Найкращі турецькі серіали – серіали про кохання та зраду

Зміст

У цій статті ми розповімо про найпопулярніші турецькі серіали. Всі хто полюбляє найкращі турецькі серіали про кохання та драму, знайде список та короткий зміст найкрутіших серіалів за остані роки!

Турецькі серіали про кохання створені для домогосподарок та зайво вразливих дівчат. Так вважають деякі чоловіки та самовпевнені феміністки. Адже багатьом людям у звичайному житті часто не вистачає розпалу пристрастей, бурі емоцій, метеликів у животі. Отримати заряд чуттєвих вражень і допомагають турецькі серіали про кохання та пристрасть.

Кращі турецькі серіали

1. «Чудовий вік» / Muhteşem Yüzyıl

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Культовий серіал заснований на реальних подіях періоду царювання султана Сулеймана I. Під час його коронації турецькі мореплавці беруть українську красуню Олександру в полон, а потім дарують султану, в гаремі якого і так було чимало жінок.

Там вона покірно прийняла іслам і почала зватися Хюррем. Щоб завоювати любов Сулеймана і стати його першою офіційною дружиною, вона має обійти інших наложниць.

У головних ролях: Халіт Ергенч та Мерьєм Узерлі.

2. «Чорне кохання» / Kara Sevda

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Ніхан – художниця, розпещена дочка багатого бізнесмена, Кемаль – талановитий інженер, син простого перукаря. Вони випадково зустрічаються в автобусі, і між ними зароджуються почуття.

Чи зможуть разом бути вихідці з різних верств населення? Тим більше, що їхньому союзу готове завадити оточення Ніхан, а саме — егоїстичний Емір, шалено закоханий у дівчину і бажаючий на ній одружитися.

У головних ролях: Бурак Озчівіт і Несліхан Атагюль.

3. “Всередині” / Içerde

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

У випускників престижної поліцейської академії – Сарпа та Мете – долі складалися по-різному. Сарп із ранніх років оточений любов’ю та турботою матері, а Мете ріс і виховувався серед вуличної банди, яка торгувала зброєю. Вирватися зі злочинного середовища і вступити до навчального закладу Меті вдалося тільки завдяки дівчині Мелек, що зустрілася йому.

Головні герої — Сарп та Мете — не знаходять спільної мови між собою, постійно конфліктують і навіть не підозрюють, що вони — рідні брати.

У головних ролях: Чагатай Улусою та Арас Булут Ійнемлі.

4. «Вітрений» / Hercai

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Майже 30 років Міран хоче помститися за жорстоку розправу з його ріднею. Для цього він повинен убити всю родину Шадолгу, в якій росте чарівна та казкова дівчина на ім’я Рейян.

Вона щиро вірить у чудеса, справжнє кохання та доброту. Якось їх шляхи випадково перетинаються, і молоді люди закохуються один в одного. Чи змінить цю обставину плани Мірану? Адже кохана Рейян – дочка його кровного ворога.

У головних ролях: Акін Акінезю та Ебру Шахін.

5. «Кохання напрокат» / Kiralık Aşk

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Молодий та амбітний Омер досяг великих висот у взуттєвому бізнесі. Але невгамовні родичі мріють його одружити з гарною і недурною дівчиною, яка нещодавно приїхала з Америки.

Омеру ця авантюра не до душі, і він вигадує план, щоб позбавитися настирливої ​​рідні. Для цього він втягує в любовну гру офіціантку на ім’я Дефне, яку несподівано цілує на очах у тітки і репрезентує своєю коханою. Цей необачний вчинок обертається початком нових любовних стосунків між Омером та Дефне.

У головних ролях: Ельчин Сангу, Бариш Ардуч та Саліх Бадемджі.

6. «Чекаючи на сонце» / Güneşi Beklerken

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Серіал розповідає про життя простої турецької сім’ї — матері та дочки, які переїжджають із провінційного містечка Гельязи до Стамбула. Це рішення було прийнято матір’ю Демет, чий маленький магазин збанкрутував.

