Депозити для юридичних осіб від Банку Львів: 3 програми

В умовах економічної нестабільності власники бізнесу думають не тільки про кредитування, а й про власні заощадження. Важливо не просто відкладати їх, а й отримувати від цього додатковий прибуток. Вигідним рішенням стануть депозити для юридичних осіб – декілька цікавих пропозицій відкрито в Банку Львів.

Ця послуга передбачає, що клієнт кладе певну суму грошей на окремий рахунок, де вони знаходяться до завершення терміну дії договору. Банк користується ними для різних цілей, за це власник отримує певний прибуток, який нараховується у вигляді відсотків. Це вигідна пропозиція як для фізичних, так і для юридичних осіб.

Навіщо компанії відкривати депозит

Насамперед це підтримка української економіки, адже саме завдяки цим коштам банки мають можливість видавати кредити для підприємців. Якщо власник бізнесу зберігає власні заощадження не у вигляді готівки під подушкою, а в банку, збільшується кількість компаній, що отримали позики для інвестування. У результаті підприємництво в Україні розвивається, з’являються нові робочі місця.

Друга причина – отримання постійного пасивного прибутку. Його розмір відрізняється залежно від обраної валюти, терміну вкладу та інших умов. Проте в будь-якому разі компанія постійно отримує додаткові кошти, які може накопичувати чи використовувати для конкретних цілей. Найвищим пасивний дохід вийде, якщо відкрити строковий депозит.

Третя причина – це безпека, для цього важливо вибрати надійну та відповідальну фінансову установу. Банк Львів, зокрема, має іноземний капітал та є членом Фонду гарантування вкладів. Якщо зберігати гроші в себе вдома, вони можуть намокнути, загубитися, згоріти або стати здобиччю грабіжника. Коли ж кошти вкласти в депозит, гарантовано вийде отримати їх після завершення терміну дії договору, до того ж вдасться збільшити суму.

Який депозит можна відкрити в Банку Львів

Для юридичних осіб діє декілька цікавих пропозицій:

  • строковий. Саме такий депозит варто відкрити, якщо хочеться отримати максимальний пасивний дохід. У гривні на нього нараховується 12% річних, у євро – 1,5%, у доларах – 2%. Відсотки перераховуються щомісяця, вклад також можна поповнити через інтернет-банк;
  • ощадний рахунок. Відкривається в гривні під 4% річних, передбачає вільне керування коштами й доступ до них завжди, коли це необхідно;
  • депозитна лінія. Видається під 12% річних у гривні, 1% – у євро, 1,75% – у доларах, відкривається на термін від 5 днів до 1 року.

На сайті Банку Львів можна докладніше ознайомитись із відсотками залежно від терміну дії та валюти депозиту. Подати заявку на відкриття вкладу дуже зручно онлайн, після цього потрібно дочекатися дзвінка від менеджера – він надасть консультацію та допоможе вибрати найвигіднішу програму.

“Джерело: Сайт www.banklviv.com”