6 секс-поз, якщо у твого партнера маленький член

Розмір – не головне у відносинах до тих пір, поки він не заважає отримувати задоволення від сексу.

Маленький член може стати проблемою, але поки ви обоє готові обговорювати інтимне життя і працювати над її покращенням, у вас є шанси на оргазм. Ми зібрали секс-пози, які допоможуть вам з партнером забути про його особливості.

1. Лежачи на животі

Місіонерська поза – найгірше, що можна придумати для сексу з хлопцем, у якого невеликий пеніс. Твої м’язи занадто розслаблені, тому навряд чи ви обидва щось відчуєте. Створіть тісніший контакт, лежачи на животі. Трохи розсунемо ноги, а коли хлопець увійде, стисни їх якомога щільніше. Він може трохи зігнути одну ногу, щоб спертися на неї, а іншу – випрямити. Так ви будете відчувати один одного по максимуму.

2. На спині з подушкою

Недолік в розмірі можна компенсувати крутим кутом нахилу. Візьми кілька подушок і поклади собі під куприк. Склади ноги на плечі партнера, не розсуваючи занадто сильно. Щоб проникнення було ще відчутніший, поклади обидві ноги на одне плече хлопця. Під таким кутом партнер буде стимулювати передню стінку твоєї піхви, на якій і розташовані всі основні чутливі закінчення.

3. Хлопець із зігнутими ногами

Технічно цю позу можна вважати альтернативою попередньої. Роль подушок в ній виконує сам хлопець. Нехай він сяде на зігнутих ногах і покладе твій куприк собі на коліна. Схрести ноги нижче коліна і підніми Перевага цього положення в тому, що партнер спирається на ноги, а значить, його руки вільно можуть стимулювати твій клітор. Правда, рухатися динамічно вам обом буде непросто.

4. Стоячи ззаду

Догі-стайл добре підходить для сексу з маленьким членом, тільки краще, якщо ви будете робити це в положенні стоячи. Ти спираєшся руками на стіл, підвіконня або що завгодно і вигинати спину; він тримає тебе за стегна – всім зручно, вільно і приємно. Притискай ноги ближче один до одного для більш тісного контакту.

5. Хрест на хрест

Ще одна поза з використанням подушки, але зовсім під іншим кутом. Партнер повинен повернутися на бік, а ти – лягти на спину перпендикулярно його тілу і обхопити його стегна ногами. Поклади під куприк подушку або навіть кілька. Плюс в тому, що у хлопця є вільна рука, щоб пестити тебе.

6. Ложки

Як ви вже зрозуміли, для маленького пеніса хороші ті пози, де партнер проникає в тебе ззаду. Ложки – найпростіша і розслабляюча для вас обох. Крім того, в ній найбільш зручно використовувати секс-іграшки. Включіть в процес вібратор, і тоді точно ніхто не залишишся без оргазму.

Що стосується задоволення для партнера, йому може допомогти гідро помпи. Це пристрій, який збільшує розмір члена і покращує ерекцію за допомогою вакуумного масажу. Пеніс стає більшим відразу після першої процедури, а займе це не більше 15 хвилин. Ефект від одного застосування зберігається до 8 годин, а при регулярному використанні результат закріплюється назовсім. Вправи на таку штуку додадуть хлопцеві впевненості і посилять його і твої відчуття від сексу.

  • 6 секс-поз, якщо у твого партнера маленький член

    Пишу про речі, які допомагають жити простіше, краще і веселіше, мотивації, відносини, соціальні проблеми і пастки мислення. І, звичайно, перевіряю поради на собі. Вибираю для статей перевірені джерела інформації.

    View all posts