Найкращий подарунок на першу річницю спільного життя – ситцеве весілля

Перша річниця весілля – це перший важливий для новоспеченої сім’ї ювілей. Ще свіжі спогади про їхній святковий день, ще весільна сукня висить у шафі, а пляшка шампанського так і чекає свого часу. Якщо ви плануєте привітати один одного чи своїх друзів із цією датою, то слід подбати про подарунок. В народі така річниця називається ситцевим весіллям, і подарунки в цей день прийнято дарувати символічні. Ми підготували для вас корисні поради, які допоможуть вибрати правильний подарунок на річницю весілля.

Символізм ситцевої річниці

На питання, чому перша річниця весілля називається ситцевою, є проста відповідь – вона символізує ступінь міцності шлюбу. Ситець – це дуже тонкий матеріал, здатний розірватися без будь-яких проблем, його ціна досить низька, але є у ньому і свої переваги, такі як великий вибір яскравих забарвлень. В цьому і полягає сенс назви «ситцеве весілля» – відносини через 1 рік з дня весілля все ще неміцні, тендітні, можуть легко зруйнуватися, проте вони все ще повні пристрасті та романтики, яка компенсує усі сварки та негаразди.

Все швидко забувається після обіймів і поцілунків. До того ж вважається, що це відмінний час, щоб завести дитину. Тут теж є свій символізм, адже часто з ситцю шиють тонкі пелюшки для немовлят, сорочечки та інше.

За традицією, молоде подружжя в цей день «зав’язує вузлики» на ситцевій хустині. Вузлики зав’язуються по діагоналі, один навпроти одного. У народі вважають, що так скріплюються почуття закоханих на все життя. Після обряду хустинку потрібно сховати та зберігати все життя, оберігаючи таким чином почуття молодого подружжя.

Оригінальні подарунки на першу річницю весілля

Найкращий подарунок на першу річницю спільного життя – ситцеве весілляЯк ви уже зрозуміли, головним подарунком на рік спільного життя є ситець. Проте на сьогодні він вже не вважається цінним подарунком, як і вироби із цієї тканини. Але це все одно не відмінило традиції обирати в якості подарунка на річницю текстиль, просте не обмежуючись однією тканиною. Ви можете обрати постільну білизну, плед, рушники, скатертини та все, що знадобиться молодій сім’ї. Також дуже гарним подарунком можуть стати вишиті картини чи серветки, особливо, якщо вони зроблені своїми руками.

Популярним подарунком на ситцеве весілля є одяг. Приміром, два банних халати або парні піжами. Також можна подарувати чоловікові і дружині по футболці з прикольними романтичними написами. Оригінальним подарунком на ситцеве весілля може стати картина на полотні. Тим паче, що сьогодні можна замовити навіть друк фотографії на полотні, що значно дешевше, ніж послуги фотографа. Вам потрібно просто обрати красиве фото з весілля і презентувати подарунок.

Що подарувати чоловіку на річницю весілля?

Найкращий подарунок на першу річницю спільного життя – ситцеве весілляЗа традицією дружина повинна подарувати чоловікові сорочку. Колись жінки спеціально починали вишивати сорочку одразу після весілля, щоб зробити коханому такий сюрприз. Сьогодні вибір сорочок величезний, проте ручна робота все одно дуже цінна. Звісно ви не мусите обмежуватись текстилем, а робити й інші дорогі пам’ятні подарунки. Приміром, ви можете подарувати коханому картину, вишиту своїми руками чи просто приготувати смачну романтичну вечерю. Тут все обмежується виключно вашою фантазією.

Що подарувати дружині на ситцеве весілля?

Чоловік коханій дружині за традицією дарує сарафан. Зараз замість сарафана можна купити будь-що інше, що більше припаде їй до душі. Наприклад, ви також можете обрати:

  • піжаму з шовку;
  • нижню білизну;
  • пеньюар;
  • красивий шаль;
  • плаття.

Найкращий подарунок на першу річницю спільного життя – ситцеве весілляПроте не слід надто зациклюватись на традиційних подарунках. Якщо ви оберете красиву та символічну прикрасу, то, повірте, ваша кохана буде щаслива, а прикраса стане пам’яттю на все життя.

Практичні подарунки на річницю весілля від друзів та рідних

Прихильники практичних подарунків, можуть відійти від народних традицій і купити на річницю весілля що-небудь з побутової техніки. Якщо в сім’ї до сих пір немає зручної кавоварки, функціонального блендера, кухонних ваг, тостера або хорошої праски, то рік з дня весілля – відмінний привід, щоб вони з’явилися!

Вважається непристойним дарувати подарунки, які натякають на появу дітей. Але, якщо молоді люди готуються до появи дитини, то можна подарувати їм те, що побічно стане в нагоді після поповнення сімейства. Корисним подарунком стане сушарка для білизни, електричний обігрівач, іонізатор повітря.

Найкращі сюрпризи на річниці весілля

Якщо у молодої сім’ї все необхідне є, можна вручити їм квитки в театр, кіно чи на концерт улюбленої групи. З радістю будуть прийняті сертифікати на відвідування СПА-салону, масажного кабінету, сауни. Такі подарунки дозволять їм з користю і приємно провести час разом.

Батьки можуть подарувати молодій сім’ї туристичну поїздку до моря або короткий тур до країни, якими вони давно мріяли подорожувати. Якщо молода пара живе із батьками, то хорошим подарунком може стати хоча б романтичний вікенд в готелі, щоб присвятити час виключно для себе.

  • Найкращий подарунок на першу річницю спільного життя – ситцеве весілля

    Завдяки співпраці з різноплановими компаніями, маю досвід написання статей на різноманітну тематику. Хобі — кухня та все, що пов’язано з домашніми солодощами. Все це дозволяє мені створювати якісний контент для читачів блогу.

    View all posts