Губи – Як правильно робити пілінг губ?

Через багато років ви придбали нову улюблену помаду. Коли ви збираєтеся його приміряти, ви розумієте, що ваші губи потріскані та сухі? Ви все одно йдете вперед і ковзаєте по ньому. Результат: гладка помада осідає в тріщинах ваших губ!

на жаль! Потріскані та сухі губи – це не лише біда взимку. Воно продовжується, тому що ви пропускаєте важливий крок — відлущування губ.

У цій статті ми розповімо вам усе, що вам потрібно знати про те, як відлущити губи для гладкого та м’якого покриття.

Чому важливо робити пілінг губ?

Губи - Як правильно робити пілінг губ?

Іноді нанесення на губи бальзамів або олій недостатньо, щоб вилікувати постійно потріскані губи. Відлущування має вирішальне значення для зникнення мертвих клітин і появи свіжих шарів. Це допомагає підтримувати здорову та гладку дутку.

1. Видалення мертвої шкіри

Шкіра на губах дуже тонка, тому вона дуже чутлива і схильна до пошкоджень. Продукти не можуть проникнути в шкіру, коли там накопичуються мертві клітини. Відлущування допомагає видалити верхню суху поверхню губ, щоб відновити здоровий шар.

2. Допомагає зволожити губи

Однією з основних причин відлущування губ є позбавлення від сухості шкіри. Після того, як ви відлущуєте мертвий шар, губи залишаться зволоженими і не висихають легко.

3. Розгладжує губи

Напевно був час, коли ви наносили помаду на свої потерті сухі губи. Якщо у вас є, ви знаєте, що вам не подобається цей ефект грудок і лущення. Відлущування підготує ваші губи та зробить їх ґрунтовними, а поверхня для роботи стане гладкою та рівною, що забезпечує більш гладке нанесення помади та довше залишається.Для досягнення найкращих результатів зволожите губи після пілінгу та зачекайте годину, перш ніж наносити помаду.

4. Нейтралізує знебарвлення

Відлущування — це ефективна техніка, яка допомагає позбутися надокучливих темних плям, забруднень і нейтралізувати зміну кольору губ. Коли ви відлущуєте губи зубною щіткою з вазеліном або будь-яким іншим засобом, темніші ділянки, які залишаються навколо, очищаються мертвою шкірою. Це залишає менше плям з кожним раундом відлущування.


Як зробити пілінг губ — найкращі способи?

Губи - Як правильно робити пілінг губ?

Відлущування — це проста техніка. Він включає ексфоліант, який є грубозернистим інгредієнтом, виготовленим з дрібних твердих фрагментів, призначених для видалення мертвої шкіри.

Скраби для губ — простий спосіб відлущити губи в домашніх умовах. Ви можете насолоджуватися приємним і веселим процесом, створюючи вдома скраб для губ із найпростіших інгредієнтів. Як варіант, ви можете придбати в магазині готовий продукт.

Відлущування губ цукром і оливковою олією або кокосовою олією — це засіб, який можна приготувати за лічені хвилини. Швидко та делікатно відлущуйте губи, додавши щіпку цукру до улюбленого бальзаму для губ. Це добре працює та економить багато часу.

Якщо ні, ви можете вибрати вишню з асортименту домашніх інгредієнтів на основі ваших особистих уподобань. Ідея полягає в тому, щоб з’єднати ваш улюблений відлущувальний інгредієнт із пом’якшувальним/зволожуючим засобом, і все готово!

Домашній скраб для губ своїми рукамиВідлущувальний інгредієнт


Пом’якшувальний засіб


кориця


Ваш улюблений бальзам для губ


Кава мелена


Вазелін (вазелін)


Ватний тампон


Олії (жожоба, кокосова, оливкова та ін.)


Цукор (білий/коричневий)


Мед


Рушник або зубна щітка


олія з насіння дерева ші

Кроки:

1. Якщо ви робите пілінг вдома, візьміть приблизно столову ложку відлущуючого інгредієнта.

2. Потім додайте пом’якшувальний засіб. Кількість повністю залежить від вибраних інгредієнтів.

3. Змішайте все разом.

4. Перед тим, як нанести суміш на губи, витріть залишки засобу. Потім змочіть губи водою, щоб вони пом’якшилися.

5. Занурте засіб, який ви вибрали, як-от зубну щітку або скрабер, у суміш і нанесіть її на губи легкими круговими рухами.

6. Якщо ви відлущуєте губи мочалкою чи будь-яким іншим способом, не розчісуйте губи занадто різко. Це надто позбавить ваші губи.

7. Після 2-3 хвилин пілінгу змийте залишки продукту водою або витріть м’якою тканиною або серветкою. Потім нанесіть зволожуючий бальзам для губ на ваш вибір.

8. Якщо ви використовуєте товар, придбаний у магазині, виконайте кроки з 4 по 7.Додавання смаку, як-от дрібка какао-порошку або крапля чистого екстракту ванілі, надає вашому пілінгу чудового аромату.


Як часто потрібно робити пілінг губ?

Загальна думка полягає в тому, що вам буде корисно робити пілінг губ один-три рази на тиждень.

Що б ви не робили, ви не повинні надмірно відлущувати шкіру. Ви повинні почати з одного разу на тиждень і, за потреби, досягати трьох разів на тиждень. Це повністю залежить від того, скільки губної помади та інших продуктів ви використовуєте протягом тижня.

Незважаючи на те, що це спокусливо, не скрабуйте надто сильно та не використовуйте агресивні інгредієнти. Якщо ви пам’ятаєте, що читали раніше, шкіра на ваших губах тонка і чутлива. Тому будь-яка різкість може викликати роздратування або рану.Відлущування на ніч і подальше використання якісного бальзаму для губ гарантують, що ви прокинетеся з гладкими, зволоженими та пухкими губами.


Поради та підказки щодо відлущування губ?

1. Будьте ніжними

Цей момент неможливо підкреслити достатньо! Будь ніжним з губами. Якщо ви відлущуєте губи за допомогою зубної щітки, рук або тампона, використовуйте ніжні кругові рухи.

2. Не зловживайте пілінгом

Знову ще один момент, який вимагає повторення. У цій статті наводяться переконливі причини, які свідчать про те, що надмірне відлущування шкідливе для вас. Дотримуйтесь один або максимум тричі на тиждень. Це видалить мертву шкіру, а ваші губи залишаться м’якими та еластичними.

3. Захистіть свої губи

Відлущування та захист йдуть рука об руку. Після пілінгу потрібно захистити губи хорошим бальзамом для губ. Хороший бальзам для губ захистить ваші губи від сонця та забезпечить їм завжди гарний вигляд. Цей крок також допомагає уникнути темних плям.

4. Не робіть пілінг на сухій шкірі

Одна з найважливіших порад — ніколи не робити пілінг на сухих губах. Відлущування на сухих губах спричинить почервоніння та подразнення ваших губ. Отже, як тоді відлущити губи? Все просто, злегка промокніть губи.

5. Зупиніть роздратування

Це правда, особливо якщо ви працюєте з продуктами, купленими в магазині. Не всі пілінги однакові. Деякі продукти можуть містити такі інгредієнти, як саліцилова кислота, які подразнюють шкіру, якщо їх використовувати дуже часто. У той момент, коли ви відчуєте щось незвичайне, наприклад, подразнення або почервоніння, припиніть використання продукту.

6. Завжди робіть пілінг на ніч

Включіть пілінг губ у режим нічного догляду за шкірою. Це дає шкірі достатньо часу для відновлення, перш ніж піддавати її зовнішнім впливам, таким як сонце, пил, забруднення тощо.

Чого слід уникати під час відлущування губ?

Відлущування — справа чутлива; зробіть це правильно, і ваша мета — блискучі, гладкі, сяючі та еластичні губи досягнута. Якщо щось піде не так, у вас залишаться загострені, роздратовані, червоні та сердиті губи.

Щоб досягти ідеального балансу між чистим очищенням і надмірним відлущуванням, ось деякі запобіжні заходи, яких слід дотримуватися:

1. Будьте спокійні. Немає потреби використовувати тверді частинки чи сильнодіючі хімічні пілінги.

2. Після пілінгу потрібно почекати принаймні шістдесят хвилин, перш ніж наносити будь-який макіяж. Ви повинні використовувати бальзам для губ, щоб заспокоїти ситуацію, як тільки ви зробите пілінг.

3. Уникайте відлущування, якщо ваші губи подразнені, лущаться та лущаться. Це приносить більше шкоди, ніж користі. Колупання губ скрабом, коли це боляче, призведе до появи нових виразок і тріщин, що може погіршити ситуацію. Натомість дайте своїй шкірі перерву на тиждень або близько того, а тим часом використовуйте бальзам для губ на основі мазі, який утримає вологу та допоможе загоїти тріщини та порізи. Після повного загоєння повторіть спробу відлущування.

4. Не використовуйте скраби для тіла на губах. Потрібно лише кілька хвилин, щоб зібрати кілька інгредієнтів із вашої комори. Швидко можна зробити пілінг губ медом і цукром.


Що станеться, якщо ви занадто відлущуєте губи?

Губи - Як правильно робити пілінг губ?

Як виявилося, вислів «забагато — це дуже погано» справедливий і тут. Надмірне відлущування — одна з найбільших помилок, яку ви можете зробити несвідомо. Якщо ви день у день наносите пілінги, є хороший шанс, що ваші губи жадають перерви.

Класичні ознаки надмірного відлущування включають:

  • Підвищення чутливості до інших продуктів у вашій рутині
  • Прориви
  • Запалення
  • Почервоніння
  • роздратування
  • Пілінг
  • горіння

Ви можете відчути будь-яку з наведених вище реакцій під час використання кислоти в ексфоліаторі або надмірного скрабування.

По-перше, припиніть відлущування, доки ваша шкіра не загоїться і не повернеться до своєї текстури до надмірного впливу. Ось відновлення 101 для надмірного відлущування:

  • Припиніть використання будь-яких зовнішніх ексфоліаторів, поки ваша шкіра не заживе.
  • Коли ваша шкіра заживе, перейдіть на м’який пілінг і бальзам для губ без ароматизаторів і перевірте, чи допоможе це.

Коли можна знову починати відлущувати губи?

Зіткнутися з деяким роздратуванням під час відлущування не є рідкістю або нечуваним. Ви можете це відчути, а можете ні. Якщо ви це зробите, вам не потрібно відмовлятися від цього назавжди. Коли ваші губи заживуть, ви можете повільно та стратегічно знову вводити улюблені відлущувачі та помякшувальні засоби у свій розпорядок дня.

Може знадобитися як кілька днів, так і місяць, щоб ваша шкіра відновилася. Наберіться терпіння.

Висновок

Якщо ваш догляд за губами не такий великий, як догляд за шкірою, саме час почати зараз. Пам’ятайте, що навіть після відлущування робота не закінчена. Хоча ви успішно позбулися сухої та лущиться шкіри, важливо постійно доглядати за своїми губами, щоб вони залишалися вологими, еластичними та м’якими.