Метафора – Що таке метафора?

Метафора у багатьох асоціюється зі шкільними роками, більшість з нас тоді дізналися її значення і визначення. Метафора також супроводжує нас у дорослому житті, кожен день, і її використання настільки поширене, що в більшості випадків ми робимо це несвідомо.

Метафора - Що таке метафора?

Простіше кажучи, метафора – це зв’язок, який виходить за межі буквального значення, це опосередковане повідомлення чогось у короткій формі, іноді навіть одним словом, а також у довгій формі, наприклад, через історію.

На цьому визначення метафори не закінчується, щоб повністю зрозуміти її, варто знати, що її можна використовувати як ефективний інструмент, який спрощує наше спілкування з іншими людьми, які завдяки використанню метафори краще розуміють, що ми маємо передати їм.

Метафора також є інструментом впливу і використовується як у повсякденному спілкуванні, так і в маркетинговій комунікації. У разі метафори слова найчастіше втрачають своє первісне значення і набувають зовсім нового.

Однак, щоб метафора мала будь-яке значення, людина повинна вміти створювати зв’язки, які були б невидимі, якщо зосередитися на її елементах буквальним способом.

У метафорах ми застосовуємо певну абстракцію до способу розуміння. Цікаво, що є багато наукових досліджень, які доводять, що права півкуля мозку відіграє ключову роль у небуквальному розумінні метафор, і люди з ураженою правою півкулею сприймають буквально не лише метафори, а й вірші та сарказм.

Функція метафори

Основна функція метафори – полегшувати розуміння та створювати нові асоціації. Завдяки метафорі мозок створює зв’язок між певним патерном нейронної діяльності та реальним, існуючим світом. Метафора також виконує дивовижну функцію і відображає ставлення мовця до обговорюваного питання. У літературі вона підвищує художню цінність, засвідчуючи походження та майстерність творця метафори.

Для повного розуміння ми представляємо деякі добре відомі та менш відомі метафори, ці приклади допоможуть вам ще краще зрозуміти, що таке метафора. Ми беремо бика за роги – зібравши себе разом і зіткнувшись із проблемою, з якою ми довго не могли впоратися, ми можемо також побачити своїми очима, коли дивишся кудись далеко або побачити, як щось звучить, звісно, ​​вухом, а не оком… О, це так!

 Ви можете спостерігати за кимось, наприклад, коли він вам подобається або він розмовляє з вами, і якщо в цей час ми виявимо неточність, ми можемо надати його зловити слово, навіть якщо ніхто ніколи не бачив цього слова, не кажучи вже про те, щоб торкнутися його…

Ми також можемо покладіть каву на лавку процедури цього не дозволяють, коли вони хочуть нам допомогти, але зв’язані руки. У когось можуть бути , коли ми хочемо вести з кимось прямі переговори , особливо коли ви з кимось не на одній хвилі >зрозуміти, що відбувається< /span> та зрозумілі вам . Я сподіваюся, що ці приклади метафор зрозумілі.

Метафора - Що таке метафора?

Метафора, маркетинг і оповідання

Метафори сповнені літератури, особливо поезії, а також філософії, релігій і нашої повсякденної мови. Метафори ефективні у справі впливу, оскільки з боку вони найчастіше виглядають просто, спокійно і невинно, що ефективно присипляє т.зв. критичний фактор розуму, допомагаючи з переконливими повідомленнями. Метафора використовується в маркетингу напр. у розповіді історій або в переконливих рекламних слоганах. Ми також можемо знайти це в гіпнозі. Цікаво, що гіпнотизери стверджують, що мова несвідомого — це мова метафор.