Різдвяні шкарпетки для подарунків своїми руками

У різдвяну ніч Санта Клаус, обов’язково принесе вам подарунок. Але щоб його отримати, обов’язково потрібно підготувати святкову шкарпетку, і чим об’ємніше він буде, на тим більшу кількість подарунків можна розраховувати!

Готуємо матеріали для різдвяної шкарпетки

Перш ніж вибрати колір і фасон майбутнього виробу необхідно відповісти на питання: який матеріал вибрати для пошиття різдвяної шкарпетки? У цьому варіанті виготовлення буде присутня підкладка, тому річ в будь-якому випадку вийде досить щільної. Тому можна використовувати тонкі матеріали:

 • бавовняну тканину;
 • сатин;
 • бязь.

Для внутрішнього шару, або підкладки, цілком можете вибрати навіть батист, головне, щоб тканина не просвічувалася.

Різдвяні шкарпетки для подарунків своїми руками

Отже, щоб зробити різдвяну шкарпетику для подарунків своїми руками вам знадобиться:

 • Тканина двох кольорів.
 • Нитки в тон.
 • Декоративні елементи для прикраси.
 • Папір для шаблону.
 • Необхідна техніка і інструменти
 • Ножиці.
 • Булавки.
 • Олівець.
 • Швейна машина.

Робимо шкарпетку на Різдво своїми руками

Перш за все, готуємо шаблон. Можна просто роздрукувати його на принтері, знайшовши відповідний зразок в книгах або інтренеті. Але цілком можна намалювати зразок власноруч.

Готовий, паперовий шаблон прикріпіть до тканини, яка буде служити поверхнею панчохи. Потім перенесіть контури на матеріал і виріжте тканинні заготовки.

Попередньо матеріали можна скласти вдвічі, таким чином, щоб лицьова його сторона була зверху, а виворот – всередині. Таким чином, можна вирізати відразу 2 потрібні частини для створення шкарпетки. Якщо ви цього не зробили, повторіть аналогічні маніпуляції з другої тканиною, призначеної для пошиття підкладки.

Важливо правильно зшити шкарпетку. Для цього розкладіть на столі заготовки. З’єднайте між собою зовнішню і підкладку тканини.

Всі шви потрібно робити тільки на виворітній стороні, щоб готовий виріб виглядав акуратно.

Тепер складіть зшиті між собою заготовки: підкладку і тканину для поверхні. Робити це потрібно виворітного стороною до верху.

Різдвяні шкарпетки для подарунків своїми руками

Використовуючи швейну машинку, прострочіть шкарпетку практично по всьому периметру. При цьому, необхідно залишити невелику незашиту ділянку, яка дозволить вивернути верхню частину готового виробу. Виберіть для цього частину підкладки.

Перш ніж вивернути шкарпетку, зробіть на припуску в місцях вигинів невеликі надрізи, щоб готове вони не морщилось і не деформувалося.

Виверніть зшиту шкарпетку на лицьову сторону, зашийте потайним швом незашиту ділянку. Помістіть підкладку всередину, закотити манжету, пропрасуйте шкарпетку праскою і декорують манжету на свій смак.

Різдвяні шкарпетки можуть бути якими завгодно, і все залежить тільки від вашої фантазії. Ви можете придумати будь-який фасон, змінювати колір і тканини, обклеїти їх стразами, або навіть прикрасити новорічними малюнками.

Зовсім не обов’язково чекати свята, щоб зробити сюрприз. Уже наступного ранку в шкарпетку можна покласти цукерки і здивувати дітей.

Підсумок

Оригінальну різдвяну шкарпетку  можна використовувати не тільки для дитячих подарунків, а й як новорічний декор вашого житла. Прикрашений гірляндами і зв’язкою шкарпеток казковий інтер’єр, подарує відчуття казки і святковий настрій.

 • Різдвяні шкарпетки для подарунків своїми руками

  Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

  View all posts