Сумісність знака Рак в любові і шлюбі

Рак – це знак стихії Води, яка наділяє його представників чутливістю і емоційністю.

Ці люди ніжні і сповнені любові, прив’язані до сім’ї і зовсім не схильні до ризику. Для Рака характерні перепади настрою, які можуть швидко змінюватися від мрійливості і задумі до печалі і уїдливості. Високий ступінь сумісності в любові і шлюбі з Раком мають люди, які відрізняються терпінням, стабільністю і надійністю.Раки дуже дбайливі, люблячі і розуміють партнери. Вони очікують того ж від улюблених і відчувають себе скривдженими, якщо це не так. У любовних відносинах і сім’ї вони можуть дати дуже багато своїй другій половинці: відданість, комфорт, участь. Вони надають допомогу і підтримку, мають здатність поєднувати інстинкти з логікою. Вони вміють балувати коханих, але зажадають рівного, якщо не більшої уваги у відповідь.Вони шукають глибокий зв’язок тіла, розуму і душі – на менше вони не згодні. Ці люди показують свою любов, піклуючись про кохану людину. Вони звертають більше уваги на почуття, ніж на слова. Як правило, Раки дуже цінують сім’ю і зберігають вірність, люблять дітей і дбають про батьків. Їх ідеал – стабільні, міцні відносини, в яких не залишається місця невпевненості.Найкраща сумісність в коханні і шлюбі у Рака зі знаками Зодіаку Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада), Риби (19 лютого – 20 березня) і Рак (22 червня – 22 липня). Вони добре сумісні з Тельцем (21 квітня – 20 травня) і Дівою (24 серпня – 23 вересня).Несумісними знаками для Рака є Овен (21 березня – 20 квітня) і Терези (24 вересня- 23 жовтня), хоча союз з Овном може бути корисний для кар’єри і положення в суспільстві, а з Терезами для емоційної підтримки. Відносини з Левом (23 липня – 23 серпня) можуть бути вигідними у фінансовому плані. Що стосується сумісності у шлюбі, одним з кращих буде Козеріг (22 грудня – 20 січня). Для духовного розвитку плідно партнерство з Близнюками (21 травня – 21 червня).

Рак-Овен

Сумісність Овна і Рака в любові і шлюбі 70%. Ці знаки Зодіаку управляються різними стихіями (Вогонь для Овна і Вода для Рака) і пов’язані з планетами, що мають різний прояв. Відносини між ними, як правило, непрості і зв’язок навряд чи буде гармонійним. Сильне фізичне тяжіння є звичайною справою для представників цих двох знаків. Проблема в тому, що потяг зникає перед обличчям різниці характерів. Овен динамічний, Рак проявляє обережність. Рак любить рідний дім, Овен терпіти не може обмежень. Виникають образи, і вони починають сваритися через дрібниці.Їх любовний і шлюбний союз може стати стабільним за умови зрілості партнерів і взаємних сильних почуттів. Якщо місячні знаки партнерів мають гармонійний зв’язок, сумісність можна оцінити значно вище, але якщо і на цьому рівні дисгармонія, то їм разом буде дуже складно.

Рак-Телець

Сумісність Тельця і ​​Рака в любові і шлюбі 90%. У них багато спільного, в їх союз закладена формула успіху. Як правило, це хороше поєднання для любові і відносин. Обидва прагнуть до стабільності відносин, кожен з них має люблячу натуру. Обидва жагучі і не потребують нікого для стимуляції почуттів. Рак приносить в цей союз чуттєвість і багату уява. Телець, як правило, уважний до партнера, здатний зрозуміти зміни в настрої Рака і може згладити проблеми, якщо такі з’являться. Телець в цьому союзі буде лідером.Цей зв’язок може тільки поліпшуватися з часом. Незважаючи на різницю в характерах, кожен з них має силу, щоб підтримати слабкості іншого. Вони розуміють проблеми один одного, що допомагає створити гармонійні відносини. Сумісність цих знаків в любові сприятлива. Любовний і шлюбний союз між ними успішний, особливо в тому випадку, коли партнери готові віддавати, а не тільки отримувати.

Рак-Близнюки

Сумісність Близнюків і Рака в любові і шлюбі 50%. У цьому союзі розум Близнюків і серце Рака можуть доповнювати один одного. Блиск і чарівність Близнюків здатні захопити партнера, але їх мінливість не зможе забезпечити необхідного йому рівня стабільності. Впевненість в собі Раки будуть зменшуватися в міру взаємодії з мінливими Близнюками, які люблять різноманітність в задоволеннях.Рак любить домашнє життя і вважає за краще проводити час вдома, залишивши весь інший світ за його межами. Але Близнюків таке життя навряд чи влаштує, так як вони дуже товариські і люблять перебувати серед людей, не бажаючи відчувати себе в’язнем у власному будинку. Раки проваджені емоціями і, як правило, вважають за краще сталість. Близнюкам не зупинити рух, і для Рака це складно прийняти. Між цими знаками Зодіаку складна сумісність. Хоча це дуже емоційний зв’язок, довгостроковий союз і стабільний шлюб під питанням.

Рак-Рак

Тут можлива передача думок на відстані, їм навіть не потрібно розмовляти. Сумісність жінки Рака і чоловіки Рака в любові і шлюбі одна з кращих в Зодіаку. У них багато спільного – обоє люблять хорошу їжу, серйозно ставляться до фінансових питань, обидва дуже чутливі і емоційні. Вони обидва романтики, і, на відміну від деяких інших знаків Зодіаку, не відчувають необхідності боротися за лідерство в парі. Цим двом легко сказати, що вони створені одне для одного. Єдине, що може створити їм справжні складності – це якщо один з партнерів не хоче мати дітей. Для типового представника цього зодіакального знака сім’я без дітей немислима, але типові не всі.Як правило, чоловіки Раки не мають протиріч між сім’єю і кар’єрою, вони не ставлять свою роботу вище інтересів дружини і дітей. Чоловік Рак може бути примхливим, але жінці Раку не важко знайти спосіб впоратися зі змінами його настрою. Коли любовна історія тільки починається, їм потрібно буде навчитися довіряти один одному секрети. Жоден з них не хоче ділитися своїми таємницями, вважаючи за краще зберігати їх від партнера. Разом з тим, жодному з них не подобається, якщо друга половинка щось приховує.Вони схильні проводити разом багато часу, але їм краще не робити цього, тому що в результаті виникають конфлікти через дрібниці, кожен звертає занадто багато уваги на незначні помилки іншого. Однак фізично вони притягують один одного, і зв’язок може бути дуже чуттєвий.Для цієї пари має значення не стільки сумісність сонячних знаків, скільки сумісність по місячним знакам. Якщо Місяць в гороскопах жінки Рака і чоловіки Рака мають гармонійні зв’язку, то любовний і шлюбний союз обіцяє бути виключно сприятливим.

Рак-Лев

Сумісність Рака і Лева в любові і шлюбі 80%. Цими знаками Зодіаку керують різні стихії, Вогонь і Вода, що створює відмінності їх характерів, але немає нічого непереборного. Інтуїція Рака і енергія Лева формують основу цього союзу. У них хороша любовна сумісність, оскільки Місяць, управитель знака Рак, відбиває світло Сонця, керуючого Левом. Лев має здатність стабілізувати Рака, схильного до змін настрою.Щедрий, добрий і сильний Лев – саме те, що Рак шукає, він або вона зробить партнера більш впевненим. З іншого боку, Леву потрібно, щоб йому або їй лестили і милувалися. Лев хоче домінувати в парі, в тому числі і в інтимній частині відносин. Якщо Рак готовий дозволити партнеру бути лідером, то пристрасть і любов переростуть в досить успішний шлюб.

Рак-Діва

Сумісність Рака і Діви в любові і шлюбі 80%. Допитливі натури, між ними можливий гармонійний союз. Рак відрізняється емоційністю, а Діва схильна до аналізу, але для їх відносин ця різниця не має великого значення, скоріше, вони доповнюють один одного. Між ними є хороша сумісність в коханні. Діва практична і може створити основу для розвитку відносин, Рак зробить їх теплими і гармонійними. Вони практично ідеально підходять один одному.Одна з крайнощів цього союзу – занадто багато турботи. Кожен з них любить піклуватися про інше, якщо це зайде далеко, то може зробити життя нестерпним для них обох. Разом вони будуть із задоволенням обговорювати, що потрібно зробити, як розподілити обов’язки і, як правило, все буде виконано вчасно. Союз цих партнерів може стати дуже успішним, особливо в разі, якщо Діва буде менш критичною з Раком.

Рак-Терези

Сумісність Рака і Терезів в любові і шлюбі 60%. Ці партнери дуже різні і їх відмінності можуть створювати дисгармонію в любові. Рак хоче любові, щоб досягти емоційного єднання, Терези шукають ідеального інтелектуального спілкування. Терезам складно мати справу з мінливістю настрою партнера. У свою чергу, Рак відчуває невпевненість і тривогу, оскільки переваги другої половинки не відповідають його власним. Терезів привертає емоційність Рака, але він або вона вважає за краще уникати викликаних цим проблем.Раку потрібно буде привнести у відносини більше пристрасті і гламуру, якщо він або вона хоче утримати увагу Терезів. Якщо Рак не зможе втриматися від критичних зауважень, особливо щодо екстравагантності партнера, Терези почнуть шукати задоволень в іншому місці. Сумісність між ними суперечлива. Любовний зв’язок можливий, але стабільний шлюб – під питанням.

Рак-Скорпіон

Інтенсивна емоційність дає успіх цього союзу. У них сприятлива сумісність для любові і відносин, Скорпіон і Рак можуть стати хорошими партнерами. Сильна енергетика Скорпіона, бажання домінувати і захищати – це саме те, що потрібно Раку. Прояви власницького інстинкту Рака в цьому союзі будуть мати дійсно хороший ефект, оскільки дозволять Скорпіону відчувати себе впевнено в стосунках. Рака захоплює впевненість Скорпіона, в той час як Скорпіон знаходить притулок в емоційній підтримці раку.Рак має більшу чутливість, в той час як Скорпіон більш пристрасний. Бажання Рака догодити партнеру допоможе уникнути багатьох проблем. Приводів для ревнощів у Скорпіона в цьому союзі не виникне, оскільки Рак, як правило, повністю присвячує себе партнеру. Любов буде рости, і цей зв’язок може привести до ідеального шлюбу.

Рак-Стрілець

Сумісність Рака і Стрільця в любові і шлюбі 50%. Ці знаки Зодіаку пов’язані з різними стихіями, але керують ними планети (Юпітер для Стрільця і ​​Місяць для Рака) не мають значних протиріч. Це означає, що багато в чому доля їх пари залежить від самих партнерів. За умови розумного ставлення у них є можливість створити успішний союз, хоча це і непросто. Протилежності кожного з них можуть залучати, але вони, як правило, мають різні цілі і бажання в любові, між цими знаками не так багато спільного. Стрілець – це мандрівник, який не хотів би зупинитися на чомусь певному раз і назавжди. Рак хоче бути впевненим у любові партнера, але той не в змозі цього забезпечити.Рак живе заради майбутнього, а його супутник живе сьогоднішнім днем. Навіженість Стрільця буде викликати ревнощі Рака, а Стрільця буде нудна прихильність другої половинки. Один любить мандрувати, а інший – домосід. Коли Стрілець відчуває нудьгу, то починає пошук нових пригод або партнерів, але Рак буде глибоко ображений цим фактом. В інтимних відносинах в цьому союзі Стрілець, як правило, активніше, і це також може направити його або її на пошуки нового партнера. У цього союзу неясні перспективи.

Рак-Козеріг

Сумісність Рака і Козерога в любові і шлюбі 70%. Ці знаки в Зодіаку протилежні, тому сумісність в коханні суперечлива. Козеріг не в змозі приділяти дуже багато уваги партнеру, тому що у нього занадто багато інших інтересів, а це не відповідає потребам Рака. Вони обидва добре справляються з грошима, не вітають марнотратство, і навряд чи у них буде багато фінансових проблем. Козеріг здатний стати своїй другій половинці вірним і відданим партнером, якого менш емоційний тип Рака може оцінити по достоїнству, навіть якщо спільне життя дійсно стане трохи нудним.Між представниками цих знаків існує сильне фізичне тяжіння, в спальні все буде відмінно до тих пір, поки Раку не стане нудно з практичним і стриманим Козерогом. Любовний союз і шлюб між цими двома знаками з однаковою ймовірністю може принести як щастя, так і розчарування.

Рак-Водолій

Сумісність Рака і Водолія в любові і шлюбі 40%. Водолій буде занадто непередбачуваним для вразливого Рака. Люди цього знаку, як правило, більш стабільні, ніж Водолії, які схильні шукати все нові і нові пригоди. Водолії люблять ділитися своїми життєвими історіями з усім світом, а партнер, навпаки, дуже скритний. У цього знака Води консервативні смаки, а смаки Водолія зазвичай повністю протилежні. Емоційні потреби Рака залишатимуться незадоволеними, оскільки партнер, як правило, не відрізняється емоційністю.Вони здатні знаходити спільну мову протягом деякого часу, але їм не витримати цього партнерства довгий час. В їх сумісності багато мінусів, що не дозволяє високо оцінити шанси на стабільність відносин.

Рак-Риби

Сумісність Рака і Риб в любові і шлюбі 100%. Це знаки Води, і вони відмінно сумісні, можуть стати ніжною і люблячою парою, в якій кожен готовий підтримати іншого. Риби – це творчий мрійник, а Рак – це творчий працівник, і разом вони можуть втілити свої мрії в реальність. Риби дадуть Раку необхідну йому романтику, а він або вона натомість забезпечить захист, в якій потребує партнер. Вони добре сумісні в інтимних відносинах. У цієї пари є вроджене розуміння невисловленого.Обидва мають емпатією і здатні глибоко розуміти один одного. Цілком можливо, що Рак стане лідером у відносинах. Конфлікти між ними, як правило, нетривалі і швидко закінчуються. Вони просто ідеально підходять один одному.

  • Сумісність знака Рак в любові і шлюбі

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts