Шутери від першої та третьої особи становлять 40% загального часу гри на PlayStation

Згідно з недавнім звітом, шутери становлять майже половину глобального часу гри на PlayStation.

В цьому місяці британський орган Competition and Markets Authority опублікував свої попередні висновки щодо спроби Microsoft придбати Activision Blizzard. Як зауважив користувач Idas на форумі ResterEra, а також поділився на Twitter користувач Idle Sloth, звіт показує, що шутери складають значну частку ринку видавництва та становлять аж 40% глобального часу гри на PlayStation.

(FYI) Here is a massive thread on the provisional findings from the CMA

Source:https://t.co/PbUtTBkOHk

Credit to Idas for this amazing summary pic.twitter.com/6kLbnqzdYe

— Idle Sloth (@IdleSloth84_) February 26, 2023

Щодо конкретних деталей та цифр, більшість інформації в рамках звіту затримано, проте, якщо йдеться про популярність стрільби на консолях, дрібниця про схильність фанатів PlayStation до жанру, здається, пройшла мимо уваги.

“Ми зауважуємо, що дві головні гри Activision на консолях, CoD та Overwatch, належать до жанру шутерів”, – йдеться в звіті.

“Жанр шутерів складає значну частку видавничого ринку, особливо на консолях”.

Продовжується: “Докази, надані сторонніми особами, також свідчать про те, що шутер є важливою категорією ігор на консолях. Наприклад, дані від [редаговано] свідчать про те, що шутери становлять [редаговано] доходу PlayStation та 40% глобального часу гри на PlayStation”.

Оскільки Call of Duty є одним з найпопулярніших шутерів на планеті, не дивно, що Sony не схвалює плани Microsoft на придбання Activision Blizzard. Sony твердить, що у разі укладення угоди це матиме “важливі негативні наслідки для гравців”. Крім того, воно підтримує розслідування CMA, яке тимчасово прийшло до висновку, що угода про придбання “може призвести до зростання цін, обмеження вибору та меншої інноваційності”.

Хоча майбутнє Call of Duty на PlayStation дещо невизначене, Microsoft уклав 10-річну угоду щодо розміщення ігор Call of Duty на Nintendo Switch, якщо його придбання Activision пройде успішно.

Від одиночних перестрілок до батл-рояльних екшенів, ось кращі шутери, які варто грати прямо зараз.