Найкрасивіші випускні плаття 2019 року або як стати королевою вечора?

Як і кожного року, особливо актуальною темою є вибір плаття на випускний. Дівчата розпочинають продумувати свій образ ще з початком навчального року, ретельно оглядаючи модні журнали та вивчаючи всі сучасні тенденції. Саме тому ми також вирішили поділитись з вами модними рішенням щодо вечірньої сукні 2019 року, яка зможе стати найкращою на випускному вечорі.

Актуальні відтінки

Найкрасивіші випускні плаття 2019 року або як стати королевою вечора?

Перше, про що варто одразу написати, це те, що у кожної дівчина є свій кольоротип, тому не варто обирати просто модний відтінок 2019 року, слід зосередитись на виборі того, що пасуватиме саме вам.

Актуальними кольорами у сезоні 2019-2020 років є пастельні тони. Слід звернути увагу на бежеві, рожеві, м’ятні, персикові, лимонні сукні в пастельних відтінках. Саме такі кольори не просто максимально актуальні, але й дуже підходять ніжним та витонченим натурам, якими і є молоді дівчата, що стають на порозі дорослого життя.

Якщо ваша пастельна сукня буде ще й із ажурної чи спадаючої тканини, то ви взагалі потрапите у саме серце модних тенденцій цього року. Такий образ додасть вам повітряності та загадковості і нікого не зможе залишити байдужим.

Також досить актуальними у цьому сезоні залишаються випускні сукні у чорному та білому кольорах. Якщо ви думаєте, що білий – це лише для нареченої, то дуже помиляєтесь. Саме цей колір може підкреслити усю красу юної леді. Як варіант, можна обрати сукню молочного кольору. А от тим, хто хоче виділитись та не боїться заявляти про себе ідеально підійде довга сукня чорного кольору.

Найкрасивіші випускні плаття 2019 року або як стати королевою вечора?

Ідеальна довжина випускного плаття

Якщо ви думаєте, що слід обирати виключно довгу вечірню сукню, то дуже помиляєтесь, адже у цьому сезоні можна обрати будь-яку довжину плаття. Чому довгі сукні завжди в моді? Відповідь досить проста – вони личать практично усім типам фігури та зовнішності, додаючи певної святковості та урочистості.

Тут важливо обирати сукню, яка вам не просто буде подобатись, а личитиме. Не слід боятись обирати пишні плаття, адже на випускному 2019 року вони знову актуальні, при чому, як довгі, так і короткі. Модельєри радять дівчатам, що хочуть показати свої ніжки та обирають короткі випускні сукні, віддати перевагу монохромним моделям з пишною спідницею. В такій сукні вам буде максимально зручно, а ваш зовнішній вигляд підкорить усіх навколо.

Найкрасивіші випускні плаття 2019 року або як стати королевою вечора?

Ще один важливий момент – гармонія образу. Якщо ви вже обрали довжину сукні, то варто одразу подумати про взуття та аксесуари, тому що від них теж залежить велика частина успішності образу.

Обираємо силует сукні на випускний

Сьогодні є багато актуальних фасонів, які здатні підкреслити достоїнства та приховати усі дрібні недоліки будь-якої дівчини. Важливо просто правильно підібрати їх до своєї фігури і ви отримаєте ідеальний варіант.

Одним з найпопулярніших є А-силует, який частіше обирають цінителі класики. Він дуже гарно дивиться у парі з шлейфом, але слід пам’ятати, що шлейф може бути не надто зручним рішенням для святкування випускного. Обираючи сукні зі шлейфом треба шукати варіанти, коли він піднімається догори або взагалі знімається.

Найкрасивіші випускні плаття 2019 року або як стати королевою вечора?

Годе чи русалонька – це фасон, який здатен максимально вигідно підкреслити усі достоїнства фігури. Обирайте варіанти з мереживними вставками та відкритою спиною і ви точно будете у центрі уваги на випускному 2019.

Ще один актуальний варіант – плаття- mullet. Цей фасон не лише личить багатьом дівчатам, підкреслюючи їх красу, а й є максимально зручним для самого святкування. Модельєри радять звернути увагу на плаття- mullet  з цупкої тканини одного кольору.

Надіємось, що наші модні поради допоможуть вам обрати саме ту ідеальну сукню, котра змусить відчути себе королевою випускного вечора.

Найкрасивіші випускні плаття 2019 року або як стати королевою вечора?

  • Найкрасивіші випускні плаття 2019 року або як стати королевою вечора?

    Завдяки співпраці з різноплановими компаніями, маю досвід написання статей на різноманітну тематику. Хобі — кухня та все, що пов’язано з домашніми солодощами. Все це дозволяє мені створювати якісний контент для читачів блогу.

    View all posts