Операція на губах – Як доглядати за губами після операції

Ви коли-небудь думали про покращення зовнішнього вигляду своїх губ? Оскільки губи вважаються однією з ваших найпривабливіших рис, це не рідкість. Косметична процедура збільшення або заповнення губ може надати вам більш повні та пухкі губи, які ви хочете.

Хоча на вибір є багато ін’єкцій для губ, важливішим є догляд після операції на губах. Залежно від вибраного вами наповнювача губ і його тривалості, тут є все, що вам потрібно знати про наповнювачі губ і чого уникати до та після операції на губах.

Давайте почнемо.

Що таке наповнювачі для губ?

Операція на губах - Як доглядати за губами після операції

Наповнювачі для губ використовуються, щоб зробити губи більш пухкими. Їх вводить в губи косметичний хірург, щоб змінити косметичний вигляд, форму та симетрію ваших губ. Вони можуть бути тимчасовими або постійними, залежно від ваших уподобань.

Види наповнювачів для губ

1. Наповнювачі губ гіалуроновою кислотою

Ці наповнювачі для губ є тимчасовими та найпопулярнішими завдяки мінімальним побічним ефектам. Вони допомагають зменшити видимість зморшок на губах і зробити їх пухкими. Зазвичай вони тривають до 6 місяців і дають змогу контролювати об’єм губ. Це також можна робити протягом кількох сеансів, доки ви не досягнете бажаних результатів. Крім того, оскільки вони створені для імітації природної речовини у вашій шкірі, вони спричиняють менше синців та алергічних реакцій.

2. Колагенові наповнювачі для губ

Колаген – це білок, який природним чином виробляється вашим організмом. Це зберігає вашу шкіру пружною та запобігає появі зморшок. Колагенові наповнювачі губ наповнюють ваші губи та тримаються до 4 місяців. Оскільки колаген у вашому тілі з віком погіршується, ці наповнювачі губ наповнюють ваші губи. Колагенові наповнювачі для губ сприяють повноті та об’єму ваших губ, роблячи їх більш пухкими та симетричними.

3. Силіконові наповнювачі для губ

Це постійний варіант. Ви повинні бути дуже впевнені, перш ніж вибрати їх.

Побічні ефекти використання наповнювачів для губ

Операція на губах - Як доглядати за губами після операції

Після операції на губах ви відчуєте пухкість губ. Однак можуть бути й деякі побічні ефекти. Хоча більшість із них, як правило, є незначними побічними ефектами та вважаються нормальними, деякі з них також потребують уваги лікаря.

Кілька поширених побічних ефектів використання наповнювачів для губ включають почервоніння та набряк. Ви також можете відчувати певну чутливість і синці в місці ін’єкції після операції. У деяких людей також може спостерігатися кровотеча. Переконайтеся, що ви припинили використовувати будь-які засоби для розрідження крові принаймні за 10 днів до операції на губах.

Кілька побічних ефектів, які потребують негайної уваги лікаря, це коли,

1. Ви відчуваєте алергічну реакцію, що супроводжується почервонінням і свербінням

2. Набряк і синяки не зменшуються навіть через 1 тиждень

3. Ваші губи починають виглядати асиметричними

4. Ви помітили нерівності, грудки або жорсткість

5. Ви помітили сильний біль або інфекціюОбов’язково повідомте лікаря про будь-яку алергію перед операцією.


Що робити після ін’єкцій губ?

Кілька простих порад по догляду після операції на губах дозволять губам зажити швидше, з мінімальним дискомфортом.

1. Прикладіть лід

Після операції прикладіть кілька кубиків льоду, загорнутих у тканину, до губ. Це допоможе зняти почервоніння та набряк. Тканина не дасть кубикам прилипнути до губ.

2. Залишайтеся зволоженими

Зволожуйте себе, щоб пришвидшити процес загоєння організму. Однак уникайте пиття напоїв через трубочки, щоб запобігти тиску на губи.

3. Їжте здорово, їжте легко

Відомо, що натрій посилює ваші набряки. Тому переконайтеся, що ви споживаєте багато фруктів і овочів, щоб залишатися гідратованим. Переконайтеся, що їжу, яку ви їсте, легко пережовувати, щоб зменшити тиск на ваш рот.

4. Перевірте ліки

Після операції на губі ви можете помітити певну тяжкість або біль. Порадьтеся зі своїм лікарем щодо знеболюючих, які ви можете приймати, і рекомендованої дози.

5. Спіть правильно

Підніміть голову за допомогою двох подушок, щоб зменшити набряк. Уникайте спати на обличчі.

5 речей, яких слід уникати після операції на губах

Є речі, яких вам слід уникати, якщо ви вибрали ін’єкцію наповнювача для губ. Захоплення будь-яким із наведених нижче способів може призвести до інфікування та сповільнити процес загоєння.

1. Куріння та вживання алкоголю

Куріння та вживання алкоголю може збільшити ризик зараження. Оскільки алкоголь розріджує кров, він може призвести до запалення губ і сприяти утворенню синців.

2. Макіяж

Не наносьте макіяж на губи протягом як мінімум 48 годин після операції. Макіяж може подразнити місце ін’єкції та призвести до інфекції.

3. Вправи

Напружена діяльність, як-от фізичні вправи, прискорює серцевий ритм і може погіршити ваші побічні ефекти. Уникайте таких занять протягом 48 годин після операції.

4. Подорожі

Подорож може погіршити ваші синці. Подорож повітрям може заважати наповнювачу через тиск повітря. Поговоріть зі своїм лікарем про те, коли ви можете подорожувати літаком після операції.

5. Масаж губ

Уникайте витирання та масажу губ протягом принаймні 24 годин після операції. Занадто часте торкання губ також може призвести до синців або болю.

Коли ви зможете побачити різницю у своїх губах?

Відразу після операції ви помітите набряк і почервоніння. Однак потрібно приблизно 4 тижні, щоб наповнювач осів на ваших губах. До того часу ви зможете помітити зменшення набряку, що зробить ваші наповнювачі менш помітними та більш природними. Тому, якщо ви плануєте цю процедуру для особливої ​​події, переконайтеся, що ви приділили операції достатньо часу.

Висновок

Операції на губах зазвичай проходять гладко, але побічні ефекти не є рідкістю. Важливо знати, як доглядати після операції на губі: від почервоніння та синців до кровотечі. Запитайте свого лікаря про різні доступні наповнювачі. Також повідомте свого лікаря про будь-яку можливу алергію та ліки, які ви приймаєте. Правильний догляд може дуже допомогти зробити вашу операцію зі збільшення губ успішною.