Їх тимчасово дала притулок близька подруга сім’ї — Жалі, яка працює в престижному коледжі Стамбула. Як вплине несподіваний переїзд на подальшу долю сімейства, яке звикло до тихого сільського життя?

У головних ролях: Керем Бюрсін та Ханде Догандемір.

7. “Запах полуниці” / Çilek Kokusu

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Юна та приваблива дівчина на ім’я Асли мріє стати кондитером світового рівня. Для цього їй потрібно покинути рідний будинок і відлетіти до Бодрума. На борту літака вона випадково зустрічає молодого, відв’язного та багатого хлопця Брука, за якого всі дівчата Туреччини мріють вийти заміж.

Однак Асли він не до вподоби з перших хвилин. Протягом усього польоту вони лаялися та дратували одне одного, сподіваючись, що більше ніколи не зустрінуться. Але долею їм призначається побачитися ще раз…

У головних ролях: Лейла Унер Ермая та Демет Оздемір.

8. «Рання пташка» / Erkenci Kuş

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Молода і життєрадісна дівчина Санем щоранку відвідує батьківський будинок, у якому відчиняє вікна, щоб її хворий батько Ніхатін дихав свіжим повітрям. Потім вона кілька годин працює в маленькому магазині сім’ї, за це Ніхатін назвав дбайливу доньку «ранньою пташечкою».

Незабаром Санем змушена знайти підходящу роботу, інакше їй доведеться одружитися з другом дитинства, чого вона не хоче. Зрештою дівчину беруть у видавництво, де працює її старша сестра. Санем ще не підозрює, що там і почнуться всі її пригоди.

У головних ролях: Демет Оздемір та Джан Яман.

9. «Пані Фазилет та її дочки» / Fazilet Hanım ve Kızları

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Пані Фазілет Чамкиран рано стала вдовою і все життя присвятила двом дочкам – Хазан та Едже, так і не зумівши розбагатіти. Тому вона має намір видати заміж молодшу дочку Едже за представника елітного сімейства Егемен, яке має великий ресторанний бізнес.

У цей час «пацанка» Хазан працює тренером з боксу, перебуваючи далеко від амбіцій матері. Як поставляться до пані Фазилет та її доньок мешканці багатого родового маєтку, у яких у сім’ї і так не все гладко?

У головних ролях: Назан Кесал, Деніз Байсал та Чаглар Ертугрул.

10. «Чорно-біле кохання» / Siyah Beyaz Aşk

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Асли – молодий лікар, що рятує життя пацієнтів. Після смерті батьків вона живе разом із братом-поліцейським. З іншого боку — Ферхат, холоднокровний кілер, який після переїзду до Стамбула займається незаконною діяльністю з дядьком Намиком.

Якось долі Асли та Ферхат перетинаються, коли дівчину насильно приводять у ранчо, щоб та врятувала пораненого чоловіка. Проте дівчина випадково стає свідком того, як дядько Намик вбиває, і тепер вона сама має загинути. Ферхат дає їй шанс вижити, але з однією умовою.

У головних ролях: Едже Діздар та Джахіт Гок.

11. «Чукур» / Cukur

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Чукур — один із найнебезпечніших районів на околиці Стамбула. Кілька років цією околицею керує міцна родина Кочували, глава якої диктує свої правила. Одне з них – заборона на виробництво та продаж наркотиків.

Але злочинець на ім’я Вартолу сповнений рішучості його порушити. У цей час у Чукур ненадовго повертається Ямач — молодший син родини Кочували, який разом із собою привозить кохану Сену. Однак вони не усвідомлюють, що після прибуття в Чукур їхнє життя більше ніколи не буде колишнім.

У головних ролях: Арас Булут Ійнемлі та Еркан Колчак.

12. «Кохання не розуміє слів» / Ask Laftan Anlamaz

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Хаят — сільська дівчина, яка за настановою батька переїхала до Стамбула, щоб знайти роботу. У результаті вона потрапляє до текстильної компанії, де її помилково приймають за іншу співробітницю та беруть на роботу.

