісмана будуть прикраси в мідній оправі, адже мідь – це метал Венери, що управляє цим знаком планети. Як відомо, Венера – богиня любові, так що тим, хто шукає кохання, мідні прикраси дуже знадобляться.Тельцю можна носити як талісман на удачу фігурку бика, добре, якщо вона буде зі слонової кістки. Бик – це символ життєвої енергії, працьовитості та доброго здоров’я. Крім того, можна помістити зображення бика там, де постійно бачите їх, наприклад, на робочому місці.Серед каменів, які відмінно підходять Тельцю – смарагд. Цей камінь допомагає підтримувати життєву силу на високому рівні, захищає від хвороб, підвищує інтуїцію, привертає і зберігає любов. Сапфір стане в нагоді тим, хто прагне до високих духовних цілей, працює над власним розвитком. Ще одна властивість сапфіра – він допомагає розпізнати обман. Сердолік виганяє важкі думи, притягує багатство.Перевага кольору талісмана – синій, зелений і рожевий. Червоних талісманів слід уникати.

Талісмани і камені Близнюків

Їм потрібні талісмани, які асоціюються з рухомою і мінливої ​​природою цього знака Зодіаку. Наприклад, вдалим талісманом Близнюків буде ключ, маска, книга, перо. Кращим кольором може бути жовтий, помаранчевий, зелений, але коричневого і сірого слід уникати.Символи і зображення метеликів і колібрі принесуть удачу людям цього знака і залучать до них любов. Ці крилаті істоти представляють творчість, фантазію і свободу душі. Дзеркала також можуть бути талісманами для Близнюків, ви можете носити з собою компактне дзеркальце або навіть зашити в одяг, щоб відганяти негативні впливи.Цей знак Зодіаку знаходиться під управлінням стихії Повітря. Відмінним талісманом для Близнюків буде перо птиці, адже воно пов’язане з повітряною стихією. Перо, розташоване в ній, де ви можете його постійно бачити, наприклад, на робочому столі, допоможе виразити себе у творчості, добре підготувати письмові матеріали, успішно провести переговори і принесе удачу в кар’єрі.Якщо у вас є заповітне бажання, підберіть картину або фотографію, відповідну цьому бажанню, помістіть її в рамку і вставте перо – все збудеться!Людям цього знака підходять такі камені, як хризоліт, сердолік, аквамарин, топаз. Цитрин добре використовувати як грошовий талісман і для удачі в бізнесі. Смарагд – хороший вибір для тих, хто шукає істинної любові, а також для тих, хто хоче зміцнити відносини.

Талісмани і камені Рака

Цей знак Зодіаку знаходиться під управлінням стихії Води, тому все, що має відношення до води, може бути хорошим талісманом Рака.Людям цього знака принесуть удачу в коханні та бізнесі, хороше здоров’я символи і зображення риб, дельфінів, морських черепах, пінгвінів. Це можуть бути прикраси, підвіски, малюнки і картини, сушені морські зірки і морські коники, черепашки.Срібний талісман у вигляді Місяця або півмісяця активізує енергетику і підсилює зв’язок зі своїм вищим “Я”.Особливо сприятливим кольором талісмана буде білий і срібний. Червоних і синіх талісманів слід уникати.Вдалим талісманом для Рака будуть камені, які мають зв’язок з цим знаком Зодіаку: аквамарин, авантюрин. Прикраси з блакитним агатом залучають любов, а топаз підсилює інтуїцію. Смарагд – камінь чесності і вірності, допомагає збільшити добробут і привертає справжню любов. Таємничий місячний камінь приносить удачу, агат – зміцнює здоров’я і дає надію. Метал Рака – срібло.

Талісмани і камені Лева

Лев – це знак Зодіаку, який пов’язаний зі стихією Вогню. В астрології вважається, що цим знаком управляє Сонце, так що зображення і символи палаючого Сонця залучають Леву удачу і любов, допомагають підтримувати гарне здоров’я. Підвіски в формі зірок і соняшнику будуть захисним талісманом, допоможуть його власнику перебувати в безпеці і захистити свою долю.Цей знак Зодіаку символізує силу і владу, тому Левам потрібні як талісмани сильні символи, наприклад, старовинні монети, медалі, кільця з дорогоцінними каменями. Люди цього знаку можуть посилити свій вплив і чарівність, якщо вдома або на робочому місці будуть тримати невеликі античні статуї.Зображення та прикраси у вигляді лева і орла теж хороші. Ще один символ, що привертає любов і удачу, захищає від бід – кішка. Талісмани жовтого, золотого та помаранчевого кольорів будуть кращими.Китайський символ золотих злитків у вигляді човника притягує багатство.Як талісмани Леви можуть вибрати камені свого знака – рубін, янтар, цитрин, хризоліт. Рубін зробить свого власника могутнім і пристрасним, захистить від негативних впливів. Янтар допоможе підтримувати оптимістичний настрій і хороше здоров’я. Цитрин добре вибирати як грошовий талісман і для успіху в бізнесі.

Талісмани і камені Діви

Цей практичний знак Зодіаку в астрології знаходиться під управлінням стихії Землі. Хороший талісман Діви – природні камені, особливо з круглими отворами в них, вони несуть удачу і любов людям цього знака. Такі камені підсилюють енергетику і вважаються сприятливими символами.Символ або зображення планети Земля принесе Діві удачу. Талісмани в формі фруктів, таких як яблука, персики і сливи, залучають любов, багатство, благополуччя і допомагають зміцнити здоров’я. Паперові метелики зеленого або білого кольорів приносять удачу людям цього знака. Діві добре підходить талісман у вигляді сови. Перевага матеріалів – кераміка або гіпс. Сприятливими кольорами будуть зелений і коричневий – кольори природи.Цьому трохи песимістичним знаку Зодіаку добре носити яшму на успіх в житті. Яшму можна використовувати для лікування та профілактики зняття депресії. Є й інші вдалі для Діви камені. Хризоліт приносить удачу своєму власникові, його потрібно носити поверх одягу, агат і нефрит використовуються для тієї ж мети. Крім того, нефрит відомий як сильний любовний камінь. В якості талісмана на гроші Діві знадобиться цитрин, який в давні часи називали грошовим каменем.

Талісмани і камені Терезів

Талісман Терезів повинен символізувати баланс і гармонію. Срібний кулон у вигляді терезів, або будь-яка гарна штучка, яка радує око, добре підійде як талісман на удачу.Терези – знак Зодіаку, який знаходиться під управлінням стихії Повітря, так що талісмани у вигляді птахів і зображення птахів для них відмінно підходять, вони притягують удачу. Ворон представляє мудрість, сокіл уособлює тріумф в бізнесі, колібрі символізують популярність, а синій птах – символ любові і щастя.Інші повітряні створення, такі, як бджоли і бабки, також приносять удачу і любов людям знаку Терези. Сильним любовним талісманом стане крилатий Амур.Камені знаку Терези – нефрит, смарагд, корал, бірюза. Прикраси з нефритом носять на удачу в любові. Для вірності в любові і шлюбі використовуйте бірюзу. Смарагд допоможе розкрити здатність до ясновидіння. Корал зробить власника повним любові і ніжності. Сердолік покращує здоров’я і притягує багатство.

Талісмани і камені Скорпіона

Цей знак Зодіаку сам по собі щасливий, хоча талісмани Скорпіона можуть посилити енергетику, так що використовуйте їх, якщо хочете щось більше. Монети принесуть удачу в любові і бізнесі. Людям цього знака дає енергію талісман у формі жаби, тому що цей знак пов’язаний зі стихією Води і трансформацією. Залучити удачу за допомогою брелока у вигляді зброї теж можливо. Переважний колір талісмана – темно-червоний, фіолетовий, чорний і пурпурний.Скорпіони – містичні особистості, які знаходяться під владою стихії Води. З цієї причини вони мають зв’язок з Місяцем, яка як і вода, управляє підсвідомістю. Срібні прикраси у формі Місяця і півмісяця служать захисними талісманами і оберегами цього знаку Зодіаку.Символами магічної сили будуть пентаграма і восьмиконечная зірка. Підвищують привабливість для протилежної статі і залучають любов символи змії і яблука для жінки – Скорпіона, а для чоловіка – Скорпіона роги.Камені на удачу Скорпіона, що підсилює його вплив: червоний гранат, гематит, тигрове око, малахіт, яшма. Метою граната як талісмана є захист власника від демонічних сил і допомогу в пошуку скарбів. Яшма залучає удачу, а тигрове око може зробити свого господаря ясновидцем. Малахіт служить оберегом і запобігає шкоду здоров’ю. Гематит теж добре підходить людям цього знака, камінь підсилює енергетику і притягує удачу.

Талісмани і камені Стрільця

Кожен знак Зодіаку має власні талісмани, які несуть позитивні енергії і захищають від негативних впливів. Збільшити свій потенціал і залучити удачу Стрільця допоможе талісман у вигляді скарабея або птаха Фенікс. Все, що має відношення до коней – підкова, статуетка вершника, принесе благополуччя людям цього знака Зодіаку.Стрілець знаходиться під управлінням стихії Вогню, для нього підходять як талісмани зображення Сонця і зірок. Місяць теж вдалий символ, тому що ототожнюється з Діаною, богинею природного світу і полювання. Цей знак символізується луком зі стрілою, тому любовним талісманом Стрільців може бути стріла, вона допоможе їм знайти свою другу половинку. Ще один талісман для любові і вірності – перламутр.Людям, народженим під цим знаком, можна використовувати бурштин і бірюзу на удачу. Є й інші відповідні камені. Топаз символізує чесність і справедливість, це саме те, що Стрілець вміє цінувати. Турмалін використовується як індикатор стану здоров’я. Якщо він змінює колір, це означає, що власник має проблеми зі здоров’ям. Яшма допомагає знайти щастя, а авантюрин залучає удачу, особливо в грошах.

Талісмани і камені Козерога

З давніх часів люди вірять, що талісмани несуть власнику щастя, захищають його, запобігають негативні впливи і навіть можуть змінити долю. Талісман – це предмет, який приносить удачу, але підбирати його слід обдумано, тому що він повинен відповідати вашому типу енергії.Монети, статуетки різних форм і медальйони, можливо, антикварні, підходять для того, щоб стати талісманом Козерога. Символом удачі для людей цього знака може бути фігурка черепахи.Амбітні Козероги знаходяться під управлінням стихії Землі. Це означає, що натуральні камені, які уособлюють енергію Землі, принесуть удачу і любов, захистять від тривог і занепокоєння. Гірський кришталь допоможе зробити вірний вибір та триматися правильного шляху. Слюда залучає гроші і матеріальне благополуччя. Аметист допомагає в коханні та бізнесі.Камінь удачі для Козерога – онікс, він позбавляє від скорботи і печалі, тримає на відстані небажаних людей. Інший талісман – це гранат. Він дає силу і владу, захищає від негативних енергій. Агат може допомогти зберегти хороше здоров’я. Метал цього знака Зодіаку – сталь.Талісман Козерога для успіху в бізнесі – бджола, символ працьовитості і розумного щастя. Хорошим кольором талісмана будуть коричневий і фіолетовий.

Талісмани і камені Водолія

Водолій – волелюбний знак, який в астрології управляється стихією Повітря і планетою Уран. Люди цього знаку Зодіаку рідко повністю покладаються на удачу, скоріше, вони використовують талісмани, щоб підвищити свій потенціал.Талісман у вигляді сонечка захищає Водолія і приносить удачу. Крім того, людям цього знака підходить фігурка янгола, перо птиці, літак або що-небудь, пов’язане з повітрям. Переважний колір – блакитний, зелений, синій чи фіолетовий, вони несуть удачу.Квіти знака Водолій – орхідея, лілія, конвалія, алое, ці красиві квіти приносять удачу.Інші талісмани – єгипетський символ Анх, пов’язаний з ідеєю постійного розвитку та оновлення, бджоли – символ творчості, які приносять достаток, залучають багатство. Голуб, символ світу – ще один улюблений талісман Водоліїв.Камені знака Водолій – аквамарин, сапфір, бурштин, лазурит. Вони також можуть стати талісманами. Янтар добре носити тим, хто шукає яскравої любові. Аквамарин принесе власнику вірність в шлюбі, сапфір дає мудрість і захищає їх від необдуманих рішень. Аметист використовують для зцілення. Метал цього знака Зодіаку – алюміній.

Талісмани і камені Риб

Риби – останній знак Зодіаку, в астрології вважається, що він знаходиться під управлінням стихії Води і планети Нептун. Представники цього знака містичні, вони вірять в долю і удачу, тому для них важливо правильно вибрати талісман.Їм добре підходить в якості талісмана все, що пов’язано з водою. Корали, медузи, фігурки риб і морських істот у всіх видах, морські символи принесуть мир і щастя людям цього знака. Перевага кольору: ліловий, зелений, синій і фіолетовий.Влада водної стихії представляє тризуб бога морів Нептуна – це символ, який несе позитивну енергію представникам знака Риби. Будинки і на робочому місці добре помістити картини, що зображують океани, моря, річки, водоспади і хвилі – навіть просто споглядання води дає Рибам необхідний внутрішній баланс.Улюбленим талісманом Риб є дельфін, він символізує доброзичливу вдачу цього знака, привертає любов. Місяць також є важливим символом, можна носити як оберіг срібну підвіску у формі Місяця.Ще один талісман на удачу Рибам – геральдична лілія (fleur-de-lis), яка в середні віки в Європі вважалася символом королівської влади. Можна вибрати цей символ як тату на удачу.Камені знака Риби – аметист, аквамарин, корал, місячний камінь, гірський кришталь. Гірський кришталь символізує істину і допомагає розкрити таємниці, місячний камінь допомагає залучити багатство і підвищити інтуїцію. Дуже сильний камінь – аметист, він може зробити власника щасливим і додасть йому чарівності, а блакитний агат для того, щоб збулися мрії. Любовним талісманом може стати корал. Метал цього знака Зодіаку – срібло.

  • Талісмани, які приносять удачу знакам зодіаку

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts