Сумісність знака Лев в любові і шлюбі

Люди, народжені під знаком Зодіаку Лев, наділені сильною волею і рішучістю.

Вони люблять захоплення і абсолютно не проти лестощів. У любовних відносинах вони теплі, романтичні і пристрасні. У Лева нахил в любові і шлюбі з тими, хто можуть повністю його зрозуміти. Хоча Леви не відрізняються такими якостями, як смиренність і скромність, тим не менш, вони серцеві, щедрі, добродушні й чарівні. Вони несуть в собі промені Сонця і можуть висвітлити кімнату, просто увійшовши в неї.Найкраща сумісність в коханні і шлюбі у Лева зі знаками Зодіаку вогненної стихії: Овен (21 березня – 20 квітня), Стрілець (23 листопада – 21 грудня) і Лев (23 липня – 23 серпня). Вони добре сумісні з Близнюками (21 травня – 21 червня) і Терезами (24 вересня – 23 жовтня).Несумісними знаками для Лева є Телець (21 квітня – 20 травня) і Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада), хоча союз з Тельцем може бути корисний для кар’єри, а зі Скорпіоном для емоційної підтримки. Відносини з Дівою (24 серпня – 23 вересня) можуть бути вигідними у фінансовому плані. Що стосується сумісності у шлюбі, одним з кращих виборів для шлюбу буде Водолій (21 січня – 18 лютого). Для духовного розвитку плідно партнерство з Раком (22 червня – 22 липня).

ЛЕВ-ОВЕН

Сумісність Овна і Лева в любові 90%. Ці знаки Вогню відмінно підходять один одному, їх об’єднує пристрасть до життя. У кожного з них сильний характер, обидва яскраві особистості, і обидва хочуть лідирувати. Овен не погодиться бути другим, а царствений Лев вимагатиме постійного захоплення. Особливо важливо, щоб Овен дозволяв Леву бути в центрі уваги хоча б іноді. Лев, в свою чергу, повинен давати Овну можливість бути лідером хоча б в деяких ситуаціях. Інтимна сторона стосунків може стати одним з найбільш важливих моментів, які будуть утримувати їх разом.Сумісність у любові сприятлива. Якщо у кожного з них досить розуміння емоційних потреб іншого боку і такту, вони можуть створити гармонійний і тривалий союз.

ЛЕВ-ТЕЛЕЦЬ

Сумісність Тельця і ​​Лева в любові і шлюбі 60%. Обидва є представниками фіксованих знаків, так що жоден з них не поступиться іншому ні на грам. Лев просто стане наполегливіше, а Телець впертішим у відстоюванні своїх інтересів. Лев вважає, що для нього природно бути лідером у відносинах. Телець готовий іноді надати другій половинці таку можливість, але чекатиме взаємності. Лев любить панувати, але у партнера також сильний характер. Телець більш терплячий, хоча терпіння може закінчитися, якщо його потреби ігноруються.Бережливого Тельця може жахати схильність Лева до нестримним витрат. Телець обережний і обачний, а Лев відрізняється екстравагантністю. У числі плюсів цієї пари те, що вони наділені сильною енергетикою і володіють великою фізичною привабливістю один для одного. Між ними є сильне тяжіння і любовна сумісність, але шлюб зажадає від кожного багато терпіння.

ЛЕВ-БЛИЗНЮКИ

Сумісність Близнюків і Лева в любові 80%. Взаємне визнання індивідуальності – запорука успіху цього союзу. Любляча пара, вони здатні по-справжньому насолодитися один одним. У цих відносинах Лев любить, перш за все, інтелект партнера, а Близнюки люблять його або її серце. Близнюки досить романтичні для Лева. Лев упевнений в собі і може іноді дозволити партнеру фліртувати з іншими.У пари є і непрості аспекти у відносинах. Близнюків відрізняє схильність до балачок, що може дратувати царственого Лева. Йому, ймовірно, буде потрібно більше обожнювання, ніж друга половинка може дати. Все це може створювати складності, але їм так добре разом, що, як правило, вони не звертають уваги на такі дрібні проблеми. У них є сильне бажання мати пристрасне, емоційне життя. Це сприятлива сумісність для любові, яка може привести до успішного шлюбу.

ЛЕВ-РАК

Сумісність Рака і Лева в любові і шлюбі 80%. Цими знаками Зодіаку керують різні стихії, Вогонь і Вода, що створює відмінності їх характерів, але немає нічого непереборного. Інтуїція Рака і енергія Лева формують основу цього союзу. У них хороша любовна сумісність, оскільки Місяць, управитель знака Рак, відбиває світло Сонця, керуючого Левом. Лев має здатність стабілізувати Рака, схильного до змін настрою.Щедрий, добрий і сильний Лев – саме те, що Рак шукає, він або вона зробить партнера більш впевненим. З іншого боку, Леву потрібно, щоб йому або їй лестили і милувалися. Лев хоче домінувати в парі, в тому числі і в інтимній частині відносин. Якщо Рак готовий дозволити партнеру бути лідером, то пристрасть і любов переростуть в досить успішний шлюб.

ЛЕВ-ЛЕВ

Сумісність жінки Лева і чоловіки Лева 70%. Тепло і пристрасність натури цих людей здатні породити яскраву любов і благополучний шлюб. Їхні стосунки слід оцінити набагато вище, якщо у них є по-справжньому щирі почуття одне до одного і розуміння. Між ними багато спільного, але почуття власної винятковості, характерне для людей цього знака Зодіаку, може стати перешкодою згодою.Вони можуть виявитися сумісною парою, але це не завжди так. Леви, як правило, думають тільки про себе. Тому виникає питання – чи можливо два «я» перетворити в одне «ми»? Обидва Лева романтичні, крім того, вони схожі в багатьох аспектах. Вони відчувають сильний фізичний потяг один до одного і, ймовірно, разом проводять багато часу. Інтимна сторона стосунків може переважати, не залишаючи місця любові, якщо не триматися в рамках. Вони повинні дозволити один одному блищати і ділитися світлом, якщо хочуть бути разом. Взаємна повага – основа цього союзу. Якщо вони цього досягнуть – шлюб між ними може бути дуже успішним.Люди цього зодіакального знака люблять бути в центрі уваги, що може створювати складності в цій парі. Вони обоє готові отримувати увагу, але чи готові дати те ж саме партнеру – це питання. Одного з них може ображати, якщо інший отримує більше уваги від інших людей. Чоловіки Леви, як правило, владні, але жінка Лев і сама має такий характер, тому їй буде нелегко поступитися своїми інтересами. Ключем до успіху буде розподіл влади і відповідальності в парі і сім’ї.Крім того, чоловік Лев має схильність пускатися в ризиковані підприємства, в тому числі, фінансові. Це може створити випробування для сімейного добробуту. Його супутниці слід навчити його бути більш завбачливим. Лестощі і компліменти люблять всі Леви (вона знає на власному досвіді) – це і допоможе їй досягти своїх цілей. У той же час він повинен знати, що ні з ким він не буде виглядати краще, ніж зі своєю королевою.

ЛЕВ-ДІВА

У Лева і Діви такий тип любовної сумісності, коли успіх відносин залежить від особистості партнерів. Великодушний Лев поблажливо поставиться до схильності Діви критикувати, в той час, як Діва високо оцінить переваги Лева, його почуття гумору і добрий характер. Діва здатна принести в цей союз душевне тепло і розуміння, а Лева приверне його або її гострий розум і практичність.Вони підтримують один одного, кожен бере на себе частину зобов’язань. Обидва партнери наполегливі і здатні добиватися своїх цілей, тому шанси на створення гармонійних відносин є. Любовний союз може бути успішним, тривалий шлюб також можливий.

