Доміно – Які правила гри в доміно?

Основи гри в доміно

Можливо, ви вже граєте в ігри доміно. Якщо так, ви можете виявити, що правила на цьому веб-сайті не є точними правилами, як ті, які ви дізналися. Існує багато ігор у доміно, які мають різні назви, але мають дуже схожі, а іноді навіть ідентичні правила. Крім того, у різних частинах світу існує багато ігор з однаковою назвою, але правила залежать від місця.


Ми включили на наш веб-сайт правила багатьох різних ігор у доміно. Більшість правил гри в доміно, представлених на нашому веб-сайті, також включали кілька різних варіантів правил. Чи ви вирішите точно дотримуватися правил, чи створите свій власний варіант, не має значення, якщо всі гравці чітко розуміють, що таке правила, і погоджуються з ними до початку гри. Звичайно, також важливо, щоб ви переконалися, що правила, за якими ви вибираєте для гри, функціональні.


Наведені тут основні правила стосуються більшості ігор у доміно, представлених на нашому веб-сайті, але не всіх. Наприклад, на цьому веб-сайті є кілька ігор, де руки не розігруються, і, звичайно, основні правила, які стосуються більш ніж одного гравця, не застосовуються до пасьянсів.


У багатьох іграх доміно лінія плиток формується на столі, коли гравці грають, як правило, але не завжди, зіставляючи точки на відкритому кінці доміно. Таке утворення плиток називається лінією гри. Основні інструкції, наведені тут у розділі “Лінія гри” спеціально для цих ігор.


Перемішування плиток

Доміно - Які правила гри в доміно?

Перед кожною грою гравець перемішує плитки обличчям униз на плоскій ігровій поверхні, ретельно перемішуючи їх, рухаючи руками. Руки гравця не можуть залишатися на тих самих плитках під час перемішування, і гравець, який виконує перемішування, повинен бути останнім, хто витягне свою руку для гри.


Гравці можуть перемішувати по черзі перед кожною грою або один і той же гравець може перемішувати доміно перед кожною грою.


Ось два з кількох варіантів:

  1. 1) Гравець праворуч від гравця, який робить першу гру, виконує тасування для гри; або,
  2. 2) Переможець попередньої гри перемішується для наступної гри.

Розміщення місць

Доміно - Які правила гри в доміно?

Місце гравця за столом у грі з трьома чи більше гравцями називається місцем.


Один із способів визначити розсадку – це жеребкування. Після того, як плитки перетасовані, кожен гравець витягує доміно з запасу. Гравець, який витягне плитку з найбільшою кількістю пунктів, має перше місце. Гравець, який займає наступне найвище місце, сідає ліворуч і так далі. Якщо є нічия, її розривають шляхом витягування нових кісточок доміно із запасу. Плитки повертаються на запас і переставляються до того, як гравці витягнуть руки. Під час партнерської гри партнери сидять один навпроти одного.

Порядок гри

Є кілька різних способів визначити, який гравець гратиме першим: 1) Жеребкування. 2) Почніть гру, встановивши найважче доміно. 3) Попросіть переможця попередньої гри зробити першу гру наступної гри. Після того, як буде визначено, хто буде грати першим у грі, порядок гри буде визначено розташуванням місць. Гра продовжуватиметься ліворуч за годинниковою стрілкою після першого відтворення. Або ви можете обрати гру проти годинникової стрілки, як це робиться в деяких країнах Латинської Америки, за умови, що всі гравці погодяться на це перед грою.


Жеребкування, щоб визначити, хто зіграє першим


Після того, як плитки перетасовані, кожен гравець витягує доміно з запасу. Гравець, який витягне найважчу плитку, гратиме першим. Якщо є нічия, її розривають шляхом витягування нових кісточок доміно із запасу.

Початок гри з встановлення найважчого доміно

У деяких іграх у доміно правила стверджують, що першим має бути гравець, у якого на руці найбільший дубль. Правила для інших ігор стверджують, що перша гра повинна бути зроблена гравцем з найважчим доміно, подвійним або одинарним, залежно від обставин.


Найвища подвійна: після того, як плитки перетасовані, кожен гравець витягує свою руку з запасу. Гравець, який витягає найвищий дубль у сеті (тобто подвійний 9, якщо грає з подвійним 9 сетом), грає його як провідний. Якщо найвищий дубль не був витягнутий, розігрується другий за величиною дубль. Якщо другий за величиною дубль не був витягнутий, грається третій за величиною дубль і так далі, поки не буде зіграно дубль. Якщо жоден з гравців не тримає дубль на руці, усі руки скидаються, переставляються та витягуються нові руки. Після того, як перший гравець ставить свій дубль, другий гравець робить гравець ліворуч від нього, і гра продовжується за годинниковою стрілкою.


Найважчий тайл: дотримуйтесь інструкцій вище для «Найвищого подвійного тайла» за цим винятком: замість розіграшу нових рук, якщо жоден гравець не тримає подвійний тайл, починає гру гравець, який має найважчий одиничний тайл.


Переможець останньої гри: переможець останньої гри може відкрити наступну гру. Або, якщо гра закінчується внічию, гравець, який поставив останній тайл, грає першим тайлом у наступній грі.

Витягування руки

Кожен гравець тягне кількість плиток, визначену правилами гри в доміно, а потім розміщує їх перед собою таким чином, щоб інші гравці не могли бачити точки на його плитках.


Після того, як усі руки будуть намальовані, у запасі може залишитися надлишок плиток. Ці плитки мають залишатися обличчям донизу, і, залежно від правил гри, у яку грають, їх можна купити (див. «Передачі та побачення» нижче.) пізніше в грі.

Початок гри


Визначте, хто гратиме першим, як описано вище в розділі «Порядок гри» та відповідно до правил конкретної гри в доміно. Гравця, який робить першу гру, можна називати сетером, даунером або лідером. Він повинен покласти свою плитку вгору посередині столу.


Слова set, down і lead використовуються як дієслова для позначення акту першої гри в грі. «Набір», «зниження» та «відведення» використовуються як іменники для позначення першого зіграного доміно в грі, а також першої гри в грі.


Ось варіант правила, який гравці можуть погодитися застосувати: щоразу, коли гравець грає дублем, чи то на початку гри, чи в будь-який час після цього під час гри, він може негайно зіграти другий тайл на своєму дублі, перш ніж наступний гравець почне свою гру. .

Передача та прощання


Будь-який гравець, який не тримає в руці плитку з правильною кількістю піпсів і, отже, не може зробити наступну гру, повинен або пройти пас, або прощатися з акції згідно з правилами гри. Деякі ігри дозволяють гравцям пропускати гру, якщо вони того вимагають, навіть якщо вони тримають тайл, який можна грати.


Проходження також називають стуканням і зреченням. Гравець, який не може зробити гру, повинен оголосити іншим гравцям: «Я пасую», а потім наступний гравець бере свою чергу. Якщо ніхто не може зробити гру, гра закінчується.


У деяких іграх дозволено купувати тайли з запасу. У цьому випадку гравець тягне кількість плиток, яку йому дозволено взяти згідно з правилами цієї гри, додаючи їх до плиток, які він тримає в руці. Після того, як гравець натягнув плитку, якою він може грати, він грає в доміно.


Є багато ігор у доміно, які мають правило, що всі плитки в запасі можна купити, а є інші, які мають правило, що деякі плитки повинні бути залишені в запасі, і їх не можна купити. У випадку останнього, кількість пунктів на плитках, що залишилися в запасі наприкінці гри, буде додано до рахунку переможця.

Лінія гри


Існує багато ігор у доміно, які залежать від відповідності мастей. У цих іграх перший гравець встановлює своє доміно, потім гравець ліворуч від нього додає свою плитку до одного з вільних кінців і так далі, рухаючись навколо столу за годинниковою стрілкою, кожен гравець додає плитку. Гравці додають плитки, які мають відповідну кількість піпсів із відкритим кінцем уже зіграної плитки.


Коли кожен гравець зіставляє та розігрує плитку, утворюється лінія. Така конфігурація доміно називається макетом, ланцюгом або лінією гри. Щоб запобігти падінню плиток зі столу, коли лінія гри простягається занадто далеко, доміно можна грати в будь-якому напрямку. Незалежно від схеми ігрової лінії, відкритий кінець останнього зіграного доміно залишається незмінним.


Доміно приєднується до ігрової лінії двома способами: 1) за допомогою лінії гри вздовж, доміно грається впритул; або, 2) через ігрову лінію, хрест-навхрест, доміно, зігране через відповідне число. У більшості ігор у доміно парні, і тільки парні, грають хрест-навхрест; Одиночний тайл розігрується вздовж, а наступна плитка додається після кожної подвійної гри, якщо дубль не обертається, має бути вздовж.

Спіннер


Спіннер — це дубль, який можна грати на всі чотири сторони. Залежно від правил гри, дубль, який грає як провідний, є єдиним гравцем у грі; або кожен дубль, зіграний протягом гри, є спінером. Якщо подвійна гра не є спінером, вона може гратися лише з двох сторін.Підрахунок очок


У деяких іграх доміно частина очок вираховується із загальної кількості точок на кінцях ігрової лінії під час гри. Якщо було зіграно лише одне доміно, обидва кінці цього доміно є кінцями лінії гри. Таким чином, якщо зіграно тайл 5-5, рахунок буде 10.


Якщо було зіграно дві доміно, підрахунок залежить від того, чи обидві плитки знаходяться з лінією гри, чи одна плитка з, а інша плитка знаходиться поперек лінії гри. Наприклад, якщо граються тайли 3-5 і 5-1, рахунок дорівнює 4 (3+1). Відповідні половинки кожної з двох кісточок доміно будуть з’єднані одна до одної, при цьому відкриті кінці будуть 3 і 1. Якщо граються плитки 3-5 і 5-5, рахунок буде 13 (3+5+5). . Подвійна плитка, 5-5, розігрується через лінію гри, і обидві половини даблу вважатимуться кінцями лінії гри.


Враховуючи останній приклад, якщо тайл зараз грається на 5-5, припускаючи, що він не обертається, 5-5 більше не є кінцем для підрахунку. Дивіться приклад нижче. Лінія гри 3-5, 5-5, 5-1, рахунок 4 (3+1). Якщо 5-5 не є спиннером у цьому випадку, 5-5 не є кінцем.


У деяких іграх доміно рахунок зараховується лише тоді, коли кількість кінців ігрової лінії кратна 5 або 3, наприклад.


Інший метод підрахунку очок, який використовується в багатьох іграх у доміно, полягає в тому, щоб підрахувати загальну кількість піпсів гравців, що програли, шляхом підрахунку піпсів на плитках, що залишилися в їхніх руках наприкінці роздачі чи гри, а потім додати це число до рахунку переможця.


Ось варіант правила, який гравці можуть погодитися застосувати: Під час підрахунку піпсів на плитках, що залишилися в руках переможених наприкінці роздачі чи гри, враховуйте лише один кінець дубля (тобто 4-4 вважаються лише 4 бали).

Кінець гри


Деякі ігри в доміно закінчуються, коли зіграно певну кількість роздач або гравець або команда набирає необхідні очки для перемоги. Для багатьох інших ігор у доміно метою гри є бути першим гравцем (або командою), який позбудеться всіх кісточок доміно у вашій руці. Ці ігри в доміно закінчуються, коли гравець розіграє всі доміно, що є в його руці, раніше за інших гравців, і оголошує «Доміно».


Іноді жоден із гравців не може зробити іншу гру. Це називається заблокованою грою, і, якщо гру заблоковано і ніхто не зможе змусити іншу грати, гра завершується.

Що робити, якщо трапилися ці нещасні випадки:


доміно помилково виявлено.


Якщо ваше доміно випадково потрапило в контакт з іншим гравцем, його потрібно відкрити всім гравцям.


Витягнуто занадто багато фішок.


Якщо гравець витягає більше фішок для своєї руки, ніж має право, це називається овердрау. Коли виявлено перевищення, гравець праворуч від перетягнутої руки бере зайві доміно з перетягнутої руки, не дивлячись на них, і повертає їх на запас. Потім колоду слід перетасувати, перш ніж хтось інший витягне свою руку.


Ось варіант правила, який гравці можуть погодитися застосувати: розкрийте перетягнуті тайли всім гравцям, перш ніж повернути їх на запас, а потім перетасувати колоду.


Намальовано недостатньо плиток


Якщо гравець бере менше фішок для своєї руки, ніж має право, це називається недостатньою розіграшем. Після виявлення недостатньої тяги він бере необхідні плитки з запасу, щоб завершити свою руку.


Доміно зіграно помилково


Коли гравець грає не в те доміно, це називається неправильною грою. Якщо гравець неправильно грає (наприклад, об’єднує 2 до 3), і це буде виявлено до того, як наступний гравець почне свою гру, він повинен повернути неправильно зіграну плитку на свою руку та зіграти правильну плитку. Якщо гравець неправильно грає і ніхто не помічає цього до наступної гри, неправильна плитка вважається зіграною та не може бути замінена правильною. Якщо рахунок реалізовано на невиявленій помилці, гравцеві дозволяється зберегти його.


Якщо це не неправильна гра, після того, як тайл зіграний і гравець знімає руку з тайла, він не може взяти її.


Гравець грає поза чергою.


Коли гравець грає поза чергою, це називається неправильною іграшкою. Якщо гравець грає поза чергою, і його виявлено до того, як наступний гравець почне гру, він повинен відкликати свій тайл. Якщо гравець грає поза чергою і його не виявлено до наступної гри, неправильна гра має залишатися в силі. Якщо рахунок реалізовано при неправильній грі, гравцеві дозволяється зберегти його.Типи ігор у доміно


Майже всі найпопулярніші ігри в доміно підпадають під одну з чотирьох категорій. Чотири категорії: ігри з виставленням ставок, ігри з блокуванням, ігри з підрахунком очок та раундові ігри.

Ігри на ставки


Ігри на ставки – це карткові ігри, в які грають від двох до чотирьох гравців. У цих іграх гравці пропонують свої руки, той, хто запропонував найбільшу ставку, називає масть, і рахунок визначається ставкою.


Ігри з блокуванням


Ігри з блокуванням граються шляхом зіставлення кісток доміно в лінію. Підрахунок очок здійснюється тільки в кінці кожної роздачі. Гравець (або команда), який першим розігрує всі кісточки доміно в своїй руці, або «комбінації доміно», зараховує загальну кількість плиток, які ще зберігаються у його суперника (супротивників). У разі заблокованої гри гравець або команда, які мають найменшу кількість балів, зараховують загальну кількість тайлів, які все ще залишаються у його суперників.


Ігри підрахунку очок


У гру з підрахунком очок, як і в гру з блокуванням, також грають у доміно. Одна відмінність полягає в тому, що підрахунок очок здійснюється протягом усієї гри після кожної гри, а також у кінці кожної роздачі. Гра триває, поки гравець або команда не набере необхідних очок для перемоги. Гра складається з серії роздач. Роздача складається з серії розіграшів із витягнутими з колоди кісточками доміно.


Раундові ігри


Раундові ігри – це групові ігри, у які грають від трьох до десяти гравців, у яких підрахунок очок зазвичай проводиться в кінці кожної роздачі, і кожна роздача зазвичай є грою.

У всьому світі використовуються різноманітні типи наборів доміно та велика кількість ігор, у які можна грати з ними. Нижче наведено правила для двох найпоширеніших ігор на Заході – “стандартної” або “блокової” гри та гри “в нічию”. Інструкції описують ігри зі стандартним набором доміно або доміно «подвійна шість», що складається з 28 фішок, але в обидві ігри можна грати з набором подвійних дев’яток або подвійних дванадцяти. У британських пабах це також найпоширеніші ігри, в які часто грають чотири гравці як дві групи партнерів, які сидять один навпроти одного.


Доміно - Які правила гри в доміно?

Як грати в доміно

Гра «Блоки».

Початок

Кошти доміно ритуально перемішують плоскою долонею обличчям донизу по колу, створюючи звук, знайомий століттями. Кожен гравець тягне 6 кісточок доміно і розміщує їх так, щоб інші гравці не бачили їхньої вартості. Традиційний метод англійського пабу це робиться обличчям донизу в два ряди по три, щоб усі шість можна було взяти обома руками, подивитися на них і повернути, залишаючи іншу руку вільною для не менш важливої ​​справи — випити пінту. Початківці можуть просто розмістити їх на краю в ряд обличчям до себе. Залишки доміно називають «сплячими» плитками.

Першою грає та особа, яка тримає подвійну шістку або, якщо цього не вдалося, подвійну п’ятірку тощо. Розіграна плитка має бути подвійною плиткою, яка дозволила гравцеві зробити перший хід. Якщо жоден з гравців не має дубля, то плитки переставляються та малюються заново.

Гра

Потім кожен гравець повинен по черзі розіграти плитку на столі, розташувавши її так, щоб вона торкалася одного кінця ланцюжка доміно, яка таким чином поступово збільшується в довжину. Гравець може грати лише плиткою, на якій є число, що відображається на одному чи іншому кінці ланцюжка доміно. Якщо гравець грає в доміно, в результаті чого обидва кінці ланцюжка показують одне й те саме число (зазвичай це число корисне для гравця та неприємне для суперників), вважається, що цей гравець «зшив» кінці.

Спосіб розміщення плиток забезпечує невелику частину розваг. Кожна плитка, що розміщується, повинна розташовуватися так, щоб два відповідні кінці були поруч. Якщо плитка не є подвійною, її можна розташувати прямокутно в будь-якому з трьох напрямків, якщо дві відповідні сторони повністю стикаються. Дублі завжди розміщуються поперек кінця ланцюжка. Плитка, зіграна на дубль, також повинна бути розміщена відповідно – перпендикулярно до дубля, який торкається посередині. Форма ланцюжка доміно розвивається у вигляді змійки випадковим чином відповідно до примх гравців і обмежень ігрової поверхні.

Якщо гравець може покласти доміно, то його потрібно грати. Інакше гравець «стукає» або стукає по столу, і гра переходить до наступного гравця. Гравці протилежної команди, звичайно, подумки запам’ятають номери, які зараз є на столі, і спробують переконатися, що вони доступні й у майбутньому…..

Кінець

Зазвичай гра припиняється, коли один гравець «скидає фішки» (зіграє свою останню доміно), хоча деякі версії вимагають, щоб обидва партнери знімали фішки. Якщо він досягає точки, з якої жоден гравець не може продовжити, переможцями стають партнери, чия загальна сума всіх місць на їхніх рештах доміно є найменшою.

Для зарахування очок деякі паби грали очко за гру. Більш цікавий метод, який можна підрахувати за допомогою дошки Кріббідж, полягає в тому, що переможці підраховують суму всіх місць на тайлах, що залишилися програли. У грі, яка не призводить до вилучення фішок, переможці отримають різницю між загальною кількістю балів переможців і сумарних балів тих, хто програв. У гру можна грати до 100 балів, скажімо, або на дошці Кріббідж до 121 бала.

Варіації

Ігри також можна проводити таким же чином з двома гравцями (почніть з 8 фішок), трьома гравцями (почніть з 6 фішок), п’ятьма гравцями (почніть з 5 фішок) або чотирма гравцями без партнерства.

У ту саму гру можна грати з наборами доміно з подвійних дванадцяти (91 плитка) або подвійних дев’яти (55 плиток). У разі подвійного дванадцяти сетів чотири гравці вибирали б по 12 тайлів кожен, а в подвійному дев’ятому наборі було взято дев’ять тайлів на початку.

Гра «Жеребкування».

Доміно - Які правила гри в доміно?

Насправді нічим не більше, ніж варіантом гри Block, гра Draw є більш популярною в багатьох частинах світу. Гравці спочатку беруть менше доміно, але гравець, який не може поставити доміно, повинен вибрати спляче доміно, щоб додати до свого набору. Коли спляче доміно закінчується, гравці просто пропускають свою чергу, коли не можуть піти. У цьому варіанті двоє гравців починатимуть із 7 кісточок доміно, троє гравців із 5 плиток, чотири гравці з 4 плиток і п’ять гравців із 3 плиток.

Різниця між цими двома іграми полягає в тому, що в грі Draw Game гравці знають, що всі плитки потраплять у гру – це дає їм змогу краще визначити, які плитки можуть тримати інші гравці. У грі Block, оскільки кілька плиток залишаються сплячими та невідомими протягом усієї гри, панує більший елемент невизначеності.

Хрест Доміно

Розширення гри Draw, ця варіація дає гравцям більше можливостей, а також займає менше місця на столі!

Гра проводиться точно так само, як і гра Draw, але з іншим початком. Після того, як буде зіграно перший дублет, наступні чотири зіграні тайли повинні бути зіграні проти цього дублета, щоб утворити хрест. Тож лише для цього першого дублета доміно грають поруч із усіма чотирма сторонами плитки. Гравцям, можливо, доведеться взяти сплячі плитки, перш ніж це буде зроблено, але щойно хрест буде завершено, гра продовжується, як у грі з жеребкуванням. Таким чином, з цього моменту кожен хід має чотири доступні доміно, проти яких можна грати замість двох.

