Що треба знати про чоловічий пірсинг, перш ніж зважитися на процедуру

Прокол може гоїтися до трьох місяців і назавжди позбавити вас ерекції. Гарненько зважте, чи варто воно того.

Що таке пірсинг члена

Пірсинг члена – це процедура, під час якої робиться прокол в тій чи іншій області чоловічого статевого органу. А потім в прокол вставляється ювелірну прикрасу. Як сережка у вухо.

Пірсинг може зачіпати одну з наступних областей:

 • головку пеніса;
 • крайню плоть (якщо вона не обрізана);
 • стовбур пеніса (його основну частину);
 • мошонку (мішечок з яєчками).

Навіщо взагалі роблять пірсинг члена

Деякі вважають, що якщо оснастити член додатковими «шпильками», секс для обох партнерів стане куди більш цікавим. У хорошому сенсі: більше стимуляції – яскравіші оргазми. При цьому активніше стимулюється як пеніс – за рахунок того, що пірсинг (сережка для пірсингу) при терті рухається всередині нього, – так і статеві органи партнерки.Правда, наука версію поліпшених оргазмів не поділяє. Точніше, відчуття у партнерки дійсно можуть стати крутішими. А ось наукових доказів того, що пірсинг покращує чутливість власне члена, на сьогодні немає.

Яким буває пірсинг члена

Залежно від того, яку область зачіпає прокол і по якій траєкторії проходить, виділяють півтора десятка видів пірсингу. Ось найпопулярніші з них.

«Принц Альберт». Найпоширеніший вид генітального пірсингу. Кільце-пірсу вводять в сечівник, а потім воно виходить в нижній частині головки пеніса. Після заживання це кільце збільшує чутливість головки.

Лобковий прокол. Він же – «ріг носорога». Один з найбільш нешкідливих видів. Прикраса вставляють в шкіру над основою статевого члена, і воно виконує швидше декоративну функцію.

Ампалланг. Горизонтальний прокол, при якому пірс проходить крізь головку члена – трохи вище уретри або через неї.

Ападравіа. Вертикальний аналог ампалланга.

Глибокий ампалланг або ападравіа. Те ж саме, тільки пірсу ставлять не в головку, а в стовбур пеніса.

Дідо. Він же – «корона короля». Це пірсинг, розташований в так званій вінцевій борозні – краї відкритої головки пеніса. Дідо може бути як одиночним, так і складається з декількох прикрас, розташованих поруч один з одним.

Френум. Так називається прокол через вуздечку з нижньої сторони члена.

Також існують пірсинг хафада (прокол робиться в шкірі мошонки в будь-який її частини) та крайньої плоті.

Як проходить процедура пірсингу члена

Все починається з огляду у майстра, який буде виконувати пірсинг. Самі розумієте: у ваших же інтересах, щоб ця людина мала медичну освіту і досвід роботи.Майстер розповість, чи дозволить ваша анатомія той варіант пірсингу, який вам сподобався. Також порадить найбільш кращий вид проколу, підкаже, які прикраси варто вибрати, і відправить додому – гарненько подумати і прийняти остаточне рішення.У той день, коли ви знову з’явитеся в кабінет, вам ретельно поголять і продезинфікують інтимну зону. Майстер нанесе на пеніс або області навколо нього позначки, що вказують розташування майбутньої прикраси. Якщо вас все влаштовує, то запропонують зробити глибокий вдих, а на видиху (коротке клацання!) Прокол буде виконаний. Далі майстер вставить пірсу в вигляді кільця, підкови або пряму штангу і проведе перев’язку.

Наскільки боляче робити пірсинг члена

Ціна за потенційні яскраві оргазми досить висока. Який би варіант пірсингу ви не вибрали, це буде боляче. Наскільки саме – залежить від вашого індивідуального больового порогу і чутливості.

Як довго заживає пеніс після процедури

В середньому розраховуйте на 4-6 тижнів. Але іноді на відновлення може знадобитися термін до 3-6 місяців.

Які наслідки можуть бути у пірсингу члена

Американське видання Men’s Health перерахувало ряд побічних ефектів і протипоказань, з якими доведеться миритися в цей період.

1. Можливо, вам доведеться носити перев’язку або навіть підгузники кілька днів. Після пірсингу бувають кровотечі. Іноді досить сильні. Майстер розповість вам, як доглядати за інтимною зоною в цей період, і порекомендує спеціальні прокладки або підгузники, щоб не забруднити кров’ю білизну.

2. На час доведеться забути про секс або мастурбації. Тертя може уповільнити загоєння проколу і викликати нові кровотечі. Тому з інтимним життям в її класичному розумінні доведеться зав’язати тижні на 3-4.

3. Ерекція може стати хворобливою. Це стосується в тому числі і ранкової спонтанної ерекції або нічних оргазмів. Поки рана не загоїться, спроби пеніса піднятися можуть доставляти дискомфорт.

4. Деякі види пірсингу можуть привести до еректильної дисфункції. Популярні «принц Альберт», «Ріг носорога», «Корона короля» або проколи вуздечки в цьому плані, як правило, безпечні. А ось якщо ви зважилися на ападравіа, яка проходить через головку статевого члена, вибирайте майстра особливо ретельно. Невдалий прокол може позбавити вас ерекції. Причому назавжди.

5. У вас може трапитися алергія на пірсинг. Чи не на сам прокол, звичайно, а на прикраси. Особливо обережно варто ставитися до пірсів на основі нікелю та інших металів. Щоб знизити ризики, вибирайте вироби з хірургічного титану, біосумісних полімерів, ніобію, золота або платини.

6. У майбутньому можливі складнощі з використанням презервативів. Випадково зачепившись за пірсу, вони можуть просто порватися в самий невідповідний момент. Безпечний секс стане проблематичним.

7. Ви можете отримати інфекцію. Ознаки того, що ранка інфікована, включають в себе:

 • почервоніння;
 • припухлість і набряк;
 • неприємний запах;
 • свербіж і висип;
 • підвищення температури тіла.

Якщо після пірсингу у вас з’явився хоча б один з цих симптомів, негайно зверніться до уролога.

8. Ви можете заразитися смертельно небезпечними захворюваннями. Мова про ВІЛ і гепатит С, які можуть передаватися при використанні погано простерилізованих голок для проколів. Тому ретельно вибирайте майстра, стежте за стерильністю під час процедури і вимагайте, щоб вона проводилася одноразовими інструментами.

Чи можна позбутися від пірсингу члена

Теоретично – так. Якщо вийняти прикрасу, прокол почне затягуватися. У деяких людей цей процес йде швидко, і через кілька років від пірсингу не залишається і сліду. Але так буває не у всіх. Можливо, вам доведеться змиритися з тим, що відмітини від проколу залишаться з вами на все життя.

Чи варто краса і можливі «більш яскраві» оргазми ризику всіх перерахованих вище неприємностей, вирішувати тільки вам. Подумайте як слід.

 • Що треба знати про чоловічий пірсинг, перш ніж зважитися на процедуру

  Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

  View all posts