Проте Хаят ще не знає, що очолює компанію Мурат — людина, яку вона зневажає. Але, як кажуть, від ненависті до кохання один крок.

У головних ролях: Ханде Ерчел та Бурак Деніз.

13. “Наречена зі Стамбула” / İstanbullu Gelin

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Сюрейя – сирота, що залишилася без батьків і звикла справлятися з усіма проблемами сама. Фарук – успішний бізнесмен. Вони закохуються в Стамбулі, одружуються та переїжджають до Бурсу, до родини Фарука.

І там їхнім стосункам і самій Сурей доведеться пройти перевірку на міцність: у дівчини ніяк не виходить завоювати розташування свекрухи, яка ніколи не покидала стін їхнього родового особняка і керує своєю сім’єю за власними правилами. А Фарук у цей час повинен протистояти ворогам їхньої родини, що несподівано з’явилися.

У головних ролях: Асли Енвер та Озджан Деніз.

14. «Безцінний час» / Öyle Bir Geçer Zaman Ki

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Алі Акарсу — одружений капітан із дітьми, який заводить собі коханку — Каролін. Його дружина, Джаміле, дізнавшись про це, відразу знаходить дівчину і завдає їй поранення, через що і потрапляє до в’язниці. Каролін не проти відмовитися від звинувачень, але за однієї умови: Джаміле повинна розвести з Алі. Це і відбувається, і Алі залишає дружину та дітей ні з чим.

Син Мете починає ненавидіти батька і навіть підпалює його будинок, після чого його садять. Тоді Алі пропонує звільнити Мете, якщо дружина дозволить молодшому синові — Осману — жити з ним та Кароліною, яка страшенно поводиться з хлопчиком. А тим часом Айлін, середня дочка, зневірившись жити в злиднях, погоджується вийти заміж за Мурата — брата людини, в яку вона закохана.

У головних ролях: Арас Булут Ійнемлі та Айча Бінгель.

15. «Королек – пташка співоча» / Çalıkuşu

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Серіал, заснований на однойменному романі Решата Нурі Гюнтекіна. Феріді, яку ще в дитинстві прозвали корольком, — осиротіла дівчина, що залишилася під опікою своєї тітки та її чоловіка. Вона росте разом з їхніми дітьми Кямран та Неджміє і, згодом, закохується в Кямрана, але намагається цього не показувати. Сам же Кямран таємно зустрічається з вдовою Неріман, і, дізнавшись про це, Ферід пропонує йому в обмін на мовчанку вдатися її нареченим.

У головних ролях: Фахріє Евджен та Бурак Озчівіт.

16. “Номер 309” / No 309

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Літній мільйонер звертається до всієї сім’ї у відео, яке показали після його смерті. У ньому він заявляє, що перший онук, який одружується та народить дитину, отримає свою частку у сімейній компанії. Зневірившись отримати такий стан, матері поспішають призначити своїм дітям побачення наосліп.

У тому числі і Онур, який зустрічає Лале. Побачення наосліп перетворюється на дику ніч, повну веселощів і божевілля, і закінчується тим, що вони обоє напиваються і проводять час у готелі в номері 309. Вранці, не в силах нічого згадати про те, що сталося, обоє прощаються і погоджуються ніколи більше не бачитися. . Проте за три місяці Лале виявляє, що вагітна від Онура.

У головних ролях: Демет Оздемір та Фуркан Палали.

17. «Дочки Гюнеш» / Güneşin Kızları

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Гюнеш — 35-річна вчителька літератури, яка мешкає в Ізмірі з трьома дочками. Якось її шлях перетинається з Халюком, бізнесменом із Стамбула; вони закохуються одне в одного і одружуються. Через об’єднання сімей Гюнеш та Халюка багато таємниць та секретів нарешті розкриються і ніхто вже не буде таким, як раніше.

У головних ролях: Емре Кінай та Еврім Аласья.