Подвійне доміно з дев’яткою

Ця варіація підходить для наборів Double Nine. Два або три гравці починають із сімома тайлами кожен, чотири або більше гравців починають із п’ятьма тайлами кожен. Гра починається як перехресне доміно з другої по п’яту зіграні плитки, які утворюють хрест навколо початкового дублета. Після цього гра продовжується за нічиєю, але щоразу, коли викладається дублет, з нього можуть починатися два нові ланцюжки. Тому кількість доступних ланцюжків стає набагато більшою, ніж у попередніх іграх.

Така сама гра, починаючи з однакової кількості плиток на особу, також повинна бути можлива з наборами Double Twelve.

Всі п’ятірки

Доміно - Які правила гри в доміно?

Також відома як «Маггінс» і «Гра п’ятірки», у гру «Всі п’ятірки» грають двома-чотирма гравцями з подвійним набором доміно «шість». Кошти доміно перемішують зображенням вниз, і кожен гравець бере п’ять доміно (незалежно від кількості гравців). Гравець з найвищим дублетом грає першим і ходить за годинниковою стрілкою. Підрахунок очок відбувається під час і наприкінці кожної гри, тому важливо постійно стежити за результатами – дошка Кріббіджа є ідеальним інструментом підрахунку очок.

Перший гравець кладе будь-яку плитку, і гра продовжується, як у грі з блоками, коли кожен гравець кладе плитку так, щоб кількість плитки, яку він з’єднує, відповідала. Крім того, гравці намагаються розкласти плитки так, щоб сума чисел на обох кінцях ланцюжка становила 5 або кратне 5, оскільки будь-яка така гра додає цю суму до результату гравця. Дублети кладуться вздовж ланцюга, як у грі Block, і для цілей підсумовування обох кінців вважається загальною кількістю всіх місць на дублеті. Так, наприклад, якщо на одному кінці ланцюжка є 3, а на іншому – 6, гравець може зіграти подвійну 6, що було б корисно, оскільки кінці в сумі складатимуть 3 + 6 + 6 = 15, a кратне п’яти. Якщо на одному кінці є подвійна п’ятірка, а на іншому — пробіл,

Якщо гравець кладе плитку так, щоб її сторони були кратними п’яти, і не вказує це, будь-який гравець може крикнути «Маггінс!» як тільки буде закладено наступну плитку, і вимагайте замість неї рахунок. Якщо в середині столу залишилося три або більше сплячих плиток, коли гравець не може грати, цей гравець бере натомість сплячу плитку. Якщо залишиться лише дві сплячі плитки, гравець, який не може грати, просто пропускає цей хід.

Гра закінчується, щойно в гравця не залишиться тайлів, або якщо жоден із гравців не зможе зіграти тайл. Переможцем вважається гравець, у якого не залишилося жодної плитки, або, якщо жоден гравець не встиг вийти, гравці підсумовують місця на своїх рештках доміно, і переможцем стає гравець із найменшою сумою. Кожен програв віднімає загальну кількість позицій переможця (яка дорівнює нулю, якщо переможець вибув) із загальної кількості позицій, округляє результат до найближчого числа, кратного п’яти, і додає цю кількість до рахунку переможця. Наприклад, якщо переможець має загальну кількість спотів 3, а переможені мають загальну кількість спотів відповідно 11, 6 і 5, загальна сума, яка присуджується переможцю, обчислюється таким чином:

  • Той, хто програв 1, віднімає загальну кількість позицій переможця 3 з 11 = 8 і округляє це число до найближчого числа, кратного 5, тобто 10.
  • Той, хто програв 2, віднімає загальну кількість позицій переможця 3 із 6 = 3 і округляє це число до найближчого числа, кратного 5, тобто 5.
  • Той, хто програв 3, віднімає загальну кількість позицій переможця 3 із 5 = 2 і округляє це число до найближчого числа, кратного 5, яке дорівнює 0.

Таким чином, переможець отримує 15 додаткових балів.

Гравець, який першим набере 100 очок, виграє матч.


Всі п’ятірки і трійки

У цю гру грають так само, як у All Fives, за винятком того, що кратні трьом тепер також зараховуються для очок. Таким чином, якщо під час гри гравець кладе плитку так, що підсумки дають 6, гравці отримують 6 очок за кратне 3. Загалом 10 набирає 10 очок за кратне п’яти та загалом 15 очок. 15 балів (кратне п’яти і трьом). Наприкінці гри переможцю просто нараховуються очки з тих, що програли, що залишилися, або їх різниця на основі очко за очко.