ᐈ 5 найбільших пожертв на Twitch за всю історію – самі великі 2024

Багато хто думає, що заробляти на життя стрімінгом відеоігор звучить легко. Однак більшість професійних геймерів – надзвичайно працьовиті працівники, які вкладають багато часу та зусиль у те, що роблять. Багато стрімерів Twitch витрачають багато енергії на відточування своєї ігрової тактики, планування сесій та підтримку інтересу своїх глядачів.


Деякі геймери вважають, що при достатній наполегливості їхня важка праця нарешті окупається. Деяким стрімерам Twitch навіть пощастило, і вони отримують пожертви прямо до своїх рук! Вам, напевно, цікаво, які найбільші пожертви отримали деякі щасливі стрімери. Сьогодні ми розглянемо 5 найбільших пожертв на Twitch у світі та дізнаємося про геймерів, які їх отримали.

5. LegendaryLea

Пожертва: $22,000


Місцезнаходження: Техас, США


Кількість підписників: 652 255


Топ-гра: Hearthstone

ᐈ 5 найбільших пожертв на Twitch за всю історію - самі великі 2024

Користувач Twitch, який, за чутками, є багатим нафтовим магнатом з Дубаю, відомий лише як “Amhai”, не соромиться дарувати вражаюче високі пожертви своїм улюбленим ігровим стрімерам. Популярна стрімерка Hearthstone Леа “LegendaryLea” Мей була в захваті, коли побачила пожертвування від Амхая, що, як підозрюють люди, є саме тим, що йому подобається бачити. Тактика Амхая часто полягає в тому, щоб починати “з малого”, роблячи пожертвування лише на кілька тисяч доларів. Якщо стрімери приймають подарунки витончено і з вдячністю, він може продовжувати жертвувати.

Чи знаєте ви?

Як повідомляється, LegendaryLea грає у відеоігри з п’яти років, починаючи з таких ігор, як Super Mario. Її першою MMORPG була EverQuest.

4. SpaceLyon

Пожертва: $30,000


Місцезнаходження: США


Кількість підписників: 306 472


Найкраща гра: Fortnite

ᐈ 5 найбільших пожертв на Twitch за всю історію - самі великі 2024

Джиммі Дональдсон, також відомий як відомий стрімер Twitch “MrBeast”, зняв серію відео на YouTube, в яких показав, як він робить великі пожертви деяким з його улюблених стрімерів та геймерів Twitch. Джиммі стверджував, що побив робочий рекорд, коли пожертвував 30 000 доларів стримеру SpaceLyon, і сказав, що значна частина грошей надійшла від спонсорів.

Чи знаєте ви?

Джиммі Дональдсона звинувачували у підробці або інсценуванні своїх пожертвувань, що його ображало. Він недовірливо відповів, що ніколи б не підробив пожертвування, і що недоброзичливці можуть звернутися до одержувачів за підтвердженням.

3. Azael

Пожертва: $30 000


Місцезнаходження: Канада


Кількість підписників: 23 372


Найкраща гра: World of Warcraft

ᐈ 5 найбільших пожертв на Twitch за всю історію - самі великі 2024

Знайомтеся, Айзек “Azael” Каммінгс-Бентлі, ще один стрімер Twitch, якому пощастило привернути увагу загадкового користувача Amhai. Айзек дружить з відомим стрімером “Sodapoppin”, який також отримав пожертву від Amhai. Хоча спочатку Айзек здобув більшу частину своєї фан-бази на Twitch завдяки стрімінгу World of Warcraft, він розширює свою аудиторію і на інші ігри, такі як League of Legends. Айзек каже, що, хоча він, безумовно, в першу чергу фанат Blizzard, йому подобається ігрова спільнота, з якою він познайомився завдяки LoL.

Чи знаєте ви?

Коли Айзека запитали про таємничого донора Амхая, він просто відповів: “Я не думаю, що він хотів би, щоб про нього щось говорили. Він просто неймовірно, дуже багата людина”.

2. Ninja

Пожертва: $40,000


Місцезнаходження: Іллінойс, США


Кількість підписників: 5 100 000


Топ-гра: Fortnite

ᐈ 5 найбільших пожертв на Twitch за всю історію - самі великі 2024

Тайлер “Ninja” Блевінс – відоме ім’я серед шанувальників стрімінгу ігор, один з найпопулярніших стрімерів Twitch у всьому світі. Після того, як він прославився як перший професійний геймер, який з’явився на обкладинці журналу ESPN, Тайлер розповів інтерв’юерам, що найбільша пожертва, яку він пам’ятає, становила 40 000 доларів. Хоча Тайлеру дуже пощастило в його ігровій кар’єрі в нагороду за його наполегливу працю, він дає зрозуміти своїм шанувальникам, що не рекомендує всім йти тим же шляхом.

Чи знаєте ви?

Тайлер продовжував працювати і ходити до школи, поки здобував популярність у стрімінговій спільноті, і закликає своїх шанувальників робити те ж саме, якщо вони хочуть займатися професійним кіберспортом.

1. Sodapoppin

Пожертва: $57,000


Місцезнаходження: Техас, США


Кількість підписників: 2 288 947


Найкраща гра: World of Warcraft

ᐈ 5 найбільших пожертв на Twitch за всю історію - самі великі 2024

57 000 доларів, які Амхай пожертвував Sodapoppin, є найбільшим пожертвуванням на Twitch у світі. До суми пожертвувань іншим стрімерам Twitch, Azael і LegendaryLea, загадковий користувач Amhai зробив загалом понад $100 000 пожертвувань. Можливо, саме комедійний ігровий стиль і життєрадісний настрій Sodapoppin привернули увагу Amhai до його стріму на Twitch.

Чи знаєте ви?

Справжнє ім’я Содапоппіна – складне для сприйняття: Томас Джефферсон Ченс Морріс IV. Його кілька разів банили на Twitch за непристойну поведінку та незаконну діяльність, але він також отримав нагороду “Найкращий стрімер року”.