18. “Жорстокий Стамбул” / Zalim Istanbul

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Агах Караджай — голова великої компанії, який пообіцяв братові, що вмирає, дбати про його сина — Недіма. Бізнесмен намагається все робити для юнака, який з дитинства прикутий до інвалідного візка, і вирішує одружити його.

Агах сам вибирає для племінника наречену та запрошує її сім’ю пожити на території особняка Караджаєв перед знайомством із нареченим. Але тут з навчання в Америці повертається рідний син Агаха Дженк, який знайомиться з дівчиною.

У головних ролях: Фікрет Кушкан і Деніз Угур.

19. «Повня» / Dolunay

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Назли — кухарка-аматор, яка найбільше у світі хоче стати професійним кулінаром. І, поки вона вчиться, дівчина вирішує знайти підробіток і влаштовується особистим кухарем до молодого та багатого бізнесмена Феріта. Згодом герої зближуються і закохуються один в одного, хоч і дуже обережно, адже розуміють, що їхнє кохання неможливе.

У головних ролях: Джан Яман та Озге Гюрель.

20. «Вишневий сезон» / Kiraz Mevsimi

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Ойкю – скромна молода дівчина, яка живе з матір’ю та молодшим братом і мріє стати успішним модельєром. А ще вона з дитинства закохана у Меті, але той не відповідає їй взаємністю. Більше того, він закохується в її подругу Шейму, і тоді Ойкю вирішує забути про Мету.

Якось вона зустрічає Аяза — найкращого друга Мете, який одразу закохується в дівчину.


У головних ролях: Серкан Чайоглу та Озге Гюрель.

21.  « Постукайся в мої двері »  / Sen Çal Kapımı

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Знайомство красуні Еди та бізнесмена Серкана Болата починається зі сварки: він позбавляє її стипендії, залишивши дівчину лише зі шкільним дипломом. Серкан пропонує повернути їй стипендію в обмін на те, що Еда погодиться прикидатися його нареченою протягом двох місяців.

У головних ролях: Керем Бурсін та Ханде Ерчел.

22.  « Містер помилка »  / Bay Yanlış

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Езгі має намір завести міцні стосунки з «правильною» людиною і вийти заміж, але в неї нічого не виходить. Помітивши, що Езгі вже впадає у відчай, її друг Озгюр – багатий власник бару, який зовсім не вірить у кохання – починає наставляти дівчину. Озгюр нагадує їй, як спілкуватися з чоловіками і отримати того, хто їй сподобався, але незабаром розуміє, що сам закохується в Езгі.

У головних ролях: Джан Яман та Озге Гюрель.

23.  « Дочка посла »  / Sefirin Kizi

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Санджар і Наре дуже закохані один в одного, але їхні батьки забороняють їм зустрічатися: Санджар – простий хлопець, а Наре – дочка високопоставленого посла. Молоді люди вирішують одружитися таємно, але у призначену ніч Наре раптом зникає. Санджар вирішує, що вона зрадила його, але за рік дівчина знову з’являється у його житті. І вже не одна.

У головних ролях: Енгін Акюрек та Несліхан Атагюль.

24.  « Любов напоказ »  / Afili aşk

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Оптимістична Айше з дитинства живе із двома старшими братами, які намагаються контролювати її. Виходить у них не дуже, але Айше все одно завжди хотіла вирватися з-під опіки братів. Для цього вона збирається одружитися, проте після того, як дівчина застає свого нареченого в ліжку з найкращою подругою, весілля скасовується. Але здаватися Айше не збирається: зустрівши багатого переконаного холостяка Керема, вона зводить наклеп на нього, після чого батько Керема змушує сина одружитися з дівчиною.

У головних ролях: Чаглар Ертугрул та Бурджу Озберк.

25.  « Курт Сеїт та Олександра »  / Kurt Seyit ve Şura

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Курт Сеіт, солдат царської армії турецького походження, однією з балів закохується в Олександру, прекрасну дочку російського дворянина. Перша світова війна, зрада, жорстокість революції — все це намагається зруйнувати любов молодих людей, але їм все ж таки вдається залишитися разом і вистояти. Залишивши минуле життя позаду, вони вирушають до Стамбула, де на них чекають нові труднощі.

