Гоління – як зупинити кровотечу після гоління

Якщо ви користуєтеся звичайною бритвою, ви, мабуть, зазнали багатьох порізів і порізів під час цього процесу. Що ви робите, коли починає кровоточити після гоління? Можливо, заклеїти пластир із аптечки чи затримати кровотечу цигарковим папером?

Хоча порізи від гоління — це незначні порізи, і кровотеча швидко припиняється, можуть бути випадки, коли вона може тривати безкінечно. Наприклад, якщо ви приймаєте нестероїдні протизапальні препарати (НПЗЗ), кровотеча може не зупинитися легко. Ви повинні негайно звернутися до своїх лікарів, якщо це так.

Але для незначних порізів після гоління ось десять простих способів зупинити кровотечу.

Чому порізи від гоління так сильно кровоточать?

Гоління - як зупинити кровотечу після гоління

Якими б обережними ви не були під час гоління, бувають випадки, коли ви порізалися, а потім сильно кровоточить. Це схоже на вас? Знайте, що ви не самотні. Більшість людей проходять через це і дивуються, чому порізи бритви так сильно кровоточать.

Це відбувається через те, що навколо вашого обличчя та підборіддя є багато великих кровоносних судин, тому навіть незначна зарізка сильно кровоточить. Крім того, більшість людей використовують гострі бритвені леза для чистого порізу. Такі чисті порізи ускладнюють згортання крові.

Як зупинити кровотечу після гоління?

1. Лосьйон після гоління

Більшість лосьйонів після гоління містять спирт. Він діє як в’яжучий засіб і допомагає зупинити кровотік, звужуючи кровоносні судини. Крім того, спирт у лосьйоні після гоління допомагає очистити рану та запобігти поширенню будь-якої бактеріальної інфекції.

2. Кубики льоду

Кубики льоду легко доступні у вашій морозильній камері. Тож візьміть кілька кубиків льоду й тримайте їх на порізі, трохи натискаючи. Це допоможе звузити кровоносні судини і швидко зупинити кровотік.

3. Вживайте каву або чай

Так, ваша звичайна кава чи чай стане в нагоді, щоб зупинити кровотечу від порізів під час гоління. Кофеїн є судинозвужувальним засобом, тобто він звужує кровоносні судини та зупиняє кровотечу. Якщо у вас вдома є мелена кава, візьміть її щіпку і трохи натисніть на поріз. Крім того, ви можете спробувати охолоджені чайні пакетики для тієї ж мети.

4. Тонік гамамелісу

Гамамеліс є природним в’яжучим засобом. Це сприяє звуженню кровоносних судин і зупинці кровотечі. Він також має терпкі властивості та заспокоює шкіру після гоління. Гамамеліс також не містить спирту. Отже, якщо ви хочете вибрати безалкогольний в’яжучий засіб, який не залишить вашу шкіру сухою, як інші в’яжучі засоби, тоді виберіть тонік на основі гамамелісу.

5. Бальзам для губ

Нанесіть бальзам для губ на місця гоління. Це створить бар’єр, який зупинить відтік крові та не дасть бактеріям, що викликають інфекцію, проникнути в рани. Через деякий час додатковий бальзам можна змити. Але будьте обережні, розтираючи її, тому що пам’ятайте, що рана під нею все ще сира, і потрібен деякий час, щоб повністю зажити.

6. Блок квасцов

Галун для порізів від гоління традиційно використовується протягом тривалого часу. Це зручно, швидко і надзвичайно ефективно для оздоровлення шкіри відразу після гоління. Блок квасцов – це невеликий блок калієвих квасцов. Для використання його потрібно змочити у воді, а потім натиснути на шкіру. Це не тільки допомагає зупинити кровотечу, але й заспокоює опіки від бритви.Використовуйте подрібнені квіти гібіскуса і 3 столові ложки соку імбиру як тонік для волосся. 


Змийте його через 15-20 хвилин теплою водою. 


Він може відростити волосся зі сплячих фолікулів.

7. Зволожуючий крем

Навіть якщо ви застосували лосьйон після гоління, ви все одно можете використовувати заспокійливий зволожуючий крем для шкіри, щоб прискорити процес загоєння.

8. Знеболююча ручка або олівець

Сульфат алюмінію, природний інгредієнт, є основним компонентом кровоспинної ручки або олівця. Він має властивість згортання крові та допомагає зупинити кровотік від порізу гоління. Це вазоконстриктор, який діє, звужуючи кровоносну судину. Це один із найзручніших способів зупинити кровотечу від гоління.

9. Дезодорант

Чи знаєте ви, що ваш улюблений дезодорант не тільки допомагає вам відчувати свіжий запах, але й дуже ефективно зупиняє кровотечу під час гоління? Дезодоранти містять хлорид алюмінію, який звужує кровоносні судини і зупиняє кровотечу. Тому наступного разу, коли ви порізаєтеся після гоління, спробуйте скористатися дезодорантом.

10. Використовуйте кайенский перець

Це може здатися дивним, але багатьом людям корисний кайенский перець. Просто посипте трохи кайенского перцю на поріз і побачите, як кровотеча зупиниться за кілька хвилин.

Як лікувати порізи від гоління/бритви?

Якщо у вас поріз від гоління, бризніть на шкіру достатньою кількістю холодної води. Холодна вода сприяє звуженню кровоносних судин і зупинці кровотечі. Якщо є кубики льоду, потріть ними поріз. Ви також можете застосувати будь-який із перерахованих вище методів, щоб зупинити кровотечу.

Потім сильно притисніть поріз туалетним папером. Це також допоможе вам зупинити кровотечу. Коли кровотеча зупиниться, обережно очистіть область і нанесіть антисептичний крем, щоб уникнути інфекції.

Якщо сильний тиск протягом п’яти хвилин не зупиняє кровотечу, ущипніть кровоточить ділянку шкіри великим і вказівним пальцями.

Ви також можете сильно натиснути рукою над і під раною. Якщо всі ці заходи не дають результатів і ви все ще відчуваєте кровотечу, зверніться за невідкладною медичною допомогою.

Гоління - як зупинити кровотечу після гоління

Скільки часу потрібно, щоб зупинити кровотечу після гоління?

Зазвичай для зупинки кровотечі від невеликого порізу після гоління потрібно 5-10 хвилин. Але якщо ви помітили, що у вас сильна кровотеча, і вона не зупиняється звичайними домашніми засобами, негайно зверніться до лікаря.

Чи можна голитися проти зерна?

Щоб уникнути порізів і мати комфортне гоління, завжди радимо голитися зерном. Якщо ви хочете отримати чисте гоління, ви повинні голитися проти зерна, але знайте, що це збільшує ймовірність порізів, порізів і опіків бритвою.

Чому ти постійно ріжешся, коли голишся?

Порізатися під час гоління – не рідкість. Причин тому може бути декілька.

1. Ймовірно, ви голитеся в неправильному напрямку. Слідкуйте за волокнами волосся для більш гладкого гоління. Ви можете поранити себе, якщо тягнете бритву в протилежному напрямку.

2. Якщо ви голитесь під душем, є ймовірність порізатися. Це тому, що тепла вода в душі дозволяє бритві гладко ковзати по шкірі.Якщо ви користуєтеся традиційними гострими бритвами, ви можете перейти на електробритву, оскільки вона мінімізує ризик порізів від гоління. 


Однак це може не дати вам чистого гоління, до якого ви звикли за допомогою традиційної бритви.

Скільки часу заживають порізи після гоління?

Час, необхідний для загоєння порізу після гоління, залежатиме від характеру порізу. Невелика тріщина після гоління заживає за 5-10 хвилин. Але загоєння глибокого порізу може зайняти більше часу. Це може бути від 2-5 днів до місяця. Це також залежить від вашої генетичної структури та того, наскільки швидко ваше тіло може відновитися.Якщо у вас є захворювання і ваша кров не згортається легко, вам слід негайно звернутися до лікаря, щоб уникнути подальших ускладнень.

Висновок

Незначні порізи гоління є нормальним явищем. Зазвичай будь-який із домашніх засобів, розглянутих вище, може допомогти зупинити кровотечу протягом 5-10 хвилин. Але якщо у вас є захворювання або якщо ви помітили, що у вас сильна кровотеча, поспішіть у відділення невідкладної допомоги та зверніться за медичною допомогою.