Мобільна Diablo Immortal заробила понад 100 млн доларів за два місяці

Мобільна Diablo Immortal заробила понад 100 млн доларів за два місяці

Diablo: Immortal заробила на мобільних пристроях вже понад 100 млн. доларів, повідомляє Sensor Tower. Для цього грі знадобилося лише вісім тижнів.

Згідно з твердженнями аналітиків, проект виявився однією з найуспішніших мобільних ігор за швидкістю заробітку подібної суми. Immortal поступається лише Pokemon Go, обігнавши Fire Emblem Heroes та Fortnite.

Найбільше вдалося заробити у США, Південній Кореї та Японії. 59% зібраної суми припало на iOS, а 41% — на Android.

Також Blizzard повідомила, що Diablo Immortal завантажили вже понад 30 млн. разів.

Компанія Blizzard звітувала про те, що спірну мобільну екшен-RPG Diablo: Immortal, розкритиковану гравцями за агресивну монетизацію, завантажили вже понад 30 мільйонів разів. Ще тиждень тому, 24 липня, ця цифра була набагато меншою — тоді розробники повідомляли про 20 мільйонів завантажень. Таке вибухове зростання завантажень можна пояснити тим фактом, що 25 липня гра таки вийшла на території Китаю.

Як нагороду за цю подію автори роздають всім гравцям внутрішньоігрові бонуси: ви можете отримати шість гліфів для великих порталів і один легендарний гліф, просто залогінившись у гру.

Та трохи позитиву – мешканцям росії та білорусі, нагадаємо, доступ до Diablo Immortal у результаті закрили – тепер не допомагає навіть VPN.

Так бы мовити – “В след за русским кораблем!”