8 ознак того, що чоловік вас не гідний

Кажуть, любов сліпа. Мабуть, тому жінок часом притягають чоловіки, від яких краще триматися подалі. Але навіщо витрачати час і душевні сили на людину, абсолютно не вартого вашої уваги? Зрозуміти, що партнер зовсім не чоловік мрії допоможуть наступні ознаки.

1. Ви далекі один від одного

Чоловікам не властиво розкривати перед оточуючими свою душу. Вони відчувають труднощі з вираженням емоцій і зазвичай уникають говорити про почуття. Але це не означає, що закохана людина не здатна змусити жінку відчути себе бажаною.

Якщо ваш партнер дійсно захоплений вами, він відноситься до вас як до важливої частини свого життя. Ви розмовляєте про все, що хвилює кожного, слухаєте, радите, обговорюєте дрібниці і серйозні речі. Ви спілкуєтеся і відчуваєте себе особливими.

Ваш чоловік не обов’язково повинен вміти вести дотепні розмови. Але він зробить так, що ви обов’язково відчуєте його прихильність. На душі стане тепло і спокійно, коли він обійми, доторкнеться губами до щоки і подарує тільки вам призначену посмішку. Якщо замість цього партнер виконує лише формальні функції, дзвонить рідко, проводить з вами мінімум часу, подумайте, чи дійсно ви хочете бути разом з ним.

2. Він не говорить про майбутнє

Ми постійно чуємо, що чоловіки не люблять зобов’язань. Що вони вважають за краще жити справжнім, а будь-які розмови про майбутнє їх відлякують.

Жінки миряться з таким світоглядом і страждають при розставанні. До того ж енергія, що вкладається в відносини, спустошує. Після розставання людина емоційно погано підготовлена до нової любові. Тому завжди слід оцінювати, чи готовий партнер до довгострокового зв’язку. Не відразу, але якщо приблизно через пару місяців ви не помічаєте ніяких ознак переходу відносин на наступний рівень, продовжувати їх не має сенсу.

3. Він вічний плейбой

Чоловіки бувають дуже легковажними у відносинах. Вони з задоволенням зачаровують інших жінок. Ви можете кипіти від злості, але ваш чоловік перетворить все в жарт і потім знову почне спокушати.

Насправді легкий флірт нешкідливий і навіть додає гостроти у відносини. Але потрібно чітко розуміти, де провести лінію. Якщо партнер довго спілкується по телефону, обмінюється нескінченними повідомленнями з іншими жінками або постійно запрошує незнайомих дівчат своїм приятелям для спільного відпочинку, він може зайти далеко.

У здорових відносинах люди прагнуть частіше залишатися наодинці. У люблячого чоловіка його подруга – головний пріоритет. Ваш партнер відчуває себе затишно з безліччю жінок? Тоді вам дійсно треба зібрати свої речі і піти.

4. У нього багато вад

Шкідливі звички не тільки згубні для фізичного здоров’я, а й калічать людину емоційно. Якщо ваш чоловік – алкоголік, наркоман, палить травичку, порнозалежний, то все, що він може зробити для вас, зводиться нанівець. Такій людині не можна довіряти. Згодом він втратить контроль над собою і опуститься до рівня, коли може проявити насильство.

Для жінки відносини з подібним чоловіком руйнівні. Ви станете заручницею його примх, фантазій, мінливості. Існує також ризик самої дістати будь-яку з залежностей. Так що тримайтеся від порочних людей подалі.

5. Він нарцис

Марнославство – емоція, яка не залишає місця нікому іншому в серці людини. Якщо хлопець постійно говорить про себе, свої досягнення, плани, кар’єрі, він, можливо, зовсім не закоханий. Чекати співчуття, розуміння від нього марно. Нарцис ніколи не буде щиро цікавитися вашим життям. Вступивши з ним у шлюб, ви залишитеся на задвірках.

6. Він вимагає максимум уваги

Зараз жінці доводиться виконувати різні професійні та інші зобов’язання, щоб зберегти соціальне становище. Поруч їй потрібна людина розумна, що підтримує її амбіції, цілі.

Подумайте, чи не здається він вам надто надмірним? Якщо партнер чекає, що ви будете відповідати на кожне його повідомлення, дзвонити йому в робочий час, проводити з ним всі вихідні, він може попросити вас набагато більше, ніж ви бажаєте дати. Такий тип людей схильний до ревнощів, власництва і надмірної чутливості. Перш ніж йти продовжувати відносини з такою людиною, оцініть, що він зажадає від вас, а потім вирішуйте.

7. Він скупий чоловік

Ваш друг ненавидить витрачати гроші. Заробляти важко – його почуття зрозумілі. Але якщо чоловік сприймає гроші як щось дорогоцінне, що не можна витратити навіть на вас, то ви для нього явно не в пріоритеті.

Так, фінанси необхідні для побудови спільного майбутнього. Але не менш важливо насолоджуватися дорогоцінними моментами залицяння з особливими жестами, які вимагають, звичайно, грошей. Якщо ви не хочете все життя вбивати свої бажання, відпустіть цю людину.

8 ознак того, що чоловік вас не гідний

8. Його цікавить тільки секс

Найгірша і найбільш поширена категорія. Вони беруть все, що потрібно, і йдуть. Закохані жінки чекають, сподіваються, але марно …

Нерозумно витрачати себе на чоловіків, яких немає поруч, коли жінка пригнічена і потребує емоційної підтримки. Якщо ви не зустрічаєтесь з ним лише для сексу, вам краще піти і зберегти гідність і самоповагу.

  • 8 ознак того, що чоловік вас не гідний

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts