Глюконолактон – Чи потрібен глюконолактон вашій шкірі?

Чи часто вас бентежать кислоти в догляді за шкірою? Що ж, вони вважаються чудодійними інгредієнтами в індустрії краси, оскільки вони змінили шкіру незліченної кількості жінок.

Однак популярні кислоти АНА і ВНА можуть викликати алергічні реакції на чутливій шкірі. Таким чином, ви повинні знати про їх більш м’який аналог, глюконолактон, який є PHA (полігідроксикислота). Цей м’який ексфоліативний засіб можна використовувати для будь-якого типу шкіри!

Отже, давайте дізнаємося більше про глюконолактон і про те, як ви можете включити його в свій режим краси.

Що таке глюконолактон? Чи безпечний глюконолактон?

Глюконолактон - Чи потрібен глюконолактон вашій шкірі?

Глюконолактон – це порошкоподібна речовина, отримана з глюконової кислоти, яка міститься в тваринах і кукурудзі. Це м’який ексфоліатор, утворений багатьма групами пар водень-кисень. Саме ці численні гідроксильні групи, що притягують воду, надають глюконолактону властивості зволоження та утримання вологи.

У той час як альфа-гідроксикислоти (AHA) і бета-гідроксикислоти (BHA) більш популярні, глюконолактон є більш м’яким двоюрідним братом, який також діє як зволожувач (блокує вологу). Тому ідеально підходить навіть для чутливої ​​шкіри.

Глюконолактон видаляє мертві клітини з зовнішнього шару вашої шкіри, що призводить до більш яскравого та гладкого кольору обличчя.

Як глюконолактон може допомогти вашій шкірі?

Незважаючи на те, що глюконолактон широко відомий як відлущувальний засіб, він багатозадачний, наповнений безліччю корисних речовин і унікальних переваг:

1. Відлущує шкіру

Майже всі типи шкіри можуть впоратися з глюконолактоном, оскільки він є ніжним ексфоліантом. Подібно до інших ексфоліантів, цей також розчиняє сухий, омертвілий шар у верхній частині вашої шкіри, залишаючи вам покращену текстуру та тон шкіри. Крім того, це також допомагає вам позбутися надлишку жиру. Однак, на відміну від кислотних аналогів глюконолактону, він не проникає дуже глибоко в шкіру, що робить побічні ефекти, такі як лущення або почервоніння, мінімальними.

2. Зволожує шкіру

На відміну від AHA, які не мають такої вологолюбної здатності, глюконолактон притягує воду до шкіри. Він забирає цю воду з глибоких шарів шкіри, а також із навколишнього середовища. Це також гарантує, що волога залишається заблокованою та не витікає, що робить її набагато ніжнішою для шкіри. Якщо ваша шкіра чутлива до AHA, ви можете легко замінити їх глюконолактоном.

3. Діє як антиоксидант

Це не антиоксидант у традиційному розумінні, і ви не можете порівняти його з вітамінами Е або С. Але є докази того, що глюконолактон має певні хелатні властивості, які дають йому здатність боротися з УФ-променями та забрудненням, а також нейтралізувати вільний радикалів.

Як використовувати глюконолактон?

Ви можете знайти глюконолактон у багатьох косметичних продуктах, від зволожуючих засобів до тоніків і сироваток до масок для обличчя. Подивіться на етикетку, щоб отримати правильні інструкції. Більше всього, перш ніж використовувати глюконолактон, рекомендуємо вам зрозуміти свій тип шкіри та проблеми. Зверніться до дерматолога, який допоможе визначити найкращий спосіб застосування глюконолактону.

Кому слід використовувати глюконолактон?

Якщо ви прагнете зменшити зморшки, тонкі лінії та плями, але відчуваєте, що кислотні інгредієнти, такі як AHA або BHA, спричинили подразнення, почервоніння, лущення чи будь-які інші реакції, тоді глюконолактон може бути кращим вибором для вас.

Суть полягає в тому, що глюконолактон чудово підходить для всіх типів шкіри, особливо зі зрілою або чутливою .

Як часто слід використовувати глюконолактон?

У загальному розумінні те, як часто ви повинні використовувати глюконолактон, повністю залежить від інших інгредієнтів і продуктів, які ви використовуєте. Як правило, ви повинні використовувати ексфоліатор, що містить глюконолактон, лише кілька разів на тиждень. Ви можете наносити зволожуючий крем з глюконолактоном не менше двох разів на день.

В основному глюконолактон діє синергічно з іншими ретиноїдами та кислотами. Але якщо у вас чутлива шкіра, будьте дуже обережні! Якщо ви використовуєте комбінацію продуктів, краще розподілити їх. Ви можете використовувати різні кислоти/ретиноїди вдень і глюконолактон вночі або в інші дні. Робіть те, що вам найкраще підходить.Глюконолактон, який є зволожувачем, може поєднуватися з будь-яким зволожуючим кремом для додаткового зволоження. 


Воно втягне воду із зволожуючого крему в шкіру.


З чим добре працює глюконолактон?

У вас не виникне проблем поєднання глюконолактону з декількома продуктами догляду за шкірою, такими як ретиноїди, AHA, BHA та вітамін С. Це чудовий елемент для загального режиму боротьби зі старінням.

Не змішуйте глюконолактон з?

Як правило, глюконолактон поєднується з більшістю інгредієнтів і не створює проблем. Єдине, на що вам доведеться звернути увагу, так це на надмірне відлущування, коли ви використовуєте глюконолактон разом з іншими ексфоліантами та кислотами.

Особливо, коли ви боретеся з акне, відлущування може бути складним. Простір для помилок невеликий, а надмірне відлущування може призвести до збільшення запалення, почервоніння та висипань.

Що ви можете очікувати від глюконолактону?

Як і з іншими сироватками або кремами, результати не миттєві. Дослідження показують, що безперервне використання глюконолактону допомагає зменшити появу зморшок і тонких ліній за шість тижнів, але дванадцять тижнів дає кращі результати.

Якщо ви шукаєте надійний інгредієнт, а не просто швидке рішення, і ви готові довго працювати над своєю шкірою, глюконолактон стане чудовим вибором.

Цікаві факти про глюконолактон

  • Глюконолактон називають AHA наступного покоління.
  • Він ніжно розгладжує та вирівнює тон вашої шкіри, позбавляючись від мертвих клітин шкіри на поверхні.
  • Тривале застосування глюконолактону забезпечує переваги проти старіння, такі як зменшення зморшок і товстої шкіри.
  • Це також чудовий інгредієнт для тих, у кого чутлива шкіра.
  • Крім відлущуючих властивостей, він також має зволожуючі властивості.

Чи є побічні ефекти глюконолактону?

Загалом, глюконолактон є м’яким і виявляє незначні побічні ефекти або взагалі їх не має. Хоча немає ніякої шкоди в прийнятті трохи додаткових заходів обережності. Зокрема, якщо у вас чутлива шкіра або інші існуючі проблеми, пов’язані зі шкірою, такі як екзема , псоріаз або атопічний дерматит, вам краще випробувати інгредієнт на невеликій ділянці шкіри, щоб перевірити чутливість. Якщо ви відчуваєте більше ніж легке запалення, свербіж або печіння, вам слід звернутися до свого лікаря або дерматолога.

Висновок

Якщо ви особливо дбаєте про свій догляд за шкірою, вам варто ознайомитися з магічним PHA, глюконолактоном. Він пробивається в новинах як ніжний пілінг і може кардинально змінити режим догляду за шкірою. Ось засіб для догляду за шкірою, у якому є все!