ᐈ 10 найбільших ритейлерів у США – великі ритейлери Америки – самі великі 2024

Ритейлери змушують світ обертатися, забезпечуючи нас товарами, без яких ми не можемо жити. Вони постачають нам все: від продуктів і засобів для догляду до одягу, меблів і побутової техніки. Як і слід було очікувати, мережі компаній, які відіграють таку важливу роль у нашому суспільстві та економіці, отримують просто приголомшливі прибутки!

Отже, наскільки прибутковою може стати роздрібна мережа, коли вона приживеться і стане популярною? Сьогодні ми складемо рейтинг 10 найбільших роздрібних мереж США відповідно до мільярдних оборотів, які вони заробляють, і дізнаємося кілька цікавих фактів про кожну з них.

10. Ритейлер Albertsons Companies

Обсяг продажів: $59,72 млрд


Кількість магазинів: 2 300


Місцезнаходження штаб-квартири: Бойсе, штат Айдахо


Рік заснування: 1939

ᐈ 10 найбільших ритейлерів у США - великі ритейлери Америки - самі великі 2024

Друга за величиною мережа супермаркетів у США, Albertsons була заснована в Бойсе, штат Айдахо, і пропонувала революційні товари, такі як безкоштовна парковка та гарантія повернення грошей. Albertsons володіє 21 брендом супермаркетів та 400 паливними центрами у 39 штатах.

Чи знаєте ви?

Більше половини магазинів Albertsons інтегрували інші товари, окрім роздрібної торгівлі продуктами харчування, такі як обробка фотографій, квіткові відділи та прилавки зі свіжим м’ясом і рибою.

9. Ритейлер Lowe’s Companies

Обсяг продажів: $63,13 млрд


Кількість магазинів: 2 002


Місцезнаходження штаб-квартири: Мурсвілль, Північна Кароліна


Рік заснування: 1921

ᐈ 10 найбільших ритейлерів у США - великі ритейлери Америки - самі великі 2024

Другий за величиною американський ритейлер товарів для дому, Lowe’s має магазини в Канаді та Мексиці, а також у Сполучених Штатах. У середньому в магазині представлено 40 000 різних товарів для облаштування дому, і ще багато тисяч товарів можна придбати за спеціальним замовленням. Багато приладів і матеріалів від національних брендів, таких як Whirlpool і Valspar.

Чи знаєте ви?

Компанія Lowe’s заявляє, що докладає зусиль для забезпечення сталого постачання та транспортування матеріалів, щоб зменшити свій вуглецевий слід.

8. Ритейлер Target

Продажі: $71,88 млрд


Кількість магазинів: 1 849


Розташування штаб-квартири: Міннеаполіс, штат Міннесота


Рік заснування: 1902

ᐈ 10 найбільших ритейлерів у США - великі ритейлери Америки - самі великі 2024

У цій популярній роздрібній мережі працює понад 350 000 людей у різних країнах світу, а її глобальні офіси розташовані в Гонконзі, Індії та Китаї. Target також надає великого значення задоволенню потреб клієнтів і пропонує понад 90 різних мереж для таких груп споживачів, як любителі акапельного співу та собак.

Чи знаєте ви?

Target не завжди мала таку коротку та милу назву – спочатку вона називалася “Goodfellow’s Dry Goods Company”.

7. Ритейлер CVS Health Corporation

Обсяг продажів: $779,54 млрд


Кількість магазинів: 9 800


Місцезнаходження штаб-квартири: Вунсокет, Род-Айленд


Рік заснування: 1996

ᐈ 10 найбільших ритейлерів у США - великі ритейлери Америки - самі великі 2024

CVS Health Corporation прагне охопити широку клієнтську базу, пропонуючи свої послуги споживачам в окрузі Колумбія, Пуерто-Ріко, Бразилії та 49 штатах Америки. CVS Health також пропонує послугу екстреної допомоги на дорогах у вигляді фургонів CVS Samaritan Vans, які патрулюють головні автошляхи на випадок, якщо вони швидко знадобляться.

Чи знаєте ви?

Намагаючись продемонструвати свої цінності, пов’язані зі здоров’ям, CVS Health відкрила MinuteClinic у більш ніж 1100 різних місцях, а з 2014 року вилучила тютюнові вироби зі своїх магазинів.

6. Ритейлер Walgreens Boots Alliance

Обсяг продажів: $82,75 млрд


Кількість магазинів: 9 560


Місцезнаходження штаб-квартири: Дірфілд, штат Іллінойс


Рік заснування: 2014

ᐈ 10 найбільших ритейлерів у США - великі ритейлери Америки - самі великі 2024

Walgreens Boots Alliance пишається тим, що є першим глобальним підприємством у сфері охорони здоров’я, добробуту та фармацевтики. Її міжнародний сегмент працює у Великобританії, Таїланді, Чилі та Нідерландах, а сегмент оптової торгівлі фармацевтичними товарами охоплює ще багато країн.

Чи знаєте ви?

Хоча Walgreens Boots Alliance був створений лише нещодавно, у 2014 році, компанія Walgreens веде свою історію з 1901 року. Її перший стрибок популярності відбувся під час заборони алкоголю, коли вона продавала віскі за рецептом!

5. Ритейлер The Home Depot

Продажі: $91,91 млрд


Кількість магазинів: 2 286


Розташування штаб-квартири: Округ Кобб, штат Джорджія


Рік заснування: 1978

ᐈ 10 найбільших ритейлерів у США - великі ритейлери Америки - самі великі 2024

Ця велика мережа магазинів товарів для дому та будівництва прагне розширити свою присутність за межами США як на півночі, так і на півдні, навіть купивши акції канадської мережі будівельних магазинів Aikenhead’s Home Improvement Warehouse. Home Depot прагне не відставати від своїх конкурентів, зберігаючи у своїх магазинах в середньому 40 000 різних товарів і надаючи ще 250 000 за спеціальним замовленням.

Чи знаєте ви?

Не всі вітрини, які ви бачите у вашому місцевому Home Depot, є тим, чим вони здаються – з перших днів свого існування Home Depot поповнював запаси на полицях порожніми коробками з-під побутової техніки, щоб покращити зовнішній вигляд.

4. Ритейлер Costco

Обсяг продажів: $93,08 млрд


Кількість магазинів: 770


Місцезнаходження штаб-квартири: Іссакуа, штат Вашингтон


Рік заснування: 1976

ᐈ 10 найбільших ритейлерів у США - великі ритейлери Америки - самі великі 2024

Ця американська транснаціональна корпорація управляє великою мережею складських клубів, які є ексклюзивними для членів і пропонують широкий вибір спеціалізованих відділів поряд з основними роздрібними товарами. Незважаючи на великі розміри складів, магазини Costco зазвичай зберігають лише близько 4 000 різних товарів одночасно, роблячи ротацію запасів, щоб забезпечити своїм клієнтам різноманітність.

Чи знаєте ви?

Кажуть, що Costco навмисно облаштовує свої магазини без знаків категорій товарів, щоб підштовхнути покупців до блукання магазином, що підвищує ймовірність того, що вони придбають щось зайве.

3. Ритейлер Amazon

Продажі: $102,96 млрд


Кількість магазинів: 629


Розташування штаб-квартири: Сіетл, штат Вашингтон та Арлінгтон, штат Вірджинія


Рік заснування: 1994

ᐈ 10 найбільших ритейлерів у США - великі ритейлери Америки - самі великі 2024

Хоча Amazon, безперечно, є ритейлером, вона більш відома як провідна технологічна компанія, що входить до “великої четвірки” Америки разом з Google, Apple та Facebook. Amazon дійсно надає своїм клієнтам широкий спектр технологічних послуг, таких як “хмарні обчислення”, а також приголомшливо величезний ринок електронної комерції. Електронний ринок Amazon настільки великий, що Amazon відправляє 35 товарів щосекунди.

Чи знаєте ви?

Спочатку Amazon був заснований як книжковий магазин, і його ледь не назвали “Кадабра” – скорочено від “Абракадабра”.

2. Ритейлер The Kroger Co.

Обсяг продажів: $115,89 млрд


Кількість магазинів: 3 012


Розташування штаб-квартири: Цинциннаті, штат Огайо


Рік заснування: 1883

ᐈ 10 найбільших ритейлерів у США - великі ритейлери Америки - самі великі 2024

Присутня у 35 штатах та окрузі Колумбія, The Kroger Co. бере свій початок від Великої Західної чайної компанії. Початкові магазини кави та чаю розширилися до пекарень, а згодом і до різноманітних харчових виробництв. Компанія все ще виробляє близько 40% продукції під власним корпоративним брендом.

Чи знаєте ви?

Kroger Co. ініціювала зусилля, спрямовані на значне скорочення харчових відходів у компанії та сприяння зменшенню голоду.

1. Найбільший ритейлер Walmart

Обсяг продажів: $374,80 млрд


Кількість магазинів: 11 766


Розташування штаб-квартири: Бентонвілл, Арканзас


Рік заснування: 1962

ᐈ 10 найбільших ритейлерів у США - великі ритейлери Америки - самі великі 2024

Walmart – найбільша роздрібна мережа в США. Цей оператор дисконтних магазинів налаштувався на успіх ще на початку своєї діяльності, відкриваючи магазини в сільській місцевості, щоб уникнути прямої конкуренції з великими ритейлерами, такими як Sears. Хоча Walmart починав свою діяльність у сільській місцевості Арканзасу, він має магазини в інших країнах, таких як Мексика, Китай, Німеччина та Канада.

Чи знаєте ви?

У 2017 році у Walmart працювало більше людей, ніж мешкало у місті Фенікс, штат Арізона: близько 2,2 мільйона.