У головних ролях: Киванч Татлітуг та Фарах Зейнеп Абдуллах.

Продолвжуємо список найкращих турецьких серіалів про кохання!

Найкращі турецькі серіали про кохання

«Гірке життя» (2005–2007)

Турецьке кіно з кожним роком завойовує дедалі більшу популярність. Представляємо вашій увазі топ серіалів про любов турецького виробництва, розміщених у хронологічному порядку. Перший серіал у нашому списку – мелодрама «Гірке життя».

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Мехмет і красуня Нермін люблять одне одного і збираються побратися. Але головна перешкода на шляху до мрії — брак грошей. Молоді люди старанно працюють і намагаються вибратися з безодні бідності. Але їхнє життя змінюється, коли московський серцеїд і багатій Ендер (Огуз Галелі) закохується в Нермін. Хитрун спаює дівчину, і вона проводить з ним ніч. Наслідки досконалої помилки для Нерміна фатальні: їй доводиться вийти заміж за нелюбого, але дуже багатого Ендера і залишити позаду мрії про щастя з Мехметом.

«Сила. Повернення додому» (2006–2008)

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Головна героїня – дівчина на ім’я Сила ( Джансу Дере ), якій доля приготувала безліч випробувань:

  1. її вирвали із сім’ї, яку вона звикла вважати рідною;
  2. насильно видали заміж;
  3. не раз намагалися вбити.

Все ж таки дівчині вдається знайти щастя з чоловіком Бораном ( Мехмет Акіф Алакурт ), який виявився гідною людиною. Водночас їм судилося змінити не лише своє життя, а й долю та звичаї свого клану.

Турецькі мелодрами: «Заборонене кохання» (2008–2010)

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Головні ролі у ній виконали:

  1. Берен Саат («У чому вина Фатмагюль?»);
  2. Киванч Татлітуг (“Сон метелика”);
  3. Небахат Чехре (“Чудовий вік”).

У центрі сюжету — гарна та свавільна дівчина Біхтер. Вона конфліктує з матір’ю, звинувачуючи її в раптовій смерті улюбленого батька. Але коли її рідні починають зазнавати фінансових труднощів, дівчина вирішує вийти заміж за багатого вдівця Аднана.

У будинку чоловіка Біхтер знайомиться з красенем, племінником-сиротою на ім’я Бехлюль. Живучи під одним дахом, молоді люди намагаються приховати від оточуючих і дружина Біхтер пристрасть, що раптово наринула.

«Маленькі таємниці» (2010–2011)

Молодіжні турецькі серіали розраховані на молодшу аудиторію та підлітків. Телероман “Маленькі таємниці” – кіноадаптація американського суперпопулярного серіалу “Пліткарка”.

Найкращі турецькі серіали - серіали про кохання та зраду

Головні герої телепроекту – золота молодь, діти багатих батьків, які відвідують елітну школу. Сюжет побудований навколо взаємин таких трьох персонажів, як:

  • відкрита та добра дівчина Су ( Синім Кобал );
  • підступна, дотепна і горда Айшегюль ( Мерве Болугур ), нерозділено закохана в зведеного брата Четіна;
  • Четин «Чет» ( Бурак Озчівіт ) – багатий спадкоємець, балагур і цинік, що купається в жіночій увазі.

Вони постійно сваряться, з’ясовують стосунки, приховують справжні почуття, потрапляють у колотнечі — загалом, поступово готуються до дорослого життя.

Турецькі серіали-мелодрами радують жіночі серця зворушливим сюжетом, красивими персонажами, драматичними подіями. Вони любов і пристрасть переплітаються з ненавистю, інтригами і зрадою.

На завершення нашої статті про найкращі турецькі серіали, хочу запропонувати переглянути зворушливий багатосерійний фільм на ЮТУБ!

Гарного перегляду!

Найкращий турецький серіал ЮТУБ