Привітання з днем народження чеською мовою з перекладом українською

День народження – це особливий день, який ми відзначаємо щороку, щоб святкувати життя та досягнення наших близьких людей. І що може бути краще, ніж висловити свої побажання та привітання їхньою рідною мовою? Якщо ви шукаєте способи привітати свого друга чи родича чеською мовою, то ви потрапили у потрібне місце.

Як привітати з днем народження чеською мовою

Чеська мова – це романська мовна група, яка використовується більш ніж 10 мільйонами людей по всьому світу. Він є однією з офіційних мов Європейського Союзу та широко використовується в Чеській Республіці, Словаччині та інших регіонах. Тому, знаючи, як привітати з днем народження чеською мовою, ви зможете зробити цей день ще більш особливим і незабутнім для вашої близької людини.

У цій статті ми надамо вам деякі з найпопулярніших та універсальних фраз та привітань чеською мовою, які ви можете використовувати для привітання своїх друзів, сім’ї чи колег.

Привітання з днем народження чеською мовою з перекладом українською

Všechno nejlepší k tvému narozeninám! – З днем народження!

Preji ti hodně zdraví, štestí a lásky! – Бажаю тобі багато здоров’я, щастя та кохання!

Ať se ti splní všechna tvá přání! – Нехай усі твої бажання збуваються!

Těším se, že tě mám ve svém životě. Přeji ti úžasný den a skvělý rok! – Радий, що ти в моєму житті. Бажаю тобі чудового дня та чудового року!

Preji ti mnoho radosti a úspěchů v novém roce tvého života! – Бажаю тобі багато радості та успіхів у новому році життя!

Dnes je tvůj den a já ti přeji, aby byl plný smíchu, radosti a lásky! – Сьогодні твій день і я бажаю, щоб він був сповнений сміху, радості та любові!

Preji ti všechno nejlepší k tvým narozeninám! Ať se ti splní všechna přání a ať te obklopují jenom ti nejbližší lidé. – Бажаю тобі всього найкращого до твого дня народження! Нехай усі твої бажання збуваються, і нехай тебе оточують лише близькі люди.

Gratuluji k tvým narozeninám! Preji ti hodně štestí, lásky a zdraví do dalších let. – Вітаю з днем народження! Бажаю тобі багато щастя, кохання та здоров’я у наступні роки.

Těším se na oslavu tvých narozenin! Preji ti, aby byla plná zábavy, smíchu a skvělých lidí. – Я радий майбутньому святу твого народження! Бажаю, щоб він був сповнений веселощів, сміху та чудових людей.

K narozeninám ti přeji mnoho radosti, štesti a úspěchů v pracovním i osobním životě. – До дня народження бажаю тобі багато радості, щастя та успіхів в особистому та професійному житті.

Preji ti, aby tvé nové narozeniny byly plné nezapomenutelných zážitků a vzpomínek. – Бажаю тобі, щоб твій новий день народження був сповнений незабутніх вражень та спогадів.

Přeji ti, abys měl vždycky kolem sebe lidi, kteří te milují a podporují, a aby tvovj život byl plný radosti a štestí. – Бажаю тобі, щоб завжди були поряд люди, які люблять і підтримують тебе, і щоб твоє життя було сповнене радості та щастя.

V tento den přeji, aby ses cítil obklopen láskou a všemi temi, kteří te mají radi. Ať tvé srdce je naplněné radostí a štestím! – Цього дня бажаю, щоб ти відчував себе оточеним коханням та всіма тими, хто тебе любить. Нехай твоє серце буде сповнене радістю та щастям!

K narozeninám ti přeji nejen mnoho dárků, ale také mnoho smíchu, radosti a štestí. – До дня народження бажаю тобі не лише багато подарунків, але також багато сміху, радості та щастя.