Найкращі ігри про драконів на ПК

У цій добірці ми зібрали найкращі одиночні та онлайн ігри, в яких так чи інакше присутні дракони.

ОДИНОЧНІ ІГРИ ПРО ДРАКОНІВ

СЕРІЯ DRAGON AGE

Найкращі ігри про драконів на ПК

Незважаючи на назву, дракони в іграх серії трапляються досить рідко – все тому, що в минулому вони майже повністю були винищені. Але до тих, з якими вам доведеться познайомитися, краще не потикатися без високорівневого екіпірування: чудовиська здатні завдати чимало проблем, якщо справа дійде до бою. Проте перемога над драконом щедро обдарує героїв очками досвіду.

MONSTER HUNTER: WORLD

Найкращі ігри про драконів на ПК

Ця гра цілком і повністю присвячена полюванню на монстрів – у тому числі драконів. І для цього доведеться докласти чимало зусиль: Старші Дракони дуже сильні та розумні, тому необхідно вивчити їхні звички, виробити стратегію бою, а також покликати друзів, які зроблять посильний внесок у приборкання чудовиська. Повірте, битви, що розгортаються на просторах Monster Hunter World, ви ще нескоро забудете.

THE ELDER SCROLLS V: SKYRIM

Найкращі ігри про драконів на ПК

Головний герой Skyrim – Вибраний, Довакін або Дракононароджений. Він може поглинати душі драконів і використовувати особливі крики, що активують потужні заклинання. Довакін з’явився в Скайрімі якраз вчасно: дракон Алдуїн почав пожвавлювати своїх побратимів, щоб знищити світ. Нашому герою не залишається нічого іншого, як розпочати геноцид древніх істот.

The Elder Scrolls V: Skyrim можна провести, без перебільшення, сотні годин. Достатньо завантажити гру – і ви ризикуєте буквально оселитися в Скайрімі: досліджувати різноманітні локації, виконувати квести, облаштовувати свій будинок, читати книги, вивчати навички і таке інше. Щодо драконів – тут вони виступають гідними противниками, а після загибелі залишають душі, які дають доступ до нових Криків.

Читайте: Історія серії The Elder Scrolls – від початку до Довакіна

СЕРІЯ DARK SOULS

Найкращі ігри про драконів на ПК

В іграх серії Dark Souls можна зустріти не одного дракона. Не всі з них виявляться ворожими: з деякими навіть можна поговорити і отримати корисні предмети.

Але частіше, звичайно, доведеться битися, і будьте певні – кожен бій запам’ятається вам надовго. Якщо протагоніста, що забарився, може вбити самий рядовий супротивник, то що говорити про величезного ящера, який однією-єдиною атакою легко відправить шукача пригод до найближчого багаття?

DRAGON’S DOGMA: DARK ARISEN

Найкращі ігри про драконів на ПК

Очевидно, якщо у назві гри є слово “Dragon’s”, то це гра про драконів. В даному випадку міфічне чудовисько виступає як лиходій, і не тільки руйнує рідне село головного героя, але ще й краде його серце. Однак протагоніст виявляється Обраним, а їм, як ми знаємо, можна пробачити такі невеликі недоліки, як відсутність найважливішого (для будь-якої іншої людини) органу.

Dragon’s Dogma: Dark Arisen – це захоплююча пригода у великому, різноманітному світі, де на вас чекають динамічні битви, гігантські боси, цікаві персонажі та гнучка система прокачування. І дракони, звичайно ж, куди без них – адже вам ще цікаво, навіщо лиходію знадобилося те серце?

DIVINITY II: EGO DRACONIS

Найкращі ігри про драконів на ПК

Незвичайна Action RPG від бельгійської студії Larian (одна з найкращих RPG) розповідає про пригоди мисливця на драконів, який неволею отримав здатність перетворюватися на того, кого вважав за свого ворога. Разом з новим виразом наш герой обзавівся крилами, вогненним диханням та іншими корисними вміннями, які допоможуть йому у дослідженні світу Рівеллон.

І якщо геймплей за людину майже нічим особливим не виділяється (крім читання думок NPC), то «драконіс» частина є фентезійним авіасимулятором з повітряними баталіями і магічними бомбардуваннями.

DIVINITY: DRAGON COMMANDER

Найкращі ігри про драконів на ПК

Ще одна гра із серії Divinity, але виконана в жанрі гібрида покрокової стратегії та RTS. Тут гравець вступає в права спадкоємця престолу, в жилах яких тече кров дракона. Його завдання – очолити королівство та підпорядкувати собі весь Рівеллон.

Грати в Divinity: Dragon Commander непросто, але дуже захоплююче. Почнемо з того, що геймплей проекту поділено на чотири частини: вам доведеться керувати провінціями на глобальній карті, вправлятися в мистецтві дипломатії, а коли справа дійде до війни – віддавати накази генералам і особисто битися на полі бою, звичайно ж, керуючи драконом.

MIDDLE-EARTH: SHADOW OF WAR

Найкращі ігри про драконів на ПК

Middle-earth: Shadow of War – гра про фентезійне Середзем’я. А де фентезі – там і дракони. І тут вони є: у грі представлена ​​окрема гілка умінь, що дозволяють приборкувати та приручати цих істот, щоб потім використовувати у битвах. Звичайно, щоб отримати можливість осідлати дракона, доведеться витратити чимало часу на прокачування, але це того коштує – коли ви спіймаєте і підкорите монстра, що літає, інші маунти стануть вам просто не потрібні.

SPYRO REIGNITED TRILOGY

Найкращі ігри про драконів на ПК

Тривимірний платформер Spyro Reignited Trilogy розповідає про пригоди дракончика Спайро, що подорожує драконьими світами і рятує ув’язнених братів. Геймплей зводиться до вивчення рівнів, пошуку колекційних предметів і битв як із звичайними противниками, і з босами.

Зі Спайро ви вже можете бути знайомі, якщо застали часи консолі PlayStation 1, адже саме на цю платформу герой вперше і заглянув. Reignited Trilogy є ремейком трьох ігор серії (першої частини, Ripto’s Ragel і Year of the Dragon) на ПК – гравців чекають все ті ж лампові пригоди, але з помітно погарнілою картинкою.

DREAMWORKS DRAGONS: DAWN OF NEW RIDERS

Найкращі ігри про драконів на ПК

Гра за мотивами «Як приручити дракона», присвячена виходу третьої частини мультфільму. Разом з Ікінгом та Беззубиком гравець вирушить у нові пригоди, де на нього чекають битви, дослідження, головоломки та зустрічі з уже знайомими героями.

Вас може зацікавити: Повнометражні мультики українською мовою

Нічого надприродного від гри не чекайте – це добротна пригода, розрахована на тих, хто не хоче розлучатися зі світом вікінгів після перегляду мультфільму. Цікаво те, що користувачі називають цю гру найкращою з тих, що виходили по всесвіту.

PANZER DRAGOON

Найкращі ігри про драконів на ПК

Гра в жанрі «рейковий шутер» Panzer Dragoon вийшла ще в 1995 році, але в 2020 році розробники подарували їй нове життя у вигляді ремейку із сучасною графікою та адаптованим під комп’ютери управління. Осідлавши дракона на далекій фантастичній планеті, ви повинні не дати Дракону-прототипу знищити світ. Просто тому, що ви можете.

Розстрілювати все, що рухається, вам належить протягом семи вражаючих своєю красою рівнях, а ворогами виступлять гігантські бабки, піщані черв’яки і літаючі бойові кораблі.

ELMARION: DRAGON TIME

Найкращі ігри про драконів на ПК

У РПГ Elmarion: Dragon time вам належить вжитися в шкіру вогнедишного створення і з руйнівною силою обрушувати гнів на своїх ворогів. За сюжетом дракон у нас – добрий, і воює він за людей проти армії нежиті. Хоча люди не мають захисту від вогню, тому якщо що…

Керуючи драконом, ви займетеся дослідженням навколишнього світу та захистом людських міст від навал поплічників темряви, а також спалюватимете все, що душі заманеться. Персонажу можна прокачувати, але не думайте, що ви не зустрінете перешкод на шляху, бо вороги тут дуже сильні, і їх досить багато.

ANGELS WITH SCALY WINGS

Найкращі ігри про драконів на ПК

Angels with Scaly Wings виділяється серед інших ігор добірки, адже це не якийсь екшен або RPG, а візуальна новела, героями якої є дракони. У ролі звичайної людини гравець потрапляє в драконів світ, де він має служити вірою і правдою вигаданим, як здавалося головному герою раніше, істотам. А також розкрити змову, врятувати світ і знайти кохання.

THE I OF THE DRAGON

Найкращі ігри про драконів на ПК

Дія The I of the Dragon відбувається у прекрасному світі Ніома, де живуть фантастичні істоти всіх видів та розмірів. На перший погляд, це спокійне місце, але в глибинах підземних шахт ховається жахливе зло. Гігантський демон Скарборр вже намагається вибратися назовні разом зі своєю армією, і тільки ви зможете йому перешкоджати.

Вибирайте із трьох великих драконів. Один з них вивергає полум’я, інший має магічні здібності, третій вивчив силу некромантії. Кожен має вивчити понад 60 заклинань і вразити ворога на землі та в повітрі. На вас чекають 12 різноманітних карт, на яких під управління дадуть не лише крилатих ящерів, а й інші юніти, щоб зводити та захищати людські поселення.

GOTHIC 2

Найкращі ігри про драконів на ПК

У другій частині серії Gothic обраний має вразити відразу кілька драконів. Всі вони були покликані криком Сплячого, щоб обрушити гнів на Хорініс і допомогти армії темних сил побороти людство і дати стародавньому злому божеству вийти з ув’язнення.

У цій екшен-РПГ старої школи нам доведеться добре розвинути навички персонажа, пройтися по всіх куточках карти, виконати безліч квестів і знайти око Інноса, що змушує перетинчастокрилих підкоритися волі носія і говорити з ним, не нападаючи. Ставши мисливцем, Безіменний побореться з кам’яним, болотним, крижаним, двома вогненними зміями та містичним драконом-нежиттю.

DRAGON FORGE

Найкращі ігри про драконів на ПК

Dragon Forge – гра на виживання, де вас закине на простори проклятих земель в образі дракончика, який займатиметься збиранням ресурсів і будівництвом власної бази, де підручні гобліни добуватимуть і вироблятимуть нові типи матеріалів, а ви розвиватимете інфраструктуру поселень.

Досліджуйте мальовничий світ, зводьте нові заводи та фабрики, випалюйте ліси, відганяйте небезпечні істоти та вивчайте стародавні байки, які навчать вас тому, як стати великим і великим драконом.

FIRE AND STEEL

Найкращі ігри про драконів на ПК

Fire and Steel розповість альтернативну історію Другої світової війни, серед якої раптово прокинувся від тисячолітнього сну крилатий ящір і почав винищувати тих, хто порушив спокій, та так, що тим довелося об’єднати зусилля для упокорення хижака.

Геймплейно це екшен-симулятор, в якому на повних швидкостях вам потрібно буде пронестися над скупченням ворожої техніки і спалити дотла танки і великокаліберні гармати, розплавити і потопити гігантські есмінці, зустрітися віч-на-віч з повітряними асами на винищувачах. І шляхом знищення людської військової могутності, привести людство до миру та тиші, щоб впасти у сплячку ще на тисячу років.

HOARD

Найкращі ігри про драконів на ПК

HOARD – казуальна стратегія, де ви займатиметеся звичними та звичайними для фентезійної істоти справами: палити села, громити героїв та лицарів, викрадати принцес, заграбувати гори золота і складати їх у своїй печері, щоб усі навколишні дракони позаздрили.

Більше 35 унікальних королівств чекають вашого вторгнення у 4 різних режимах гри. Специфічна графіка робить проект схожим на настільну гру, що ожила. Змагальний процес до 4 осіб може захопити компанію гравців різноманітністю тактик та стратегій та непередбачуваних поворотів не лише рандомних подій, а й дій суперників.

DRAGON DROP

Найкращі ігри про драконів на ПК

Dragon Drop – весела аркада для компанії друзів або одиночних битв з ботами, в якій маленькі дракончики воюють між собою на дрібненькій карті з різнокольорових блоків. Дракона дихання ламає майданчики, а чудові звірята не вміють літати, так що ви повинні загнати в кут і скинути ворогів раніше, ніж вони дістануться вас.

Відкривайте нові вміння та сотні предметів, що надають вашим вихованцям індивідуальності. Налаштовуйте кольори, смішні капелюхи та в бій із чотирма відчайдушними вояками.

DRAKAN: ORDER OF THE FLAME

Найкращі ігри про драконів на ПК

У світі Drakan: Order of the Flame зло було давно повалено за допомогою драконьих вершників, які пов’язували свої душі та тіла з гігантськими літаючими рептиліями для боротьби з силами пітьми. Після викорінення ворожих і орден наїзників зник безслідно, поки раптом темні створіння не повертаються, щоб оживити стародавнього чаклуна, руйнуючи при цьому село головної героїні.

Грати ми будемо за дівчину Рінн, що втратила раптово сім’ї та вдома, а також за легендарного дракона Арока, з яким воїнка провела ритуал з’єднання. Перед нами слешер із різноманітними комбо та кривавим рубіловом супостатів, яке розбавляється польотами на крилатому монстрі та запеклими боями з вивернами та наземними загонами. Все це на великих локаціях із заплутаними підземеллями та простором для пілотування Арока.

DRAGON RIDERS: CHRONICLES OF PERN

Найкращі ігри про драконів на ПК

Dragon Riders: Chronicles of Pern заснована на циклі романів письменниці Енн МакКефрі, яка придумала цілий всесвіт, в якому нащадки космічних колоністів на планеті Перн виростили з місцевих ящірок справжнісіньких драконів із земних легенд. Вони стали слугами людства, та був і вірними друзями.

Самі романи є сумішшю фентезі і фантастики. Гра ж є міксом квесту, РПГ та симулятора дракона. Незабаром наш вершник обзаведеться необхідністю прокачування та управління драконоподібним гігантом. Ви відвідаєте більше 100 локацій і поговорите більш ніж зі 170 NPC, які розповідатимуть таємниці цього цікавого світу та проведуть за сюжетом у пошуках чотирьох дівчат, необхідних для появи золотого дракона.

ОНЛАЙН ІГРИ ПРО ДРАКОНІВ

NEVERWINTER

Найкращі ігри про драконів на ПК

Очолює наш підрозділ MMORPG Neverwinter, заснована на правилах D&D (у модифікованій 4 редакції). Тут гравців, крім епічного сюжету, динамічної бойової системи, докладного редактора персонажів і контенту користувача, чекають зустрічі з драконами, кожен з яких здатний піднести чимало сюрпризів у бою. Втім, ігнорувати їх не варто, адже перемога над чудовиськом принесе чимало досвіду та корисних нагород та, особливо, купонів, необхідних для покращення гільдійських фортець.

DRAGON KNIGHT

Найкращі ігри про драконів на ПК

Небагато ігор про драконів, що вийшли на ПК, дозволяють виховати цих істот як вихованців. Dragon Knight, браузерна MMORPG, дає таку можливість: тут можна обзавестися власним драконом, який стане надійним помічником у численних битвах. Великий світ, симпатична графіка, цікаве прокачування та захоплююча покрокова бойовка додаються.

DARK AND LIGHT

Найкращі ігри про драконів на ПК

Масштабна MMORPG з елементами пісочниці, в якій, окрім інших істот, є і дракони. Тут їх можна приручити, осідлати і надалі використовувати як помічники. Звичайно, добровільно вдягнути на себе ярмо гігант не дасть: доведеться попітніти над його приборканням. Зате у разі успіху гравець отримає під свій контроль могутню силу, яка стане в нагоді у подорожах ігровим світом.

DUNGEONS & DRAGONS ONLINE

Найкращі ігри про драконів на ПК

MMORPG, заснована на правилах настільної рольової гри D&D (редакція 3.5). Гравцям належить досліджувати великий світ, зачищати підземелля, розвивати своїх персонажів, торгувати, освоювати професії тощо. Звичайно ж, тут присутні і дракони, причому як противники, так і ролі окремої грабельної раси Дракононароджених. Незважаючи на свій поважний вік, Dungeons & Dragons Online все ще має успіх серед геймерів.

DAY OF DRAGONS

Найкращі ігри про драконів на ПК

Одна річ – протистояти драконам чи осідлати їх, але зовсім інша – це вжитися в їхню шкуру та спробувати вижити на просторах суворого фентезійного світу. Зустрічайте цікавий симулятор виживання, в якому ви стаєте монстром і боретесь за своє місце у світі з недружні родичами та іншими істотами.

Все, як у добротних іграх жанру – досліджуємо величезний світ, підтримуємо життєві показники в нормі та ростемо з кожним убитим ворогом. І нехай гра недосконала на технічну сторону (на осінь 2021 року знаходиться в ранньому доступі), розробникам вдалося реалізувати класну ідею, і вдосконалюють вони її до цього дня.

CITADEL: FORGED WITH FIRE

Найкращі ігри про драконів на ПК

Масштабна MMORPG, акцент в якій зроблений на магію та драконів. У ролі мага, що починає, ви відправитеся в подорож по небезпечному світу, де крилаті чудовиська стануть як ворогами, так і вірними союзниками.

Як і будь-яка ММОРПГ, ця пропонує досліджувати величезний відкритий світ з різними біомами, боротися з усіма, кого побачите, побудувати замок та нескінченно шукати кращі предмети, посилюючи свого бійця. Драконів тут можна приручати і приборкати, тож вашим ворогам точно не поздоровиться.

TIME OF DRAGONS

Найкращі ігри про драконів на ПК

Онлайн гра, в якій дракони, на додаток до своїх здібностей, оснащені різним озброєнням – ракетами, лазерами та іншими високотехнологічними гаджетами. Знищувати суперників можна у шести різноманітних режимах, а для бойових вихованців передбачена система прокачування. Зірок з неба Time of Dragons не вистачає, але як ММО-екшен на кілька вечорів цілком зійде. До того ж доступний цей проект абсолютно безкоштовно.

DRAGON: THE GAME

Найкращі ігри про драконів на ПК

Симулятор дракона, в якому ви можете політати над полями, лісами та горами у вигляді вогнедишного ящера і битися з іншими гравцями. До особливостей гри можна віднести широкі можливості прокачування та налаштування персонажа, але слід попередити – качати її варто лише якщо ви готові миритися з дуже несучасною графікою.

SCHOOL OF DRAGONS

Найкращі ігри про драконів на ПК

ММОРПГ School of Dragons створено за мотивами мультфільму “Як приручити дракона”. Як і Іккінг, гравець постарається порозумітися з вогнедишними «монстриками» – рятувати їх, виводити і навчати. Усього присутні понад 60 різних драконів, серед яких вам можуть бути знайомі Беззубик, Громігільда, Смертохват та інші.

Також гра похвалюється наявністю сюжетної лінії, великою кількістю персонажів, епічними завданнями та масою занять. Гра створена насамперед для юної та зовсім юної аудиторії, що після перегляду мультфільму захотіли відвідати острів Олух.

ГРА ПРЕСТОЛІВ: ЗИМА БЛИЗЬКО

Найкращі ігри про драконів на ПК

Гра престолів : Зима близько – браузерна стратегія з мотивів однойменного серіалу, що пропонує зійти на престол і правити з усіма витікаючими. У ролі молодого лорда гравець збудує замок, найме юнітів і вирушить на завоювання Семи Королівств. На службу можна прийняти і персонажів, які більш ніж знайомі фанатам серіалу (Джон Сноу, Ар’я Старк і таке інше).

Щедра тітка Дейєнеріс Таргарієн подарує геймеру драконове яйце, з якого вилупиться серйозний помічник для армії. Вихованця можна ростити, розвивати його таланти і навички, а також відправляти досліджувати різні області Вестероса. Покерувати дракончиком, на жаль, не вийде, але без нього тут нікуди.

WORLD OF WARCRAFT

Найкращі ігри про драконів на ПК

Дракони у WoW – дуже часті гості. Вони були створені стародавніми титанами, а деякі з них виступають у грі могутніми союзниками або ж небезпечними ворогами – наприклад, Смертокрил, з вини якого в Азероті стався руйнівний Катаклізм, якому було присвячене ціле доповнення. Загалом, у подорожах світом World of Warcraft ви обов’язково перетнетеся з драконами – навіть не сумнівайтеся.

CENTURY: AGE OF ASHES

Найкращі ігри про драконів на ПК

Якщо вам не вистачає екшену і драйву, то добре зігріє вашу кров швидкісний командний онлайн-шутер, в основу якого лягла верхова їзда на драконах. На вибір представлено кілька типів наїзників, але навряд чи це важливо, коли на вас чекають гарячі бої на арені, які не дадуть перевести дух ні на секунду, а барвисті та деталізовані локації дозволять вам відчути себе, наче на гонці.

Хорошою новиною є те, що гра безкоштовна, що, напевно, стане сюрпризом для тих, хто шукає чудовий проект про драконів.

DRACONIA

Найкращі ігри про драконів на ПК

Draconia – MMORPG, в якій геймерам дозволяється створити свого літаючого підопічного. Великий редактор дасть кастомізувати чудовисько за своїм смаком та фантазією, а потім випустити у відкритий світ, повний загадок, таємниць, гарних пейзажів та інших гравців.

Ви можете не просто подорожувати величезною картою, але й виконувати щоденні та разові квести, щоб підвищити досвід та підняти рівень, навчаючись новим здібностям. Ви можете збирати різні ресурси, крафт скарби, зберігати накопичені скарби і боротися з іншими зміями, якщо раптом захочеться старого доброго PvP.

DRAGON SAGA

Найкращі ігри про драконів на ПК

Dragon Saga – масова рольова гра, поєднана з екшеном сайд-скроллер. Виберіть собі один із відповідних класів і приготуйтеся до пригод більш ніж на 30 різноманітних локаціях зі своїм бестіарієм та великими босами, серед яких є й могутні дракони.

Ви й самі можете приручити та осідлати тварюку, прокачуючись разом, щоб ще простіше було проходити постійні завдання та гріндити у підземеллях.

DRAGONS AND TITANS

Найкращі ігри про драконів на ПК

Dragons and Titans – класична MOBA, лише з дещо зміненими цілями, яких домагаються протиборчі сторони конфлікту. Ваша команда повинна відстояти скованого титану, звільнення якого ознаменує неминучу загибель ворога.

На ваш вибір є 30 видів істот, серед яких безліч драконів. У кузнях ви зможете викувати більше 30 найпотужніших знарядь-артефактів, здатних переламати хід поточної битви. 3 види карт та одиночна кампанія, в якій можна відточити навички та відкрити нових потвор, зроблять вас «Володарем Драконів».

DRAGON WORLD

Найкращі ігри про драконів на ПК

Dragon World виконана в низькополігональній стилістиці графіки, що надає грі певного шарму. Налаштуйте за бажанням дракона та вирушайте на розвідку у небо над безкрайніми територіями. Відчуйте свободу польоту або воюйте з онлайн-гравцями на землі. Об’єднуйтесь у групи чи з’ясовуйте хто сильніший в аналогу королівської битви.

БОНУС: FAR CRY 3: BLOOD DRAGON

Найкращі ігри про драконів на ПК

У 2013 році компанія Ubisoft випустила шалене самостійне доповнення для гучного бойовика Far Cry 3. Шутер, який отримав назву Far Cry 3: Blood Dragon, виконаний у ретро-стилістиці, наповнений безліччю жартів і посилань до бойовиків 80-90-х, і радує ураганними перестрілками під електронний саундтрек. А ще тут є механічні дракони, яких так весело нацьковувати на ворожі табори.

ДРАКОНИ, ЯКИХ МИ ВТРАТИЛИ: SCALEBOUND

Найкращі ігри про драконів на ПК

У 2014 році студія Platinum Games анонсувала action RPG Scабоund для РС та Xbox One. Гра була присвячена пригодам хлопця на ім’я Дрю, який потрапив у незнайомий світ і виявився пов’язаним із величезним драконом. Два герої мали перемогти могутніх ворогів і врятувати безліч паралельних всесвітів, але з якихось причин у 2017 році видавець Microsoft скасував гру, так що про долю Дрю та його новоспеченого друга ми, на жаль, ніколи не дізнаємося.