Лікування волосся – Як лікувати волосся гарячою олією?

Ваше волосся сухе, кучеряве або ламке та легко ламається? Якщо навіть змащування не допомагає, можливо, вам доведеться спробувати процедуру з гарячою олією, щоб глибоко живити волосся.

Процедури з гарячою олією ідеально підходять для живлення пошкодженого, кучерявого та сухого волосся. Вони можуть інтенсивно зволожити ваше волосся, роблячи його сильним і здоровим. Ви також можете спробувати різні олії, щоб знайти ту, яка вам найкраще підходить. Читайте далі, щоб дізнатися більше.

Що гаряча олія робить з вашим волоссям?

Лікування волосся - Як лікувати волосся гарячою олією?

Процедура з гарячою олією допомагає живити сухе, кучеряве та пошкоджене волосся, яке легко ламається або має посічені кінчики.

Під час нанесення гаряча олія запечатує кутикулу волосся, тим самим зволожує його та робить його міцнішим, тому менше ламкість.

При нанесенні на шкіру голови процедури з гарячою олією можуть забезпечити живлення волосяних фолікулів, посилюючи кровообіг у шкірі голови.

Як зробити лікування гарячою олією?

Лікування гарячим маслом можна легко провести вдома. Спочатку виберіть кокосове, оливкове, мигдальне, лавандове, жожоба, арганове або авокадо. Далі виконайте наведені нижче дії.

1. Оскільки лікування гарячою олією найкраще діє на чисте волосся, переконайтеся, що ви правильно вимили волосся. Чисте волосся дозволяє олії краще вбиратися в кутикулу волосся.

2. Розігрійте бажану олію, поки вона не стане достатньо теплою, щоб зручно помістити палець, не обпекшись. Візьміть приблизно 5-6 столових ложок або більше залежно від довжини вашого волосся.

3. Перш ніж почати, переконайтеся, що ваше волосся напівсухе.

4. Розчешіть всі вузли з волосся.

5. Візьміть трохи масла в долоню і нанесіть його на пасма волосся. Обережно помасажуйте шкіру голови, щоб стимулювати кровообіг .

Що робити після процедури з гарячою олією?

Після того, як ви нанесли масло і помасажували шкіру голови, надіньте на волосся шапочку для душу і залиште на 15-20 хвилин. Вимийте волосся м’яким шампунем, потім нанесіть кондиціонер.

Яка олія найкраще підходить для догляду за волоссям?

Якщо ваше волосся дуже сухе або дуже кучеряве, кокосова олія ідеально підійде завдяки своїм інтенсивним зволожуючим властивостям. Він також легше вбирається глибоко в стрижень волосся.

Якщо ваше волосся жирне або має тенденцію швидше жирніти, ви можете обрати олію з меншим вмістом жиру. Мигдальна, оливкова олія або олія жожоба швидко вбираються стрижнем волосся, що мінімізує залишки олії на шкірі голови чи волоссі.

Ви також можете використовувати олію авокадо для обробки гарячою олією. Він містить мінерали, антиоксиданти, біотин, жирні кислоти та вітаміни B5, A та E. Згідно з дослідженнями, олія авокадо містить мінерали, які ущільнюють кутикулу волосся та забезпечують їх зволоженням, тим самим запобігаючи ламкості.

Щоб лікувати свербіж шкіри голови, ви можете використовувати олію лаванди. Він має антимікробні властивості, які можуть зменшити бактеріальні інфекції, зменшити свербіж і навіть допомогти вбити вошей.

Олія розмарину, згідно з дослідженнями, також сприяє росту волосся.

Як часто слід наносити гарячу олію на волосся?

Незалежно від того, яке у вас волосся, процедуру гарячої олії слід робити принаймні раз на тиждень. Якщо ваше волосся сильно пошкоджене, пофарбоване або дуже сухе, ви можете повторювати його кожні чотири дні.

Які переваги лікування гарячою олією?

 • Зволожена шкіра голови та волосся
 • Менше посічених кінчиків
 • Підвищена міцність волосся
 • Покращена еластичність волосся
 • Зменшене завивання
 • Позбавлення від лупи
 • Посилення кровообігу в шкірі голови
 • Здоровий ріст волосся

Чи може гаряча олія пошкодити ваше волосся?

Якщо у вас чутлива шкіра або шкіра голови реагує на масло, то так, воно може пошкодити ваше волосся. Це може статися, якщо ви використовуєте масло, яке, можливо, змішано з хімікатами або синтетичними інгредієнтами.

Перш ніж приступити до процедури з гарячою олією, ви можете провести тест на патч, нанісши кілька крапель олії на шкіру ліктя. Якщо на шкірі немає висипки або свербежу, його можна вважати безпечним. Завжди стежте, щоб масло не було занадто гарячим.

Ти знав?

 • Сухе волосся частіше ламається, тому що воно не може легко розтягнутися. Якщо правильно зволожувати волосся, воно стає більш еластичним і не ламається під час висмикування.
 • Якщо ваше волосся дуже пористе, воно не може утримувати вологу, що надає йому кучерявого вигляду.
 • Олія авокадо може допомогти зволожити, відновити та зміцнити волосся, оскільки воно допомагає розблокувати заблоковані фолікули.
 • Ви можете змішати рівні кількості кокосової олії першого віджиму та олії авокадо та використовувати їх для лікування гарячою олією.
 • Змішайте половину авокадо, половину банана та одну ложку меду з невеликою кількістю авокадо та кокосової олії, щоб створити глибоку кондиціонуючу маску для волосся.

Ви наносите гарячу олію на мокре чи сухе волосся?

Зазвичай вам слід наносити гарячу олію на напівсухе або вологе волосся. Щойно вимите волосся ідеально підходить, оскільки воно сприяє кращому вбиранню олії.

Висновок

Якщо ви хочете, щоб ваше натуральне волосся виглядало м’яким, блискучим і здоровим, процедури з гарячою олією можуть ефективно підтримувати ваше волосся на вигляд і на дотик. Вони також можуть допомогти вам звести до мінімуму звичайну шкоду, яку завдає укладання та фарбування волосся.