ЛЕВ-ТЕРЕЗИ

Сумісність Лева і Терезів в любові і шлюбі 80%. Ця пара завжди буде викликати захоплення оточуючих. Вони сумісні в любові, здатні задовольнити потреби і бажання один одного. Лева більше цікавить фізична сторона любові, в той час як Терези більш орієнтовані на спілкування. Терези нерішучі і Лев, природно, візьме на себе відповідальність за партнера.Інтимна сторона відносин гармонійна. У разі, якщо відбувається зіткнення характерів, Терезам краще поступитися. Для них це не представляє будь-яких труднощів, оскільки вони відрізняються здатністю до співпраці. У цьому партнерстві для Терезів найкраща зброя – це правильна стратегія і такт. Любов між ними може легко перерости в теплі подружні стосунки.

ЛЕВ-СКОРПІОН

У парі Лев і Скорпіон сумісність в коханні 70%. У цих двох багато енергії і активності. Між ними може миттєво виникнути взаємний фізичний потяг, вони рівні з енергетики партнери. Проте, сумісність цих знаків в любові суперечлива. Леву складно справлятися з ревнощами і власницькими тенденціями Скорпіона.Вони обидва дуже сильні і вольові особистості, що може породити в їх спільного життя досить бурхливі моменти. Енергія Скорпіона дуже інтенсивна, але він здатний тільки на короткі сплески, в той час як Лев набагато стабільніший. Як правило, в такому союзі немає романтики, але вони можуть стати хорошою подружньою парою, створити тривалі партнерські відносини.

ЛЕВ-СТРІЛЕЦЬ

У парі Лев і Стрілець сумісність в коханні 80%. Це динамічні партнери, їм завжди є, що робити разом. Вони обидва представники знаків Вогню, тому добре розуміють один одного. Вони разом розділяють любов до свободи, пригод і зустрічей з новими людьми. Обидва схильні до пошуку розваг і вважають, що любов теж може бути розвагою. Стрілець стимулює і надихає Лева, а Лев, в свою чергу, робить Стрільця більш стабільним. Союз є дуже вдалим для любові, щасливий шлюб цілком можливий.

ЛЕВ-КОЗЕРІГ

У пари Лев і Козеріг сумісність в коханні суперечлива. Організований Козеріг не розуміє і не схвалює імпульсивність партнера, який легко забуває щось важливе. Козеріг неквапливий і спалахи гніву готує довго, але образи рідко прощає. Лев вважає, що партнер підходить до любові занадто “економічно”. Вони є представниками знаків Зодіаку, які схильні домінувати в повсякденному житті, що створить ситуації суперництва у відносинах.Обидва люблять владу, їм необхідно домовитися про її межі. Сумісність для тривалих стабільних відносин тут низька, партнери є протилежністю один одному. У любові їх відмінності можуть здаватися незначними, але в разі вступу в шлюб їм буде складно довго залишатися щасливими разом.

ЛЕВ-ВОДОЛІЙ

Сумісність Лева і Водолія в любові 70%. Це творчий союз, їм притаманний блиск. Незважаючи на те, що їх знаки протилежні в Зодіаку, вони здатні успішно взаємодіяти, тому що кожен партнер врівноважує і доповнює якості іншого. Вони будуть притягувати один одного як магніт. Разом з тим, у партнерів є багато відмінностей, любовні відносини і шлюб можуть бути як невдалими, так і щасливими.

ЛЕВ-РИБА

Лев яскравий і владний, а Риби – духовні і містичні створіння. Вони настільки різні, що здатні зацікавити один одного, їх відмінності не з тих, що нездоланні. Їм необхідна взаємна довіра, яке розширить їхні можливості. Любовна сумісність у цих знаків Зодіаку присутня, але якщо справа доходить до шлюбу, перспективи можуть виявитися незрозумілими.

  • Сумісність знака Лев в любові і шлюбі

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts