10 головних навичок, які будуть цінуватися роботодавцями в 2020 році

Які якості потрібно розвивати, щоб не залишитися без роботи в майбутньому.

За даними Всесвітнього економічного форуму, більше третини навичок, які роботодавці по достоїнству оцінять в 2020 році, ще в 2015-му вважалися не надто важливими. Причина такої переорієнтації – швидкість розвитку технологій.

Втім, експерти вважають, що роботи не повністю замінять існуючі професії, а лише візьмуть на себе частину автоматизованих завдань. Людям же, щоб продовжувати бадьоро рухатися по кар’єрних сходах, доведеться розвинути в собі більше людського.

Отже, ось які навички потрібно прокачати до 2020 року.

1. Комплексне вирішення проблем

Цей навик робить професіонала не просто ланкою в ланцюзі колег, гвинтиком в машині. Він дозволяє виявити проблему, виявити її джерело, зрозуміти, які у події можуть бути наслідки. І головне, що фахівець, що володіє цією здатністю, може прогнозувати, які потенційні неприємності чекають проект, і запобігти їх. На думку експертів, в 2020 році вміння комплексно вирішувати проблеми потрібно буде на 36% робочих місць.

2. Критичне мислення

Технології удосконалюються. У 2018 році штучний інтелект вперше обійшов людину в Стенфордському тесті на читання і розуміння прочитаного. Однак зростаючі можливості робототехніки тільки збільшують потребу в людях, які можуть критично мислити. Саме людина повинна оцінювати, наскільки оптимально і етично використовується технологія і як її відкалібрувати, щоб вона приносила користь.

3. Креативність

І знову новини зі світу досягнень штучного інтелекту: розробка Microsoft навчилася малювати картинки на основі текстового технічного завдання. Очевидно, це тільки початок, тому потреба в простих виконавців зменшується. Зате в творчих людей, які будуть генерувати ідеї і нестандартно підходити до завдань, роботодавці будуть вкрай зацікавлені. Про це говорять і результати опитувань ЗЕД: у 2015 році креативність була лише на десятому місці в рейтингу затребуваних навичок.

4. Уміння управляти людьми

Важливо не тільки вміння координувати співробітників компанії і ставити завдання, але і методи, якими людина це робить. В майбутньому роботодавцям потрібні лідери, які здатні мотивувати людей, розвивати їх таланти, створювати ефективні команди. Для цього потрібні яскраві людські якості, найближчим часом недоступні роботам: харизма, чарівність і емпатія.

5. Взаємодія з людьми

Цей пункт тільки підкреслюють загальну тенденцію важливості соціальних навичок в майбутньому. Набив оскому пункт з резюме «вміння працювати в команді» отримає вирішальне значення. Адаптуватися до нових знайомих, домовлятися, співпрацювати, проявляти доречну турботу, не перекладати відповідальність з себе на товариша – всього цього доведеться навчитися, якщо хочете бути успішними.

6. Емоційний інтелект

Здатність людини розпізнавати емоції, мотиви оточуючих і правильно на них реагувати, на думку вчених, була ключовою для виживання в доісторичні часи, так як дозволяла уживатися з одноплемінниками. Люди давно вийшли з печер, проте емоційний інтелект до цих пір вважається основним навиком для успішного функціонування в суспільстві. Грамотний відгук на реакцію людини допоможе налагодити відносини не тільки усередині колективу, але і з клієнтами і конкурентами. Та й поза роботою стане в нагоді.

7. Уміння аналізувати і приймати рішення

Каналів отримання інформації стає більше, тому зростає цінність співробітника, який може систематизувати, аналізувати отримані дані, а потім на їх основі приймати оптимальне для компанії рішення. При цьому швидкість, з якою фахівець робить висновки, буде одним з ключових критеріїв оцінки цієї навички.

8. Клієнтоорієнтованість

Навик активного пошуку шляхів для допомоги комусь і зараз затребуваний в сфері послуг, де найбільш часто люди взаємодіють один з одним. Втім, прагнення допомогти оточуючим буде необхідно і всередині колективу, якщо принесе вигоду всій команді.

9. Навичка ведення переговорів

Уміння залагоджувати розбіжності, пропонувати компроміси, приводити учасників переговорів до спільної точки зору, як припускають, буде особливо затребувана в комп’ютерній і математичній сферах, а також в областях мистецтва і дизайну.

10. Гнучкість мислення

Фахівцю доведеться навчитися усвідомлювати відразу кілька ідей одночасно, йти не очевидним шляхом, а найбільш оптимальним, впроваджувати нову інформацію і технології в робочий процес. При спілкуванні з людьми буде цінуватися можливість осмислювати все сказане співрозмовником і коригувати лінію поведінки в залежності від його особистості.

Навички розташовані в тому порядку, в якому, на думку експертів, вони будуть затребувані у роботодавців.

У рейтингу від 2015 року керівники компаній також поставили на перше місце комплексне рішення проблем. Навик взаємодії з людьми знаходився на другому місці, вміння управляти людьми – на третьому, критичне мислення – на четвертому, навик ведення переговорів – на п’ятому, клієнтоорієнтованість – на сьомому, вміння аналізувати і приймати рішення – на дев’ятому, а креативність – на десятому.

Замість емоційного інтелекту і гнучкості мислення в списку найбільш затребуваних навичок були контроль якості і вміння слухати.