Що не можна робити з обручкою: прикмети для щасливого шлюбу

Обручка — це символ вірності та любові.

З давніх-давен наші предки наділяли обручки особливою силою та енергетикою. У наш час до них більше ставляться, як до ювелірної прикраси, можливо, тому так почастішали розлучення.

Існує маса прикмет і забобонів, пов’язаних з обручками.

Під час вибору обручок зверніть увагу, щоб вони були однакові і в нареченого, і в нареченої. Якщо каблучки будуть різної ширини, це негативно позначиться на гармонії стосунків у подружньої пари.

Також зверніть увагу на те, що всілякі вставки, написи, каміння можуть додати у ваше життя труднощів і шорсткостей. Віддавайте перевагу гладким каблучкам, щоб ваше спільне життя було без проблем. Але якщо з якоїсь причини вам хочеться зробити цю прикрасу унікальною, то нехай всі малюнки і гравіювання будуть плавними.

Вважається, що якщо каблучки виконані з двох видів металу (наприклад, біле і жовте золото), то один з подружжя житиме подвійним життям.

Ніколи не давайте міряти свою обручку навіть найближчим родичам і подругам. Цілком можливо, що в них навіть немає в голові думки заподіяти вам зло, але на підсвідомому рівні ви передаєте їм свою щасливу долю і благополуччя.

Якщо вам перстень дістався у спадок, то використовувати його під час таїнства шлюбу можна тільки в тому разі, якщо попередній власник щасливо прожив у шлюбі не менше 25 років.

Іноді в житті бувають важкі фінансові ситуації, але виправляти їх за допомогою продажу обручки в жодному разі не можна — це накличе великі біди на ваші сімейні стосунки. Навіть якщо обручка стала замалою, краще її розкачати, адже за прикметами, у такий спосіб, ви продовжите щасливі роки спільного проживання.

А ось якщо ви розлучилися, то каблучку треба продати негайно, інакше вона не дасть вам створити нові стосунки.

Якщо у вас є звичка крутити каблучку на пальці, постарайтеся відмовитися від неї. По-перше, це може призвести до розірвання шлюбу, а по-друге, вона може зісковзнути з пальця і впасти, а це теж погана прикмета.

Якщо ви щиро кохаєте одне одного, то жодні забобони не зможуть вас розлучити, а дбайливим ставленням до символу шлюбу ви виявите повагу до чоловіка.