Що чоловіків дратує в жінках

Ще раз нагадуємо, що наша серія “бісилок” створена зовсім не для того, щоб розпалювати ненависть і кричати “на себе подивися!”, А для того, щоб поглянути на себе з боку і, можливо, щось зрозуміти.

І так: наші опитані – це не якісь жінконенависники, а самі звичайні чоловіки від 20 до 60 років (ніякої дискримінації за віком – просто так вийшло). Кожну свою відповідь вони починали і закінчували словами “взагалі-то я жінок дуже люблю!”.

Чоловіча поведінка

Чимало дам думають, що навмисне “чоловіча поведінка” наближає їх до чоловіків, однак наше опитування з’ясувало: якраз навпаки – віддаляє! Та ще й як!

“Мат на всю вулицю, пиво з горла, бички, викинуті прямо під ноги … Все це і чоловіка не прикрашає але в жіночому виконанні виглядає просто огидно”.

“Дратує коли незнайома жінка нахабно заграє і кокетує. Причому без якихось далекосяжних планів, а, наприклад, просто щоб влізти без черги”.

“Я розумію, емансипація, рівні права і таке інше … Але не треба вихоплювати у чоловіків з рук важкі предмети і намагатися нам допомагати перетягувати меблі або міняти колесо. Ми самі впораємося!”.

“Якось на роботі одна колега постбальзаківського віку на мене розсердився. Послала мене матом, а на мою спробу пожартувати і зовсім кинулася на мене з кулаками. Я от не розумію – такі дамочки реально хочуть помірятися силами або все ж вірять, що справжній чоловік не підійме руку на жінку? Обережніше: одного разу ці надії можуть не виправдатися “.

Зовнішність і скарги на зовнішність

“Дратують довжелезні нігті, коли вона навіть вилку з важкістю в руки бере. Це негарно, незручно і негігієнічно”.

“Недоглянутих жінок не розумію. Відразу видно, що себе не любить і не поважає”.

“Відсутність смаку в одязі або макіяжі. Звичайно, якщо вона напнула колготки в сіточку, міні-спідницю і ботфорти, чоловіча увага їй забезпечена. Але зовсім не та, на яку вона розраховує – невже це потрібно пояснювати ?!”.

“Дратує коли дівчина постійно скаржиться: знову погладшала, прищ вискочив, волосся випадає, зуби відбілити не може … Мені вона здавалася цілком симпатичною, а тепер вже думаю: так вона, напевно, і справді така страшна, якою себе вважає!”.

“Не так постригли – драма. Зламала ніготь – трагедія! Ці надумані приводи для істерики просто дратують!”.

Порожня балаканина

Більшість жінок люблять поговорити, причому багато, хто готовий базікати без зупину. Чоловіки потік незв’язної і безглуздої (на їх погляд) інформації переживають важко, особливо після напруженого робочого дня.

“Бісить невміння коротко і ясно викласти свою думку. Особливо біда починається, коли жінка каже:” Я тобі зараз все поясню “. Після цього вона півгодини зі всілякими відступами, безглуздими деталями, які вважає шалено важливими, починає вигадливу розповідь. Хоча все можна пояснити в двох реченнях! “.

“Жінки завжди знають”, про що думає чоловік, що він має на увазі, чують в інтонації голосу прихований підтекст. Хоча насправді чоловік ні про що не думає, нічого не має на увазі, немає ніякого підтексту! Але спробуй доведи!”.

“Діють на нерви розмови без зупину. Невже не можна півгодини помовчати? Так чи обов’язково розповідати про всіх подруг, чоловіків подруг, подруг подруг, чоловіків подруг подруг – і кінця цьому не видно”.

“Якщо зі мною радяться з приводу кольору нігтів або дизайну сумочки, я приходжу в здивування. Якщо це просто “тема для розмови”, то вона точно не моя”.

“А мені подобаються бовтанки, – несподівано зізнався знайомий. – Вона каже, а ти просто сидиш, думаєш про своє і періодично або киваєш, або мугичиш “угу, краса!”.

“Якщо жінка починає критикувати іншу жінку (за зовнішність, невміння готувати, негарне плаття), це виглядає жалюгідно”.

“Сидимо, дивимося фільм. І раптом:” Про що ти думаєш? “Так я кіно дивлюся, про нього і думаю! Невже це не очевидно ?!”.

Образа

Незважаючи на те, що багато жінок люблять “копатися” в думках своїх чоловіків, свої думки вони вважають за краще не озвучувати і говорять натяками: мовляв, якщо любить – сам здогадається! Якщо ж виявляється, що до чоловіка так і “не дійшло”, його чекають найрізноманітніші реакції – від довгої мовчазної образи до грандіозного скандалу.

“Може, не треба по 100 раз в день ображатися просто так? Це напружує і навіть дратує! Адже є ж реальні проблеми, навіщо ще щось вигадувати?”.

“Дратує коли дівчина пише риторичні СМС (типу “сніг йде, з першим днем ​​зими “), а потім ображається, що я не відповідаю”.

“Сидить з кислою міною. Питаю, що сталося – у відповідь вмираючим голосом – нічого”. Хоче, щоб вгадав, чим вона незадоволена”.

“У мене була дівчина, яку не цікавило абсолютно нічого – ні книги, ні фільми (крім мелодрам), ні новини, ні якісь пізнавальні теми. Натомість про те, про що вони говорили з подружками, вона могла щебетати годинами і ображалася, що мені нецікаво “.

Відсутність логіки

Чоловікам ніколи не зрозуміти, з якою швидкістю в наших жіночих головах думки змінюють один одного, тому вони все це назвали “жіночою логікою” і вважали за краще не заглиблюватися. Загалом, не народився ще той чоловік, який міг би зрозуміти логіку жінки, а вона є!

“Жіноча логіка завжди була для мене незбагненною загадкою. Перехід “ось ми зараз говорили про несправну праску, і я відразу подумала, а не з’їздити нам до Греції “, мене завжди вганяє в ступор”.

“В черговий раз скажу про магазини. Якщо чоловік пішов в магазин за джинсами – він їх або купить, або повернеться з грошима і піде шукати через тиждень потрібні. Дівчина піде за джинсами, купить туфлі і блузку, повернеться без грошей. І все одно через тиждень знову заявить: мені потрібні джинси! Це не те, щоб бісить, але спантеличує. І така безсистемність стосується будь-якої сфери діяльності: перестрибування з теми на тему, виконання завдань, черговість планування “.

“10 раз, 100 разів перепитай, що вона буде замовляти, – марно! Вона все одно в підсумку буде їсти твою їжу з твоєї тарілки !!!”.

Сумочки

Всі вищенаведені приклади недоліків ставилися до емоцій і проявів характеру. Але є один цілком матеріальний предмет, який чоловіки дуже недолюблюють, – це жіноча сумка. І претензій тут маса!

“Знайти щось в жіночій сумці – це нешвидка справа. Якось спостерігав, як жінка в маршрутці розплачується. Вона розкриває сумку, дістає з неї сумочку поменше, відкриває, дістає гаманець, бере купюру, передає. Кладе гаманець, закриває сумочку, кладе її в сумку. І тут приходить здача! .. Це, напевно, самий безглуздий процес, який я бачив у житті “.

“Моя дружина має більше 60 сумок, притому що живемо ми досить скромно. І в нашій двокімнатній квартирі просто немає місця для такої кількості сумок, але вчора вона купила ще одну”.

“Купила п’яту червону сумку. Навіщо?! Адже в тебе є чотири червоних! А вона каже: у мене є червона, малинова, теракотова,”червона цегла”, а це – відтінок марсала. І не думайте, що я все це запам’ятав – два рази перепитав! “.

Меркантильність

“Мені зовсім нескладно заплатити за дівчину в кафе, але я не виношу, коли напівзнайомі дамочки вважають, що годувати і поїти їх – мій святий обов’язок”.

“Часто дівчата оцінюють себе набагато вище собівартості. Адекватна самооцінка прикрашає людину, а неадекватна – просто бісить”.

“Деякі жінки себе так ведуть, як ніби чоловік їм постійно щось винен. Повинен забезпечувати, повинен розважати, повинен дарувати подарунки, повинен вгадувати бажання. Причому без жодної віддачі з її боку – у нас же не товарно-грошові відносини. Це не просто бісить – це вбиває! “.

Тому подивіться на себе збоку і подумайте чи ці речі присутні у вас.

  • Що чоловіків дратує в жінках

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts