Енергетика людини за датою народження та знаком Зодіаку: як порахувати, як перевірити

З народження кожен живий організм має свою енергетичну оболонку. Вона складається з потоків життєвих сил та космічної інформації, закладеної у власника. Завдяки такій структурі за допомогою різних способів можна дізнатися про схильність езотеричних сил індивідуума. Енергетика людини за датою народження визначається найпростіше. Це можна зробити за допомогою розрахунку на онлайн-калькуляторі або за знаком Зодіаку.

Онлайн калькулятор для розрахунку енергетики

Щоб порахувати біоенергетику людини за датою народження безкоштовно онлайн, досить просто ввести необхідні дані в поле калькулятора на нашому сайті. Число, що вийшло, вкаже на обсяг езотеричних сил в аурі людини, їх спрямованість і призначення.

Вплив знаку Зодіаку на енергетику

Ще з давніх-давен люди вірили, що зірки, під якими народилася дитина, безпосередньо впливають на її подальшу долю. У сучасному світі ці переконання також зберегли свою силу, але зазнали деяких змін. Проте, дізнатися, як впливають стихії, планети та знаки Зодіаку на енергетику людей, як і раніше, можна.

Першим розрахував залежність між темпераментом та стихією ще Гіппократ. У своїй теорії мудрець наводив зв’язок між стихією, темпераментом та знаком Зодіаку. Він вважав, що люди, народжені під заступництвом певної стихії, відчувають приплив життєвих сил та енергії за її впливу. Вони отримують всі заплановані речі, а програшні події вони звертають на свою користь. Також він наголошував і на негативному впливі природних сил протилежної полярності на людей.

Стихія Темперамент Знаки зодіаку Вплив на енергетичне поле
Вогонь Холерік Овен, Лев, Стрілець Під час видимості вогненних знаків Зодіаку люди, народжені під впливом стихії вогню, спостерігають приплив сил. Вони стають сильними фізично та ментально, набувають рішучості та жорсткості у вчинках, не властивих їм раніше.

Народжені під повітряними чи земляними знаками Зодіаку, у період спостерігають апатичність, байдужість і занепад сил.

У людей під водяними знаками Зодіаку проявляються незрозуміла агресивність та запальність.

Повітря Сангвінік Близнюки, Терези, Водолій Для повітряних знаків характерно посилення мозкової активності, врівноваженості та успішності у періоди їхньої видимості на небі.

Для людей, народжених під вогненним чи водяним знаком, – це час уповільнення. Вони починають відчувати сумніви у своїх силах.

Для земляних — час, коли психічне та емоційне здоров’я перебувають під загрозою.

Вода Флегматик Рак, Скорпіон, Риби Люди, народжені під водяними знаками, у такі періоди вирізняються особливою удачливістю. Вони легко розкривають усі змови та не потрапляють у пастки ворогів.

Інші знаки такі періоди мають бути особливо обережні та уважні.

Для вогняних – час необдуманих рішень та незрозумілих зривів.

Земля Меланхолік Телець, Діва, Козеріг Для земляних знаків їх періоди – це чудова можливість зміцнити свої позиції. Їх слухатимуть та поважатимуть, а всі проблеми вирішаться самі собою.

Водяні та вогняні знаки повинні поводитися обережно. У такі періоди їхнє становище стає неміцним і навіть випадкова фраза може зруйнувати праці всього їхнього життя.

Під час активності земляної стихії повітряні відчувають моральний і фізичний тягар. Їм здається, хто навколишні люди прагнуть зрадити і підставити їх. У прагненні перевірити всі водяні знаки можуть відштовхнути від себе навіть найближчих.

Згодом інші вчені та філософи також стали помічати залежність між характером людини, планетами, які видно на момент спостереження, та конкретними знаками Зодіаку.

Приклад спільного впливу планет та знаків Зодіаку на людину:

 1. Марс у Діві вказує на людину, наділену неймовірною працездатністю, честолюбною та з сильною волею. Він далекоглядний, розважливий і керується емоційними бажаннями.
 2. Сатурн у Раку відповідає прив’язливому та залежному від оточуючих індивідууму. Він прагне досягти матеріального блага, щоб подолати сором’язливість і невпевненість у собі.
 3. Юпітер у Терезах вказує на природженого лідера, який має магнетизм і чарівність. Йому подобається влаштовувати галасливі заходи та перебувати в центрі уваги.

Слід розуміти, що вплив планет, стихій та знаків Зодіаку для кожної людини буде трохи різним. Багато залежить від розвитку індивідуума, його здоров’я та оточуючих його людей.

Розшифровка розрахунку

Результатом онлайн розрахунку буде число від 1 до 9. Кожна з них відповідає певному типу біоенергетики, має свій опис та характеристику.

Розшифровка результату:

 1. Енергетичні дзеркала. Люди з цим типом енергії відбивають всі спрямовані ними потоки сили. Для них не важливо, чи це негативне чи позитивне втручання, вони просто не пропускають чужорідні потоки енергії крізь свій захист і відправляють їх назад. Завдяки такій властивості їхньої біоенергетики, Дзеркала завжди знають, що відчувають і думають оточуючі. Люди з таким енергетичним потенціалом краще за інших проявляють себе як юристи, адвокати, прокурори, судді. Також успішно їх кар’єра складається і як військові та лікарі. Однак незатишно Дзеркала відчуватимуть себе як вихователі та педагоги.
 2. Енергетичні п’явки. Даний тип енергетики вважається одним із найпоширеніших. За своєю суттю вони є тим самим, що й енергетичні вампіри. Особливість цієї категорії людей у тому, що вони не в змозі самостійно заповнити рівень енергії у своєму тілі. Для цього їм потрібна запозичена сила, яку вони тягнуть із оточуючих. П’явки віддають перевагу професіям, пов’язаним із суперництвом і ризиком. Часто вони стають спортсменами, політиками, екстремальними журналістами.
 3. Енергетичні стіни. Люди з цим типом енергії в деяких аспектах нагадують перший тип дзеркал. Вони також не схильні до чужого впливу, однак, не повертають негативні посилки відправнику. У випадку людей-Стін негативна сила, що відскочила від них, може потрапити в будь-яку іншу людину. У професійному плані реалізувати себе вони можуть у будь-якій сфері. Проте повністю розкрити свій потенціал та реалізувати себе вони можуть лише на керівних посадах, коли ніхто не обмежує їхню творчість.
 4. Енергетичні прилипали. Люди даної категорії, як і п’явки, потребують запозичення чужої енергії. Однак, на відміну від останніх, прилипали не одержують життєві сили безпосередньо від свого донора. Вони впроваджуються у його оточення та змушують добровільно розлучатися з енергією. Дізнатися прилипав дуже просто — це люди, які постійно потребують підтримки, співчуття та схвалення оточуючих. Вони розповідають жалібні, часто вигадані історії всім оточуючим у прагненні отримати від них позитивну енергію, а іноді й матеріальні блага.
 5. Енергетичні поглиначі. Даний тип біоенергетики є унікальним та незвичайним. Його носії можуть виступати як донорами, і одержувачами. Відбувається це завдяки прискореному обміну інформацією аурі. Дізнатися Поглиначів можна за їх характером. Зазвичай такі люди непостійні у своєму емоційному стані: вони легко вразливі, але довго про свої проблеми та образи не думають. Також, енергетичних поглиначів умовно можна поділити на два типи. Перші поглинають обидва види енергії: і світлу, і темну. Другі приймають лише негативну силу, яку переробляють і віддають уже у вигляді позитивної.
 6. Енергетичні самоїди. Відповідаючи назві, Самоїди накопичують негативну енергетику в собі, тим самим руйнуючи власне біополе. Відбувається внутрішнє вигоряння через неправильний розподіл життєвих сил. Для підтримки цілісності аури енергетичним Самоїдам потрібен постійний контроль над циркуляцією поглиненої космічної сили. Зовнішньо їх можна розрізнити за постійним депресивним станом, вони зациклюються на своїх проживаннях і не сприймають допомогу оточуючих.
 7. Енергетичні рослини. Цей тип біоенергетики властивий донорам життєвих сил. Вони отримують чужорідну енергію без згоди іншого індивідуума, однак, перетворивши її на позитивну, повертають частину її колишньому господареві. Характер енергетичних рослин живий, жвавий. Вони постійно намагаються бути в курсі всіх подій і виявляють невгамовну цікавість. Такими діями часто налаштовують проти себе.
 8. Енергетичні фільтри. Ці типи енергетики також властивий донорам. Люди з таким потенціалом поглинають силу будь-якого забарвлення, а замість нього віддають очищену, позитивну енергію. Такий підхід, однак, може негативно позначитися на енергетичному Фільтрі. Негатив, що залишився в його аурі, накопичується і може стати причиною багатьох проблем. Щоб уникнути цього, індивіду потрібно періодично проводити чищення своїх енергетичних каналів. У житті фільтри є чудовими психологами, дипломатами та миротворцями.
 9. Енергетичні посередники. Це найпоширеніший тип енергетики. Посередники виступають тільки інструментом передачі сили, самостійно не впливаючи на неї. Через них легко можна передати негативне посилання іншому адресату, приховавши початкового господаря.

Необхідно розуміти, що отриманий результат не вирок. Він лише показує, що закладено в людину на момент її народження, її схильність. Однак за допомогою спеціальних вправ, медитацій та саморозвитку можна нівелювати негативні риси кожного типу біоенергетики.