Site icon Express News

Які дослідження проводять перед пластичними операціями

Які дослідження проводять перед пластичними операціями

Лабораторні дослідження надають життєво важливу інформацію про загальний стан здоров’я пацієнта, допомагаючи хірургам оцінити ризики, ефективно спланувати процедуру і запобігти ускладненням.

Передопераційні аналізи допомагають визначити, чи готовий пацієнт до операції. Хірурги та анестезіологи повинні розуміти базовий рівень здоров’я пацієнта, щоб мінімізувати ризики, а для цього пацієнту потрібно здати передопераційні аналізи. Таким чином можна визначити готовність пацієнта до операції. Досвічений хірург https://hrytsevychclinic.com/ назначає такі загальні аналізи, як загальний аналіз крові, базову метаболічну панель та функціональні  печінкові проби. Аналіз крові допомагає виявити анемію, інфекції або захворювання крові. Два інших аналізи дають змогу оцінити стан печінки, функцію нирок, електролітний баланс і рівень глюкози в крові. Ці тести дають комплексне уявлення про здатність організму справлятися з хірургічним стресом і анестезією. Інші аналізи надають більш “точкову” інформацію.

Так, аналіз крові на кількість тромбоцитів та ще два аналізи оцінюють саму здатність крові згортатися, та швидкість згортання крові. Якщо у результаті аналізів було виявлено аномальні результати, хірург може вжити відповідних заходів для зменшення ризику кровотечі.

Пластичні операції неможливі без анестезії, тоже лікарям потрібно переконатися в тому, що вона буде безпечною для пацієнта. Його серцево-судинна та дихальна системи мають працювати стабільно навіть під час перебування під анестезією. Тести зазвичай оцінюють електроліти та функцію нирок для безпечного введення анестезії. Літнім пацієнтам або пацієнтам із серцевими захворюваннями іноді рекомендується додаткова електрокардіограма для виявлення проблем із серцем.

Певні стани здоров’я не завжди діагностовані – вони можуть протікати без симптомів, але можуть збільшити хірургічні ризики, наприклад:

  1. Високий рівень цукру в крові. Він виявляється за допомогою тестування рівня глюкози в крові, що впливає на загоєння та ризик інфікування.
  2. Інфекції. Визначити їх можна за підвищеним рівнем лейкоцитів.

Виявлення цих станів дозволяє провести лікування або внести коригування в план операції.

Для того, щоби забезпечити оптимальні загоєння рін і відновлення організму після операції, хірург має знати поточний стан здоров’я пацієнта, стан його харчування та імунну функцію. На проблеми зазвичай вказують недостатні рівні таких речовин, як:

Важливими є і тести на функцію печінки та нирок – вони допомагають визначити, як організм переробляє ліки. Ця інформація допомагає уникнути побічних реакцій на знеболювальні препарати або антибіотики, що застосовуються після операції.

Зазвичай хірург призначає ті чи інші тести після консультації, та направляє в лабораторію, яка гарантовано надасть вам всі необхідні послуги. Також ви можете записатися на консультацію до хірурга і зробити загальні аналізи самостійно, ще до прийому.

Exit mobile version