Молитва про мир в Україні: текстКожен православний віруючий має читати молитву за мир в Україні, щоб закінчилося кровопролиття. Ніхто не має бути байдужим у ці важкі дні для українського народу.

Всевишній Боже, Владико і Сотворителю всієї тварі, наповнюй вся величністю Твоїм і утримуй силою Твоєю.

До Тебе Великодаровитого Господа нашого припадаємо, серцем скрушеним і старанною молитвою про країну Українстей, чварами і негараздами, що роздираються.

Премилосердний і Всесильний, не до кінця гнівайся, Господи! Будь милостивий нам, молить Тебе Твоя Церква, що представляє Тобі начальника і вчинителя спасіння нашого Ісуса Христа. Зміцни силою Твоєю вірні люди в країні Українстей, що заблукають просвіти розумні очі світлом Твоїм божественним, нехай зрозуміють Твою істину, пом’якши їхню жорстокість; Не відверни лиця Твого від нас, Господи, віддай нам радість спасіння Твого. Згадай милості, що показав єси отцем нашим, поклади гнів Твій на милосердя і дай допомогу Твою народові українському, в скорботі сущому.

Молить Тебе Церква, що представляє Тобі клопотання всіх святих, що в ній просяяли, добряче ж Пресвяті Богородиці і Приснодіви Марії, від давніх років покриваючі і заступаючі наші країни. Вігрій серця наша теплотою благодаті Твоєї, утверди волю нашу у волі Твоєї, щоб як давніша, так і нині прославиться всесвяте ім’я Твоє, Отця і Сина і Святого Духа, на віки віків.

Амінь.