Шкільне приладдя – Що необхідно купити дитині?

Ходити до школи може бути неабияким випробуванням для батьків. На щастя, багато магазинів пропонують привабливі акції на шкільне приладдя перед початком навчального року. Усе, що вам потрібно, це належне планування та трохи організації, щоб гарантувати, що студентська житло не обтяжуватиме сімейний бюджет і що його завершення буде задоволенням. У цій статті ми радимо, що купити дитині шкільного віку, і презентуємо тренди шкільного приладдя на 2023 рік.

Приладдя для першокласника – що купити?

Приладдя для учня першого класу початкової школи повинен складатися в першу чергу з таких приладдя, як: рюкзак, різні зошити, пенал і письмове приладдя, коробка для обіду та приладдя для уроків образотворчого мистецтва: ножиці, клей, фарби, олівці, пензлики тощо. Перед тим, як розпочати комплектацію шкільного комплекту 2023, варто ознайомитися зі списком шкільного приладдя, яке надає школа.

Типові шкільні аксесуари – це ще не все. Готуючи шкільне приладдя, не забудьте про спортивне взуття, спортивний одяг і сумку для взуття. У часи зростання популярності дистанційного навчання (а іноді й необхідності, як це було під час пандемії COVID-19) варто також поцікавитися обладнанням, необхідним для навчання вдома. 

Шкільне приладдя - Що необхідно купити дитині?

Рюкзак

Обов’язковим елементом шкільного комплекту для 1 класу є рюкзак. Перший рюкзак повинен бути підігнаний за розміром дитини, місткий і зручний для носіння. Шлейка не повинна тиснути на плечі дитини, найкраще, якщо вона буде регулюватися. Серед інших важливих речей, на які варто звернути увагу: додаткові кишені та відділення, вбудовані відбивачі та міцна блискавка.

Рюкзак повинен бути виготовлений з міцних матеріалів, щоб аксесуар добре прослужив дитині протягом усього навчального року. Водонепрникні шкільні рюкзаки варто купити – завдяки їм ми захистимо шкільне приладдя від затоплення в разі несприятливих погодних умов. Не забуваємо і про привабливий зовнішній вигляд – щоб заохотити школяра ходити з рюкзаком, варто підібрати мотив із його улюбленою казкою.

Пенал

Також обов’язковим елементом шкільного приладдя 2023 є пенал. Ваш малюк може допомогти вам вибрати цей аксесуар, адже дуже важливо, щоб він подобався дитині візуально. Однак, коли справа доходить до практичних функцій, давайте шукати рішення, яке:

 • Він місткий і вміщає весь необхідний посуд
 • Він оснащений багатьма відділеннями для зберігання речей
 • Він виготовлений з міцних матеріалів і має міцну блискавку
 • У ньому є місце для розміщення таблички з іменем дитини

Шкільне приладдя - Що необхідно купити дитині?

Коробка для сніданку

Ланч-бокс – без нього не обійдеться шкільний лайт. Що купити, чого стежити? Так само, як і при виборі пенала, варто дозволити дитині брати участь у покупці і прийняти остаточне рішення про те, яку модель вибрати. Однак батьки повинні керуватися в першу чергу:

 • Матеріал виготовлення – найлегшими і водночас досить міцними є ланч-бокси з пластику, але слід переконатися, що вони не містять небезпечних речовин, таких як BPA або фталати. Також великою зручністю стане можливість мити ланч-бокс в посудомийній машині
 • Розмір – ланч-бокс повинен поміщатися в шкільний рюкзак і при цьому бути достатньо великим, щоб вмістити весь обід.
 • Герметичність – цей параметр важливий як для свіжості їжі, так і для мінімізації ризику забруднення їжі іншими аксесуарами в рюкзаку.

School layette 2023 – топ гаджетів: гаманець, письмове приладдя, сумки для взуття, настільні аксесуари

Комфорт дитини в школі часто залежить від того, який ласощ готують батьки для семирічки. Тому не забуваємо про таке обладнання, як:

 • Гаманець – в ньому можна зберігати не тільки кишенькові гроші, але й бібліотечні квитки або інші дрібниці
 • Письмове приладдя – перед початком навчального року варто запастися великим запасом ручок, олівців, гумок тощо. Крім того, якщо батьки мають більший бюджет, ви можете інвестувати в індивідуальну ручку для учня.
 • Сумки для взуття – це обов’язковий гаджет, про який багато батьків згадують лише після початку навчального року. Зазвичай діти перевзуються в школі, а те, в якому прийшли, залишають у шафках. Для підтримки порядку і чистоти стане в нагоді спеціальна сумка для змінного взуття
 • Настільні аксесуари – не забуваємо про різні рішення, які стануть в нагоді під час виконання домашніх завдань. Незалежно від того, збираємо ми лежак для дівчинки або лежак для хлопчика, стануть у пригоді різні види органайзерів для ручок, олівців, ножиць і т.д., а також додаткові полички, ящики або ящики для зошитів і книг.

Шкільне приладдя - Що необхідно купити дитині?

GPS-браслет/розумний годинник

Гарячою тенденцією, коли справа доходить до шкільного приладдя, є розумний браслет або розумний годинник із GPS. Це проміжне рішення між звичайним годинником і телефоном, завдяки якому ваш малюк завжди буде в безпеці. Розумні годинники для дітей оснащені багатьма практичними функціями, такими як: функція GEO огорожі з можливістю перевірки маршруту, надсилання екстрених сповіщень і навіть здійснення телефонних дзвінків.

Шкільне приладдя – щороку купувати нові речі?

Батьки, які зуміли впоратися з першою нежою, часто задаються питанням, чи доведеться щороку купувати нові речі. Але насправді щороку потрібно купувати насамперед підручники та канцтовари. Але решта елементів ліжечка, виготовлені з якісних матеріалів, повинні прослужити дитині не один рік. Відомо, що шкільні тенденції змінюються, але варто звернути увагу в першу чергу на практичний характер речей, що купуються для дитини. Мотивацією купити новий рюкзак, наприклад, для шкільного комплекту для 5-го класу, має бути не бажання похизуватися перед іншими учнями в класі, а бажання зібрати разом усі підручники, яких збільшуватиметься в наступні роки. навчання.

Шкільний layette: електронні гаджети

Вище ми згадали про переваги електронних гаджетів для дітей, таких як браслет чи смарт-годинник. Варто знати, що такі пристрої не тільки підвищують безпеку дитини, але й допомагають вести здоровий спосіб життя. Мотивувати дитину до активності можуть як смарт-браслети, так і смарт-годинники, про це ми писали в посібнику.

У шкільний комплект можуть входити й інші електронні пристрої, які, якщо ми навчимо дитину правильно ними користуватися, можуть виявитися дуже корисними. Йдеться, наприклад, про планшети, які допомагають у навчанні та виконанні домашніх завдань і дають можливість потренуватися в причинно-наслідковому мисленні.

Телефон для студентів – чи варто?

Існує багато суперечок щодо включення першого телефону дитини до предметів шкільного набору. У той же час, як і з планшетом, це обладнання, якщо дитина правильно його використовує, може принести багато користі. Вибираючи смартфон, батьки повинні переконатися, що пристрій має хороший акумулятор і довговічність (на ринку є моделі з корпусом, стійким до води, пилу, ударів і падінь).